PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Na terenie gminy działa organizacja ekologiczna więc powinna włączyć się w temat i przepytać wójta, WOIŚ jakie podjęte zostały kroki. Co na to starosta?

Mietek, 2015-05-12 13:22:35

...bo za tym idzie kasa. W niedalekiej miejscowości do głębokiego krajobrazowego wąwozu walono osad z oczyszczalni ścieków. Ktoś z ochrony środowiska z województwa był umoczony, właściciel "krowiego dołu"wziął olbrzymią kasę. A " krowi dół " leży na ciekach wodnych studni głębinowych zasilających moje najbliższe miasto. Tuz przed przyjazdem kontroli (cynk z województwa) całą noc pracowały ładowarki 5m ziemi i po problemie....donos był bezpodstawny....Nie chce się gadać.
KAŻDA walka o prawo na terenie mojej gminy ...to walka z wiatrakami...załatwiane są tylko sprawy kolesi....z PSL...
Jest ...światełko w tunelu...tylko zmiany ....oby nie to samo......nie pauzujemy idziemy na wybory....sąsiada należy przekonać i podwieźć....chociaż tyle zróbmy dla zmian.....bo nas skończą.

z.., 2015-05-11 18:09:08

Wój wiedział o tym wszystkim. Dlaczego nikt nie pomoże. Wójt kłamie ludzie boją się mowić, ale sprawa ruszy z miejsca. Nie można godzić się na taki gwałt na środowisku i prawie. Wszystko to trwa tak długo, komisja WOIŚ miała przedsięwziąć kroki po ujawnieniu wysypiska i cisza... Policja wszczęła postępowanie. Narazie nic nie wiadomo. Ludzie którzy czerpią z tego procederu zyski czyją się bezkarnie. Dlaczego?

Mieszkaniec, 2015-05-11 16:19:37

Była kontrola WIOŚ i wójt po tym wszystkim dalej nic nie wiedział? Sam był na miejscu i widział ten syf! Selektywną ma uwagę.

Marcin, 2015-05-11 15:44:29BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Arimr nie ma nic do tego. Gdyby miał ziemię z KOWR można pomieszać, ale tu??? Co arimr obxgodzi omacnica

przem

czy jest możliwość zgłoszenia "sąsiada" np. do ARiMR za zostawienie ścierni QQ do tej pory?  Badyle po 40 cm, istna uczta dla...