PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • bor 2015-04-20 21:10:24
  Dla mnie jest to chore bo urzędnik żeby udowodnić że jest niezbędny na danym stanowisku i dostać premie tworzy nowe druki załączniki całą tą makulaturę i następnie sam musi przez to przebrnąć .A kiedyś w urzędzie było kilka pań nie było komputerów faksów komórek drukarek i całego tego szmelcu i było mniej problemów.Gdyby skasować przynajmniej połowę tych administracyjnych posadek to i budżet państwa by się polepszył no i nam obywatelom w tym całym bajzlu delikatnie mówiąc było by lżej.
 • jak 2015-04-20 17:52:07
  Tytuł artykułu iście proktologiczny
 • z.. 2015-04-20 17:08:10
  Ja mam tak na drodze Skarbu Państwa. Na środku pasa drogowego rosną drzewa. Kilka akacji. Ponieważ akacje rosną tu i tam po jednej i po drugiej stronie i w środku, droga jest przejezdna tylko dla furmanki.
  Wójt mówi, ze to powiat, powiat , że gospodarz terenu (czyli wójt). A obok mamy krajówkę wiec ją błocimy, zagracamy szerokim sprzętem i ....super, korki na krajówce, kilka wypadków....a wszystko o cztery drzewa i nie decyzyjnych ....pierdzi-stołków. Przekłada się to już na kilka lat. Wale głowa w mur biurokracji. Skarb Państwa dla urzędasów to nikt, bezpieczeństwo to nie wójt to inni. Farsa PSL-u trwa.
 • nika 2015-04-20 16:27:57
  Jak się boją urzędnika usunąć ze stanowiska to mają problem. U mnie to był warunek - albo będzie wyczyszczone albo dołożę wszystkich starań aby nie dotrwał na stołku do emerytury.
  Mi się mimo oporu społecznego oraz oporu pracownika starosty prawie udało.
  Dostali ludki decyzje, jeden karę grzywny parę stówek i z postępowania o 300-400 metrów całego rowu zrobiło się postępowanie o parę km rowu.
  Sprawa ciągnie się 3 lata, pracownik chce już ją umorzyć a ja proste pisemko że prace są ale nie przynoszą skutku w postaci odpływu wód i postępowanie jest dalej zasadne (bo to że się robi nie znaczy że jest zrobione). Starosta naciska pracownika że ma sprawę "załatwić" a postępowanie zakończyć bo miał dość czasu.
  Ba, poszła skarga na nie wykonanie decyzji z zapytaniem dlaczego organ wydający decyzję nie wyegzekwował jej wykonania czyli dlaczego wystawca decyzji nie skorzystał m.in z przepisów Ustawy o postępowaniu egzekucyjnym (art.6 paragraf 1). I tutaj poszła kara finansowa dla właściciela i po karze zaczął czyścić.
  I powoli się rusza.
  Poza tym zawsze można zawiadomić ARiMR o niespełnieniu zasad crossa z numerem postępowania prowadzonym w starostwie i udostępnieniem swojej kopii dokumentacji (ARiMR nie ma podstaw prawnych do zajrzenia do postępowania ale jak udostępni się swoje pisma i pisma ze starostwa to dopłaty mogą być ucięte a na pewno wstrzymane na czas postępowania wyjaśniającego w ARiMR a potem ucięte o parę procent).

  Także da się.
  Poza tym nie wiem czy w takim postępowaniu przesłuchuje się strony postępowania bo to raczej czynność procesowa jak coś kojarzę.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.151.24
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!