PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Rrawo łowieckie jest do kitu.Mnie myśliwi powiedzieli że odszkodowanie za szkody muszą płacić z własnej kieszeni. Myślistwo to drogie hbby, powinno się płacić drogo. Zwierzyna jest własnością państwa , czyli nas wszystkich.Dlaczego za wykarmienie muszą płacić tylko rolnicy?. Za szkody powinien płacić Skarb Państwa, po rzetelnej ocenie. Myśliwi za polowanie powinni płacić do budżetu . Wycena kosztu wykarmienia zwierzyny nie jest wielkim problemem.

Jurek, 2015-06-11 08:32:18

A pseudo rolnikiem w zielonym kapelusiku z piórkiem dobrze być na nasz koszt ?

yokel, 2015-05-29 10:25:39

Mam propozycje najbardziej ekologiczną rozwiązania sprawy "zabijania zwierząt": niech ekolodzy przygarną wszystkie te nadliczbowe biedne zwierzątka na swoje posesje i niech je tam trzymają i karmią to nie będzie ich trzeba zabijać lub alternatywnie niech pokrywają szkody rolnikom którym niszczą co roku tysiące ha upraw a którzy ponoszą ogromne koszty strat i starają się utrzymać i wyżywić rodziny! Dobrze być pseudo ekologiem i czyimś kosztem uprawiać sobie ekologię!!

rolnik, 2015-05-28 14:44:20

crv: tak, tak, dokarmiajcie dalej. Dzików wcale nie jest tak dużo. Mogłoby być więcej :) W Niemczech jest dwa razy tyle. To się u nich nazywa "Hege", czy jakoś tak.

zdrowo myślący, 2015-05-28 13:13:09

Kilkudziesięciu pseudo ekologów robi hałas na całą Polskę, a najciekawsze jest to że oni w większości nie wiedzą o co tak naprawdę chodzi. Jestem i myśliwym i rolnikiem, jeszcze nie spotkałem się sytuacją gdzie eko oszołomy zrobili by coś pożytecznego dla zwierząt oprócz darcia japy . Pozdrawiam zdrowo myślących .

crv, 2015-05-28 12:03:51

Gdyby nie zimowe dokarmianie to płodność kopytnych byłby na poziomie 10 - 20% tego, co jest obecnie. Wiadomo komu to przeszkadza i dlaczego. Nie byłoby masowych upadków. Dokarmianie zaczęło się od Goeringa, wcześniej zimy były sroższe niż dzisiaj, sarenki jakoś to znosiły. Śmierć dzikiego zwierzęcia z głodu to, Panie pośle, nie jest sprawa sumienia. Nie jest ani dobra, ani zła, takie prawo natury.

Janusz, 2015-05-28 10:32:16

Właścicielu ziemi zacznij się leczyć.W akumulatorach ołów Ci nie przeszkadza?

rolnik rencista, 2015-05-28 07:51:02

Pitolenie o szopenie ! Dokarmianie zwierzyny przez myśliwych powoduje wzrost jej populacji i przez to znaczne szkody dla rolników spowodowane przez zwierzynę łowną. Strzelanie natomiast kulami ołowianymi, zatruwa toksycznym pierwiastkiem nasze pola i żywność, która powstała w wyniku ich uprawy.

właściciel ziemi, 2015-05-27 18:32:15BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@jarki-CO tu masz wyrwane z kontekstu? Chyba,że chcesz uniknąć odpowiedzialności,jak sam Kaczyński :)

men2face

11 godzin temu, jarki napisał: Oba stare próbowałem w grochu  Chlorotalonil ze strobi idzie w pszenicy jest...