PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

"Część establishmentu władzy, może nawet większość, naprawdę wierzy w to, że potrafią lepiej pokierować żywiołem gospodarczym, niż czyni to rynek, czyli my, konsumenci i producenci. Inni, ci bardziej wyrafinowani i bardziej cyniczni, wiedzą jednak, że choć dla obywateli konsekwencje manipulacji będą bolesne, dla nich samych oznaczają władzę, intratne posady, prestiż, czyli sam miód. Polityk, który odważyłby się doradzić ludziom, aby sami zadbali o swoje zdrowie i leczyli się za swoje własne pieniądze, byłby z jednej strony dobroczyńcą narodu, z drugiej jednak, samobójcą."

czytelnik, 2015-06-14 06:31:09

>Stanisław Kalemba (PSL) opowiedział się za pracami nad projektami, które wcześniej trafiły do Sejmu. Jak mówił projekty PiS i PSL są zbieżne w 90-95 procentach.< A w ilu procentach projekty te, a zwłaszcza ten pokurcz PSL - owski są zgodne z konstytucją? Pomimo krytycznych opinii BAS, niezależnych prawników i opiniujących projekt najwyższych instancji państwa pan Kalemba dalej trwa przy swoim. I to jest namacalny przykład psucia prawa - byle jak, nieważne że niezgodnie z konstytucją i innymi aktami - bo rolnik Kalemba wie lepiej.
Moje wróżby dla PSL- u zdają się jednak spełniać. Sondaże nie pozostawiają złudzeń co do szans Jarubasa. To kandydat który mówi że wie, że dzieje się źle i wie, jak to naprawić. Fakt, że przynależy do partii za to zło odpowiedzialnej, najwyraźniej jego percepcji umknął. Na szczęście Naród nie jest tak głupi, jak o nim PSL sądzi. Dlatego raz jeszcze im wróżę: po jesiennych wyborach na śmietnik historii. Tam jest wasze miejsce! PSL - Posady Swoim Ludziom - tylko w tym rozwinięciu tego skrótu odniosło sukcesy!

quetzalcoatl, 2015-05-08 16:03:31BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Już się boję Twojego Misiewicza. Szkoda, że Twój nick nie zapisał się na stałe... To by jaja były.

Antoni Maicerewicz

Też bym tak wolał, bo wtedy tego "cwaniaka" widzi każdy. A teraz widzę tylko swój status i swoje cwaniactwo. Zostałeś namierzony. Twe...

jarki

Z wjazdem żaden problem mogę jechać ziemia głodna wody Do odżywek potrzeba tylko nieco cieplej i kilka godzin słońca Jeszcze ten tydzień i...