PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

No i wszystko jasne. Polska ziemia dla wszelkiego zachodniego, niemieckiego i żydowskiego kapitalu. Kolonialiści zaś będą mieć taniego polskiego niewolnika. Jak chciał ten z wąsikiem zbrojnie to ta ze wzdętym brzuchem osiągnie za parę groszy dotacji, zaś pomogą jej polscy sprzedawczycy. Ta "demokracja" tajna vide ACTA, TTIP wreszcie się ujawniła w całej swej ohydzie. Jeszcze powspomina chłop polski Gomułkę i Gierka oddanych interesowi polskiego narodu patriotów opluwanych teraz przez koszerno-banderowską zgraję ; ale "to se ne wrati"
Kompradorscy z PO są takimi samymi zdrajcami jak szczekacze z PIS co szczekali ale głosowali z postkomuchami jak makrela nakazała a ryży cisnął.
Znów będzie rolnik polski mógł poczytać sobie Placówkę, wspomnieć Ślimaka i cichutko zanucić Rotę (bo za głośne - nie rzucim ziemi skąd nasz ród- pójdzie siedzieć, osadzony przez żandarma z "bratniej pomocy" -obejrzyjcie obraz Rugi pruskie Górskiego, wszystko wraca jednak - ale na gorsze)
Śmiałem się z sąsiada który przed podpisaniem przez Millera cyrografu przestrzegał mnie,on prosty chłop na kilkunastu morgach, mnie doktora z wieloma hektarami. Ale to on okazał się mądrym i przewidującym człowiekiem, a ja głupkiem, choć uczonym.

rola.wet, 2015-06-29 19:11:25BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

A bo mało razy się kończyło jak rośliny całe  mokre od rosy już były... fungi lepiej się rozejdzie po roślinie, czasami herbicyd szedł jak...

arszczecin

Jaką glina. Pierwszorzedna sól. Świeżo melona. Jak coś dajcie znać, mam jeszcze jeden budynek do rozbiórki. :)