PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

No i wszystko jasne. Polska ziemia dla wszelkiego zachodniego, niemieckiego i żydowskiego kapitalu. Kolonialiści zaś będą mieć taniego polskiego niewolnika. Jak chciał ten z wąsikiem zbrojnie to ta ze wzdętym brzuchem osiągnie za parę groszy dotacji, zaś pomogą jej polscy sprzedawczycy. Ta "demokracja" tajna vide ACTA, TTIP wreszcie się ujawniła w całej swej ohydzie. Jeszcze powspomina chłop polski Gomułkę i Gierka oddanych interesowi polskiego narodu patriotów opluwanych teraz przez koszerno-banderowską zgraję ; ale "to se ne wrati"
Kompradorscy z PO są takimi samymi zdrajcami jak szczekacze z PIS co szczekali ale głosowali z postkomuchami jak makrela nakazała a ryży cisnął.
Znów będzie rolnik polski mógł poczytać sobie Placówkę, wspomnieć Ślimaka i cichutko zanucić Rotę (bo za głośne - nie rzucim ziemi skąd nasz ród- pójdzie siedzieć, osadzony przez żandarma z "bratniej pomocy" -obejrzyjcie obraz Rugi pruskie Górskiego, wszystko wraca jednak - ale na gorsze)
Śmiałem się z sąsiada który przed podpisaniem przez Millera cyrografu przestrzegał mnie,on prosty chłop na kilkunastu morgach, mnie doktora z wieloma hektarami. Ale to on okazał się mądrym i przewidującym człowiekiem, a ja głupkiem, choć uczonym.

rola.wet, 2015-06-29 19:11:25BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@jarki i witch pod CO sypiecie w listopadzie-rzepak?cebula-bo bury to chyba wiosną

witch5

Nie dziwię się że Cię nie przekonali . Dwa lata stosowałem Siarkopol to byłem zadowolony teraz dwa sezony Fosfory i już pragnę wrócić do...

jarki

Pierwszy raz kupiłem go jeszcze w 2012 roku Wysypany był wiosną 2013 od tego czasu cały czas go sieję Lecz nie wiosną ale późno jesienią zwykle w...