PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@jpd możesz nie czytać, bo nie czekasz na odpowiedź. wiec napiszę na vivat.

Sam napisałeś po drugiej stronie my rozdrobnieni, skłóceni, zawistni, niedouczeni, oczywiście rolnicy. Zobacz ? ganisz mnie też i za kropki, czepiasz się (kropek) błahych spraw. Ja staram się tego nie robić, w odróżnieniu od Ciebie , przeprosiłam. Czasem jak jestem wściekła wejdę na portal, wiesz po co, żeby przeczytać życzliwych. ONI też mają tak jak wszyscy dosyć. To moje ciasto z morelami nie jest po nic innego tylko po to, żeby wrzucić trochę luzu.
Szukasz powodów dlaczego piszę, wiesz żaden z Twoich domysłów nie jest prawdziwy, domysłami bywa piekło wybrukowane, ot narodowa mentalność.
Zapytałeś, czy mnie przerasta, nie będę pisać prywatnych rzeczy o sobie napisze ci po prostu daję radę i lubię to co robię, zresztą staram się jak najlepiej.
Wrzuciłeś temat sprzętu już nie kupuję, chyba mam komplet, może śmieszne ale bez kredytów, na miarę sił i potrzeb, nie dla szpanu. Pozdrawiam . nie wściekaj się o kropki, każdy ma prawo mieć jakieś wady,
Ty też, nie ma ludzi bez wad.

z.., 2015-04-21 18:48:30


@z.. Naprawdę nie potrafisz napisać niczego bez tej wielokropkowej czkawki, czy po prostu jest to objaw choroby, której tu nie chcę opisywać? A propos tego co wyczkałaś - rzuć to jeśli Cię to przerasta. To jest gra rynkowa. Po jednej stronie zorganizowana siła, która dezinformuje, manipuluje, oszukuje i się uśmiecha. Po drugiej stronie my - rozdrobnieni, skłóceni, zawistni, niedouczeni i niechętni do organizowania się. Trudno zgadnąć kto zwycięża? Znamienne - na innym forum największą tajemnicą jest wysokość ceny jaką ktoś wynegocjował za nowy sprzęt. Dlaczego? Wiem i nie oczekuję odpowiedzi.

jpd, 2015-04-21 14:55:37

jpd.....sorry
...wiesz skąd się to bierze z tego, że my rolnicy pracujemy a kto inny czerpie zyski.....
...jak będzie równowaga w zarabianiu, na pewno się poprawię....
....jak weźmiesz na ołówek te wszystkie chemiczne wynalazki......zostanie Ci ładne pole i.....robota.
To było w temacie. Pozdrawiam.

z.., 2015-04-21 11:47:34

:)!! do kosa i jarkiego.....
Schabik w sosie z kminkiem i drożdżówka z morelami.....mało jem (czasem nie zdążę :) ale żarłoków wkoło sporo, możecie dołączyć....i stukupuku...?to nie nałóg....:) sprawdzam bank...:)...i awizo........do załadunku...Ale kasy nie ma, nie cierpię takiego stanu oszczędnościowego....;(......??co jest w pudełeczku.....:)

z.., 2015-04-21 11:39:25

Próbuję czytać komentarze aby poznać opinie innych w danym temacie. Ale gdzie nie zajrzę widzę nie na temat i bezsensowne, w większości, wypowiedzi @z.. (albo non stop na prochach albo niedopieszczona). Natychmiast robi się z tego jakaś fejsbukowa paplanina o niczym. Rzygać się chce. Stosując jej model wypowiedzi powiem tak: tak ... i ... ... nie chcę ... i mam w ... takiego ... dyskutanta. Dziękuje za takie ... dyskusje i informacje.

jpd, 2015-04-21 11:28:57

@kos 😉
mam taką nadzieję 😃

jarki, 2015-04-21 08:48:34

Jarki , skoro to niespodzianka - nie mów, a masz @z na forum. Ciekawość babska jest nieskończona!!!

kos, 2015-04-21 08:08:40

Jarki ...:) :)....jaki ten prezent...nie mów, że tabelka.....wymyśl coś innego niż rolnictwo....to pomyślę...:):)..??.no co jestem ciekawa co w tym ślicznym pudełeczku z różową kokardką. Może w weekend.....dzisiaj kończę duże pola kuku, jutro sadzonka , pojutrze sadzenie (tu muszę być non stop), zdarło agrowłokninę spod buków więc od nowa,5 chemacyparysów do podcięcia były piękne -ale mają jak sosna przychodzi czas zrzucają dolne gałęzie- światło, nikt tego nie potrafi na moim podwórku ...więc też ja....No widzisz Jarki ja na prawdę nie mam kiedy...a stukam szybko ...między telefonami , napędzającą kawa albo ...np teraz czekam aż dobry człowiek pojedzie ciągnikiem z turem na pole, zostawi przyczepę z nawozami, nasionami .... muszę go przywieźć ...to jest 15 min moje..kawa, gary do zmywary, zapiski w kalendarzu, stukuku puku kropki.....i pytanie co w tym pudełeczku ...:)...uwielbiam niespodzianki..najfajniejsze te malutkie, niematerialne, które cieszą....Lece limit czasu przekroczony....

z.., 2015-04-21 07:24:58

@Jarki
Kurcze wszystko dzisiaj rejestrowane. Począwszy od traktorów, zwierzaków ...na kobiecie skończywszy.
Jarki ...mmm....:)nie mów, że to przekupstwo...:)bo się nie zarejestruję. Uwielbiam być nie zarejestrowana....Taki jeden ostatnio chciał mnie ująć kaczorem nie rejestrowanym....:):)....(kaczor, źle skończył ;) ale mu chwała, że był nie rejestrowany...bo na czym ten piórak miałby mieć kolczyk...:):)!!!

z.., 2015-04-20 17:21:10

Procenty dobrze policzone? 5 kg siarczanu magnezu (i czegokolwiek innego) plus 100 kg wody daje 105 kg cieczy użytkowej, więc stężenie wynosi 4,77%. :)

roztwór, 2015-04-20 17:18:52

Mówiłem Ci Kobieto zarejestruj się na forum
Mam dla Ciebie prezent 🎁

jarki, 2015-04-20 15:43:25

Jarki dzięki to z myślą o mnie :)...

z.., 2015-04-20 15:35:53

Dajcie tabelkę porównującą poszczególne odzywki z różnych firm

jarki, 2015-04-20 15:28:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Mój power-u dostaje,aż cała okolica znów podziwia i ja też. Te rośliny,które zostały mają zdrowy korzeń i stożek-kolor...

ikcomas

już ban jeden poleciał po tym samym IP co @radomir20, zaczyna mnie to już denerwować