PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Na terenie gminy działa organizacja ekologiczna więc powinna włączyć się w temat i przepytać wójta, WOIŚ jakie podjęte zostały kroki. Co na to starosta?

Mietek, 2015-05-12 13:22:35

...bo za tym idzie kasa. W niedalekiej miejscowości do głębokiego krajobrazowego wąwozu walono osad z oczyszczalni ścieków. Ktoś z ochrony środowiska z województwa był umoczony, właściciel "krowiego dołu"wziął olbrzymią kasę. A " krowi dół " leży na ciekach wodnych studni głębinowych zasilających moje najbliższe miasto. Tuz przed przyjazdem kontroli (cynk z województwa) całą noc pracowały ładowarki 5m ziemi i po problemie....donos był bezpodstawny....Nie chce się gadać.
KAŻDA walka o prawo na terenie mojej gminy ...to walka z wiatrakami...załatwiane są tylko sprawy kolesi....z PSL...
Jest ...światełko w tunelu...tylko zmiany ....oby nie to samo......nie pauzujemy idziemy na wybory....sąsiada należy przekonać i podwieźć....chociaż tyle zróbmy dla zmian.....bo nas skończą.

z.., 2015-05-11 18:09:08

Wój wiedział o tym wszystkim. Dlaczego nikt nie pomoże. Wójt kłamie ludzie boją się mowić, ale sprawa ruszy z miejsca. Nie można godzić się na taki gwałt na środowisku i prawie. Wszystko to trwa tak długo, komisja WOIŚ miała przedsięwziąć kroki po ujawnieniu wysypiska i cisza... Policja wszczęła postępowanie. Narazie nic nie wiadomo. Ludzie którzy czerpią z tego procederu zyski czyją się bezkarnie. Dlaczego?

Mieszkaniec, 2015-05-11 16:19:37

Była kontrola WIOŚ i wójt po tym wszystkim dalej nic nie wiedział? Sam był na miejscu i widział ten syf! Selektywną ma uwagę.

Marcin, 2015-05-11 15:44:29BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

prazykwantel

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję...

Pałuczanin81

Słońce wiosennie-na polu (po?)rzepaku, wiatr mało 130kg chłopa nie przewróci,a ziemia się mizia pod gumowcami na 5mm.