PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Myślę, że jak na razie agroturystyka to niszowa dziedzina, oczywiście życzę tym co się tym zajmują powodzenia.
Dziwię się jednak Ministrowi, że myśli o "igrzyskach" nie o chlebie. Myślę, że największym problemem jest kasa. nie jeden rolnik pojechałby z dzieciakami choćby niedaleko na kilka dni. Panie Ministrze ...nie ma dobrego klimatu gospodarczego na odpoczynek, dzieci wiejskie jak zwykle w wakacje ...do pracy. Bo na człowieka do pomocy NIE MA, lukę tą wypełni często praca dzieci.
Rolnik jak zarobi też potrafi odpoczywać. Na razie rolnikom zostaje głównie praca.

z.., 2015-05-06 21:23:40

Chwilunia jak komuś bardziej pasuje wąchać greckie, włoskie czy hiszpańskie wychodki i go stać to proszę bardzo - kto był to wie, że poza szlakami i kurortami ogarniętymi pod frajerów z północy to tak samo syf jakich mało i niebezpiecznie. Są w Polsce nadal miejsca naprawdę bijące na łeb te egzotyczne atrakcje, ciche , urokliwe, przytulne - jeszcze nie wszystko jest zniszczone, wybetonowane, wyasfaltowane i zadeptane. Czyste jezioro, las odpowiednio zagospodarowane mogą być perełką w gminie. Problem właśnie w tym, że Polacy mający kaskę na leniuchowanie wolą dorabiać obcych bo tam trawa dla nich zawsze zieleńsza, nie byłoby w tym nic złego ale jakoś Grecy, Hiszpanie czy Włosi do nas takimi stadami nie przybywają.

smoku, 2015-05-05 11:56:29

turystyka wiejska - curva im płacą za takie wymysły? Ludzie z miasta mają przyjeżdżać i oglądać te wsiowe tępe ryje i wdychać swojskie zapachy. Grecy i Hiszpanie pewnie już trzęsą się ze strachu, że polscy turyści już nigdy do nich nie zawitają. Wyyebywanie kasy psu w doopę.

manzoo, 2015-05-05 11:08:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić