PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Myślę, że jak na razie agroturystyka to niszowa dziedzina, oczywiście życzę tym co się tym zajmują powodzenia.
Dziwię się jednak Ministrowi, że myśli o "igrzyskach" nie o chlebie. Myślę, że największym problemem jest kasa. nie jeden rolnik pojechałby z dzieciakami choćby niedaleko na kilka dni. Panie Ministrze ...nie ma dobrego klimatu gospodarczego na odpoczynek, dzieci wiejskie jak zwykle w wakacje ...do pracy. Bo na człowieka do pomocy NIE MA, lukę tą wypełni często praca dzieci.
Rolnik jak zarobi też potrafi odpoczywać. Na razie rolnikom zostaje głównie praca.

z.., 2015-05-06 21:23:40

Chwilunia jak komuś bardziej pasuje wąchać greckie, włoskie czy hiszpańskie wychodki i go stać to proszę bardzo - kto był to wie, że poza szlakami i kurortami ogarniętymi pod frajerów z północy to tak samo syf jakich mało i niebezpiecznie. Są w Polsce nadal miejsca naprawdę bijące na łeb te egzotyczne atrakcje, ciche , urokliwe, przytulne - jeszcze nie wszystko jest zniszczone, wybetonowane, wyasfaltowane i zadeptane. Czyste jezioro, las odpowiednio zagospodarowane mogą być perełką w gminie. Problem właśnie w tym, że Polacy mający kaskę na leniuchowanie wolą dorabiać obcych bo tam trawa dla nich zawsze zieleńsza, nie byłoby w tym nic złego ale jakoś Grecy, Hiszpanie czy Włosi do nas takimi stadami nie przybywają.

smoku, 2015-05-05 11:56:29

turystyka wiejska - curva im płacą za takie wymysły? Ludzie z miasta mają przyjeżdżać i oglądać te wsiowe tępe ryje i wdychać swojskie zapachy. Grecy i Hiszpanie pewnie już trzęsą się ze strachu, że polscy turyści już nigdy do nich nie zawitają. Wyyebywanie kasy psu w doopę.

manzoo, 2015-05-05 11:08:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Nie wytrzymalem 7 dni, minely 3 dni. Niby wszystkie ruszaja, te mniejsze szybciej puscily odrosty. Martwi mnie ten 3 od lewej u góry, ta...

Pałuczanin81

Ja z Concordią-chcą żeby ruszyła wegetacja na fest.