PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

witam
jeśli mamy już posadzkę warto pomyśleć o regałach i zagospodarowaniu przestrzeni magazynowej. Polecam regały firmy https://metalsistem-cbtc.pl/kontakt/. Doradza, pomoga w realizacji i montażu . Profesjonalizm i fachowa wiedza.

karol449, 2018-03-01 14:02:35

Dobre posadzki wykonała la mnie firma planbet.pl, sam nigdy bym się nie podjął czegoś podobnego. Robiąc to trzeba mieć odpowiedni sprzęt, doświadczenie i wiedze. Posadzkę robi się an lata a nie kilka dni, dlatego zdecydowałem się na usługi sprawdzonej firmy.

nico28, 2018-01-05 12:14:34

Myślę, że w takich sprawach to trzeba się zgłosić do specjalistów a nie polegać tylko na takich wskazówkach. Jeśli zależy Wam na porządnie wykonanej robocie, to na https://noy.pl/zlecasz-wykonanie-posadzki-przemyslowej-to-musisz-wiedziec/ powinniście znaleźć odpowiedź na swoje pytania. To poważna inwestycja i trzeba sprawdzić każdą możliwość.

Kitaka, 2017-09-19 17:46:40BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Dawałeś na zamarznięte i nie odtajało wystarczająco żeby się wchłonęło i teraz się wkurzasz na wszystkich. Ja się pytam dlaczego, bo można było...

miwigos

Sory że cię denerwuje napisz sume opadów w tym roku u mnie luty i marzec niespełna 20 mm ,sniegu praktycznie nic ,to co spadło...