PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

jestem dużym rolnikiem mam ponad 400ha i jedno wiem że PSL nie reprezentuje interesów dużych rolników a małych bezproduktywnych chłopów z poprzedniej epoki, widać to na każdym kroku i jak ktoś tego nie widzi to nie ma pojęcia o rzeczywistości a reprezentuje dużych tz duże ryby z otoczenia polityczno-społecznego a może bardziej wierne psy bez których niestety ciężko byłoby być u władzy, ale prawda jest taka że bez PSL będzie się gorzej wiodło rolnikom bo Pis jeszcze bardziej socjalnie podejdzie do sprawy czyli każdy kto ma ponad 20ha to wróg, a reszta to wieś ma w nosie!!!! bo nie ma tu elektoratu

żuławiak, 2015-06-08 21:56:09

plujecie na PSL, jesienią doczekamy się zmian, PSL nie wejdzie, wszystkie inne partie maja rolnkików w (...) ( PSL w jakimś stopniu też ale dzieki niemu istnieje jeszcze krus i płacimy co kwartał) Po jesiennych wyborach jak wejdzie kukiz, pis, po, nowoczesna pl to krus zniknie i będziemy bulić na zus co mieciąc tylko nie wiem kogo będzie stać zapłacić

heniek, 2015-06-08 21:47:23

Najlepszym Ministrem rolnictwa jak dla mnie był Andrzej Lepper. Pan Sawicki reprezentuje dużych farmerów a nie rolników.

medion310, 2015-06-08 18:23:12

takiej drugiej "głowy napoleońskiej" to rolnicy nie znajdziecie,istny ideał ,nienaganna prezencja ,akademicki język,doktor rolnictwa, a to tego zwykły cwaniak ,który nasadził drzewek i bierze kasę za nic nie robienie.Programy unijne dostosowuje dla takich cwaniaków jak on.Jednym słowem współczesny Dyzma.

wróbel, 2015-06-08 15:26:10

najgorszy minister w historii Polski i żadna jego zasługa w tym że polskie firmy radzą sobie w eksporcie. Na własnym podwórku nic nie zrobił jest do niczego jak cały rząd tych POprańców!!

marek kujawy, 2015-06-08 12:49:54

Żadem minister tyle dobrego nie zrobił dla rolnictwa niż obecny w tak trudnym czasie... przy niewątpliwie także popełnionych błędach... ale nie można się dać omamić wszechobecnemu krytycyzmowi.. zobaczmy Polską wieś, polski eksport, przetwórstwo... rynek jest bardzo trudny ale żyjemy w gospodarce centralnie rynkowej przecież.. Polak potrafi i chyba to robi nieźle skoro sobie z tym radzi..

rolnik, 2015-06-08 12:32:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Pabianice rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Łódź rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Łódź rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Darłowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Taka masakra wszędzie gdzie jęczmień na polu  Często po zimie wyglądało to lepiej 

jarki

Mnie też ciągle się nasuwa analogia do sezonu 2010/11  Najgorszego w moich bolączkach rzepaczanych