PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Panie Ministrze a co będzie jak jutro pani z pieskiem przyjedzie do Białowieży na weekend
Piesek znajdzie w lesie podłego dzika i zezre kawałek a pózniej pojedzie z panią do domu i postawi klocka za Wisła np. w Wielkopolsce ? To co wtedy będzie ?

Minister, 2015-06-23 21:45:18

nawalił mu świagier bo on tylko świagra zna czyli brać łapówy do cna smieć

tak, 2015-06-23 20:41:49

co on kręci ,,,kto z tej całej Unii Europejskiej nawalił mu łapówek za wprowadzanie takich pierdół ,,,co rolnik jest temu winien że dzik lata po lesie i roznosi chorobę ,,teraz zwala się całą winę na rolnika i jego koszt ,,,tych z PSL, a na czele Sawic...kiego TRZEBA LECZYĆ,,,ludzie opamiętajcie się i nie dajcie się manipulować,, bo im o to chodzi żeby was wykończyć

obserwator, 2015-06-23 19:38:35

ASF nie zostanie zlikwidowany nigdy przez bioasekuracje bo dziki będą chorować dalej niezależnie czy gospodarstwo bedzie ogrodzone 20 metrowym murem. Prawda jest taka ze asf rozniesie się na cała polske bo dziki chorują i wędruja.

PIGment, 2015-06-23 17:39:15

Nie no chyba sie nie rozumiemy. Oczywiscie ze przyczyna jest dzik ale latwiej wytepic hodowce bo i naboi nie trzeba a i z kar za niedostosowanie sie do nowych przepisow kasa wpadnie i na panienki bedzie mial sawicki w drodze powrotnej z targow rolniczych i delegacji promujacych nasze produkty, ktorych nikt juz nie bedzie mial sil produkowac. . .

dzikASF, 2015-06-23 14:03:17

Panie Ministrze Polskiego Rolnictwa co Pan za bzdury opowiada przecież my niemamy ASF świń tylko dzikow które przenoszą chorobę , wiec trzeba zwalczać przyczynę rozprzestrzeniania sie wirusa a ta przyczyna jest właśnie DZIK !!! DZIK!!! Ijeszcze raz DZIK!!! Czy to tak cieżko zrozumieć ?

Co ma piernik do wiatraka, 2015-06-23 12:55:14BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@sapek-chwaliłeś słoneczną sobotę,a u nas takiej nie było. Co tu jest niezrozumiałe?sąsiad mój z rodzicami się TU sprowadził 40 lat...

Marecki

Nie wiedziałem, że Pałuczanin ma Krużewniki po sąsiedzku... ;)  Chociaż po zgrzewce wszystko jest możliwe, nie powiem.