PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

p.henryku czy chcialby pan witrak 250 m od domu? albo najlepiej kilka tak w polsce jest proszę pojechać i zobaczyć w realu i zapytać mieszkancow -nie rozpisując sie temat rzeka-ministeretwo zdrowia-odleglość minimalna wietrakow od domu 2km nic dodać nic ująć fakty1bunbeswra min.odleglosc od stacji radarowych 20km 2.prad z wiatraka 2 razy droższa od konwekcjonalnego 3. tysiace protestow w calej polsce 4.wzrost ceny pradu zaplacimy sami 5 farmy wiatrowe buduje ,,szemrane towarzystwo""lobby okrutne przekręty wielkie witraki stare zdezelowane nie spełniające norm hałasu odmalowane udające nowe generalizując totalny bezsens istnieja nowe rozproszone i efektywne technologie nie obciążone tymi wadami ale tam nie można zrobić przkrętów!!

styk, 2015-06-21 07:00:08

sytuacja patowa- szanowna komisja europejska zmusza nasz kraj do tworzenia źródeł energii odnawialnej, zaniechanie budowy turbin wiatrowych lub elektrowni wodnych oznacza ogromne kary ale to i tak pieniążki z budżetu. Obywatele często protestują przeciw tzw wiatrakom: bo to hałas, bo ptaszki chronione w okolicy, bo widzimisię. W efekcie zniechęci to potencjalnych inwestorów do budowy urządzeń energetycznych, strategia energetyczna dla polski legnie w gruzach a kara finansowa to 133 tys euro za każdy dzień zwłoki. A rządzący nie tylko nie mają pomysłu na rozsądne rozwiązanie ale jak widać mają jedynie blade pojęcie o sprawach energetyki.

Henryk, 2015-06-11 07:41:24BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

@miwigos Ja też aż tyle nie łączę. Grzybowke i skracanie robię osobno

Piotr246

Jeżeli decydujem się na uprawy roślin i warzyw na szeroką skalę to warto skorzystać z usług jakiejś agencji. Myśleliście o Agencji nasiennej?...