PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

KALEMBA I SAWICKI ! Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić !

Piłsudski, 2015-06-16 11:10:19

jak takie dwa barany z PSL ( Sawicki i Kalemba ), mogą wierzyć w to, że taka regulacja w obrocie ziemią ( czyli właściwie renacjonalizacja i ograniczenie własności posiadania ziemi) przysporzą im głosy polskiej wsi ? Przecież rolnicy w Polsce, przyzwyczajeni są do swojej posiadanej na własność ziemi i nigdy nie dadzą się wywłaszczyć !
Czy Oni są rzeczywiście takimi baranami i ignorantami historycznymi, którzy wierzą, że rolnik odda im pod kontrolę swoją własność ?
Porąbane Ćwoki :)

Marjolek, 2015-06-16 11:05:07

Spieszą się, bo sądzą, że przyjęcie tego knota przed wyborami przysporzy im głosów. POKAŻMY IM, ŻE BĘDZIE ODWROTNIE. Obserwuję od początku prace nad tym pseudoprawem. Zastrzeżenia o niekonstytucyjności tych rozwiązań zgłaszał i BAS, i opiniujący projekt przedstawiciele najwyższych instytucji państwa, i raz jeszcze eksperci BAS w swoich dwóch ekspertyzach. Wiecie co na to powiedział Sawicki? Że w tej kwestii żadnych ekspertów słuchać nie będą! Po co więc oni? Skoro rolnik Kalemba i zootechnik Kłopotek na temat prawa wiedzą więcej niż eksperci w randze doktorów? Jest to banda, którą jesienią trzeba obowiązkowo ODERWAĆ OD KORYT! Pamiętajmy o tym, koleżanki i koledzy rolnicy!

quetzalcoatl, 2015-06-16 09:01:08

fiszak, powierzenie socjalistycznej kontroli nad obrotem ziemią rolną, lepkim łapom z PSLu, to tak jak danie małpie brzytwy.
Wywłaszczą PSLowcy rolnika z polskiej ziemi, tymi nacjonalizującymi regulacjami, a później pójdzie ona w obieg międzynarodowego kapitału. Następnie ponownie ją zreprywatyzują ( i to za solidne łapówki oczywiście).

WS, 2015-06-16 08:51:24

Przestańcie straszyć Żydami - bo jak coś wam się nie uda, to o wszystko obwiniacie inne grupy etniczne - durnie.
Polską ziemię może ochronić tylko rolnik - właściwy posiadacz własności rolnej, a nie bezrolna i bandycka wierchuszka PSLowska, o zapędach nacjonalizacyjnych.

prawicowy rolnik katolik i kapitalista - wielki piewca świętej własności prywatnej, 2015-06-16 08:44:25

Nie dla PSL. Tylko poważny kryzys, czyli 4 lata poza Sejmem, może zmienić mentalność niektórych z tych ludzi. Lata przy korycie zatrzymały ich w rozwoju i są oderwani od rzeczywistości. Powierzanie im swoich majątków i życia, to jak oddanie kierownicy pijanemu.

fiszak, 2015-06-16 08:38:26

https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg

i wszystko jasne!!

Antek, 2015-06-16 04:56:09

Święta racja Panie quetzalcoatl !!! Nic dodać nic ująć !!! Mam tylko nadzieję, że polscy rolnicy nie dadzą się dalej mamić tej PSLowskiej gangsterce, która próbuje wydymać rolnika z jego własności ! Próbowali gnoje, kolektywizacją, przymusowymi deputatami, a teraz wyuzdaną regulacją i kontrolą na obrocie ziemią, która ma utrzymać posadki dla darmozjadów i pasożytów z budżetówki !!!
Tfuuu !!! Na pohybel pasożytującej zielonej bandzie !!!
PSL na Madagaskar !!!

Ciężko pracujący rolnik, 2015-06-15 23:37:29

Poza tym zapisom tej ustawy bacznie przyjrzy się Trybunał Konstytucyjny. I to przy okazji pierwszej transakcji po jej wprowadzeniu. Żaden właściciel nie pozwoli się tak traktować. Komuna przejęła od mego ojca szmat gruntów pod budowę zakładów za narzuconą cenę, zaś w jednym przypadku nie zapłaciła wcale. A teraz PSL wskrzesza pomysły Bieruta? Co, koledzy nie maja już co robić, to chcecie im dać nadzór nad obrotem prywatną własnością? Rozporządzać możecie, ale własnymi kalesonami, Kalembowie, Sawiccy i reszta tych inteligentnych inaczej. A my - Rolnicy - nie przyłóżmy nigdy ręki do głosowania na tych oszołomów!

quetzalcoatl, 2015-06-15 23:13:58

Chciał pan panie Obrocki ograniczeń w obrocie ziemią - to je pan ma. Teraz coś panu nie pasuje? Cudzoziemcy i tak ziemię kupią - przyznał to nawet Sawicki, natomiast utrudnienia będą dotyczyć Polaków. Przy okazji otworzy się olbrzymie pole do nadużyć i korupcji. Tak jak panu otworzyły się oczy. Mam nadzieję, że cały ten PSL jesienią trafi na śmietnik i dalej na wysypisko.

quetzalcoatl, 2015-06-15 22:13:08

POSLOWIE Z SEJMU zastanowcie się co wy chcecie osiągnąć wprowadzając takie regulacje . Doprowadzicie do upadku naszych gospodarstw! . Wstyd że nie potraficie odpowiednio zarządzać sektorem gospodarczym. najlepiej jak się nie ma innowacyjnych pomysłów to sprzedaż!!! Wstyd!!!

grablid, 2015-06-15 21:53:02

ziemia to jest taki sam towar jak wszystko,nie opłaca się sprzedajesz,wszystko na ten temat,no chyba ze bedziecie czekać jak ktos wam dopłaci jak w PGR,np miasto a wy bedziecie zebrać nieudaczniki

partia miejska, 2015-06-15 21:28:42

Tylko moja ziemia jest czysta, kochana i nieskażona. Natomiast darmozjady z budżetówki ( posłowie, senatorowie, samorządowcy i urzędnicy), którzy chcą decydować o mojej własności to brud, smród, gnida i ubóstwo rozbój i złodziejstwo !

prawicowy rolnik kapitalista katolik - wielki piewca świętej własności prywatnej., 2015-06-15 20:49:25

Pieprzę te komunistyczne regulacje zaproponowane przez PSL. Debile chcą mi ograniczyć prawo własności do mojej krwawicy. Do mojej ziemi, którą kupiłem za pieniądze wypracowane w pocie czoła ! A te chamy z PSLu chcą, aby sprzedaż mojej krwawicy przechodziła przez ich brudne i skorumpowane łapy ! Chcą decydować komu i za ile mam sprzedać moje aktywa ! Wara im ! Do roboty na gospodarkę, a nie do sejmu ! Wy PSLowskie Cioły !!!

Ciężko pracujący rolnik, 2015-06-15 20:29:05

Ten "normalny rolnik" to zwykły hejter, tematu nie zna a udaje, że się zna. Przecież już dziś z rolnictwa utrzymuje się w Polsce kilka procent ludności wiejskiej, Reszta albo pracuje w innych branżach albo niestety wyjechała. Ale " normalny rolnik" tego nie widzi. , a szkoda!!!!!!!!!!

tata, 2015-06-15 19:32:22BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Oglądam od lat kawa+agrobiznes-oprócz forum to mój główny dostawca informacji do lech-polu dziś się nie dało...

jarki

Cena na matif z przed dwóch lat niestety