PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@jpd możesz nie czytać, bo nie czekasz na odpowiedź. wiec napiszę na vivat.

Sam napisałeś po drugiej stronie my rozdrobnieni, skłóceni, zawistni, niedouczeni, oczywiście rolnicy. Zobacz ? ganisz mnie też i za kropki, czepiasz się (kropek) błahych spraw. Ja staram się tego nie robić, w odróżnieniu od Ciebie , przeprosiłam. Czasem jak jestem wściekła wejdę na portal, wiesz po co, żeby przeczytać życzliwych. ONI też mają tak jak wszyscy dosyć. To moje ciasto z morelami nie jest po nic innego tylko po to, żeby wrzucić trochę luzu.
Szukasz powodów dlaczego piszę, wiesz żaden z Twoich domysłów nie jest prawdziwy, domysłami bywa piekło wybrukowane, ot narodowa mentalność.
Zapytałeś, czy mnie przerasta, nie będę pisać prywatnych rzeczy o sobie napisze ci po prostu daję radę i lubię to co robię, zresztą staram się jak najlepiej.
Wrzuciłeś temat sprzętu już nie kupuję, chyba mam komplet, może śmieszne ale bez kredytów, na miarę sił i potrzeb, nie dla szpanu. Pozdrawiam . nie wściekaj się o kropki, każdy ma prawo mieć jakieś wady,
Ty też, nie ma ludzi bez wad.

z.., 2015-04-21 18:48:30


@z.. Naprawdę nie potrafisz napisać niczego bez tej wielokropkowej czkawki, czy po prostu jest to objaw choroby, której tu nie chcę opisywać? A propos tego co wyczkałaś - rzuć to jeśli Cię to przerasta. To jest gra rynkowa. Po jednej stronie zorganizowana siła, która dezinformuje, manipuluje, oszukuje i się uśmiecha. Po drugiej stronie my - rozdrobnieni, skłóceni, zawistni, niedouczeni i niechętni do organizowania się. Trudno zgadnąć kto zwycięża? Znamienne - na innym forum największą tajemnicą jest wysokość ceny jaką ktoś wynegocjował za nowy sprzęt. Dlaczego? Wiem i nie oczekuję odpowiedzi.

jpd, 2015-04-21 14:55:37

jpd.....sorry
...wiesz skąd się to bierze z tego, że my rolnicy pracujemy a kto inny czerpie zyski.....
...jak będzie równowaga w zarabianiu, na pewno się poprawię....
....jak weźmiesz na ołówek te wszystkie chemiczne wynalazki......zostanie Ci ładne pole i.....robota.
To było w temacie. Pozdrawiam.

z.., 2015-04-21 11:47:34

:)!! do kosa i jarkiego.....
Schabik w sosie z kminkiem i drożdżówka z morelami.....mało jem (czasem nie zdążę :) ale żarłoków wkoło sporo, możecie dołączyć....i stukupuku...?to nie nałóg....:) sprawdzam bank...:)...i awizo........do załadunku...Ale kasy nie ma, nie cierpię takiego stanu oszczędnościowego....;(......??co jest w pudełeczku.....:)

z.., 2015-04-21 11:39:25

Próbuję czytać komentarze aby poznać opinie innych w danym temacie. Ale gdzie nie zajrzę widzę nie na temat i bezsensowne, w większości, wypowiedzi @z.. (albo non stop na prochach albo niedopieszczona). Natychmiast robi się z tego jakaś fejsbukowa paplanina o niczym. Rzygać się chce. Stosując jej model wypowiedzi powiem tak: tak ... i ... ... nie chcę ... i mam w ... takiego ... dyskutanta. Dziękuje za takie ... dyskusje i informacje.

jpd, 2015-04-21 11:28:57

@kos 😉
mam taką nadzieję 😃

jarki, 2015-04-21 08:48:34

Jarki , skoro to niespodzianka - nie mów, a masz @z na forum. Ciekawość babska jest nieskończona!!!

kos, 2015-04-21 08:08:40

Jarki ...:) :)....jaki ten prezent...nie mów, że tabelka.....wymyśl coś innego niż rolnictwo....to pomyślę...:):)..??.no co jestem ciekawa co w tym ślicznym pudełeczku z różową kokardką. Może w weekend.....dzisiaj kończę duże pola kuku, jutro sadzonka , pojutrze sadzenie (tu muszę być non stop), zdarło agrowłokninę spod buków więc od nowa,5 chemacyparysów do podcięcia były piękne -ale mają jak sosna przychodzi czas zrzucają dolne gałęzie- światło, nikt tego nie potrafi na moim podwórku ...więc też ja....No widzisz Jarki ja na prawdę nie mam kiedy...a stukam szybko ...między telefonami , napędzającą kawa albo ...np teraz czekam aż dobry człowiek pojedzie ciągnikiem z turem na pole, zostawi przyczepę z nawozami, nasionami .... muszę go przywieźć ...to jest 15 min moje..kawa, gary do zmywary, zapiski w kalendarzu, stukuku puku kropki.....i pytanie co w tym pudełeczku ...:)...uwielbiam niespodzianki..najfajniejsze te malutkie, niematerialne, które cieszą....Lece limit czasu przekroczony....

z.., 2015-04-21 07:24:58

@Jarki
Kurcze wszystko dzisiaj rejestrowane. Począwszy od traktorów, zwierzaków ...na kobiecie skończywszy.
Jarki ...mmm....:)nie mów, że to przekupstwo...:)bo się nie zarejestruję. Uwielbiam być nie zarejestrowana....Taki jeden ostatnio chciał mnie ująć kaczorem nie rejestrowanym....:):)....(kaczor, źle skończył ;) ale mu chwała, że był nie rejestrowany...bo na czym ten piórak miałby mieć kolczyk...:):)!!!

z.., 2015-04-20 17:21:10

Procenty dobrze policzone? 5 kg siarczanu magnezu (i czegokolwiek innego) plus 100 kg wody daje 105 kg cieczy użytkowej, więc stężenie wynosi 4,77%. :)

roztwór, 2015-04-20 17:18:52

Mówiłem Ci Kobieto zarejestruj się na forum
Mam dla Ciebie prezent 🎁

jarki, 2015-04-20 15:43:25

Jarki dzięki to z myślą o mnie :)...

z.., 2015-04-20 15:35:53

Dajcie tabelkę porównującą poszczególne odzywki z różnych firm

jarki, 2015-04-20 15:28:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Rozciapane, że głowa boli. Przynajmniej moje. 

sapek

..."w czasie deszczu rolnicy się nudzą, to ogólnie znana rzecz, choć mniej brudzą się i mniej trudzą się to ogólnie nudzą się...