PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Myślę, że jak na razie agroturystyka to niszowa dziedzina, oczywiście życzę tym co się tym zajmują powodzenia.
Dziwię się jednak Ministrowi, że myśli o "igrzyskach" nie o chlebie. Myślę, że największym problemem jest kasa. nie jeden rolnik pojechałby z dzieciakami choćby niedaleko na kilka dni. Panie Ministrze ...nie ma dobrego klimatu gospodarczego na odpoczynek, dzieci wiejskie jak zwykle w wakacje ...do pracy. Bo na człowieka do pomocy NIE MA, lukę tą wypełni często praca dzieci.
Rolnik jak zarobi też potrafi odpoczywać. Na razie rolnikom zostaje głównie praca.

z.., 2015-05-06 21:23:40

Chwilunia jak komuś bardziej pasuje wąchać greckie, włoskie czy hiszpańskie wychodki i go stać to proszę bardzo - kto był to wie, że poza szlakami i kurortami ogarniętymi pod frajerów z północy to tak samo syf jakich mało i niebezpiecznie. Są w Polsce nadal miejsca naprawdę bijące na łeb te egzotyczne atrakcje, ciche , urokliwe, przytulne - jeszcze nie wszystko jest zniszczone, wybetonowane, wyasfaltowane i zadeptane. Czyste jezioro, las odpowiednio zagospodarowane mogą być perełką w gminie. Problem właśnie w tym, że Polacy mający kaskę na leniuchowanie wolą dorabiać obcych bo tam trawa dla nich zawsze zieleńsza, nie byłoby w tym nic złego ale jakoś Grecy, Hiszpanie czy Włosi do nas takimi stadami nie przybywają.

smoku, 2015-05-05 11:56:29

turystyka wiejska - curva im płacą za takie wymysły? Ludzie z miasta mają przyjeżdżać i oglądać te wsiowe tępe ryje i wdychać swojskie zapachy. Grecy i Hiszpanie pewnie już trzęsą się ze strachu, że polscy turyści już nigdy do nich nie zawitają. Wyyebywanie kasy psu w doopę.

manzoo, 2015-05-05 11:08:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Gdzie ja wspólnika bym znalazł-jak wszyscy tylko czekają na moją plajtę!Podepczę KURKĘ

miwigos

Jak siane w mokrą ziemie i zaraz spadło 25 litrów,a przez nastepne3 tygodnie kolejne 37 litrów ,woda stoi na polu ,takie małe kałuże na śladach po...

jarki

Ze starymi zaprzyjaźnionymi sąsiadami to ja mogę kawę albo flaszkę wypić Ci młodzi następcy myślą inaczej z nimi to tylko problemy Ja potrzebuję...