PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • rola.wet 2015-06-29 19:11:25
  No i wszystko jasne. Polska ziemia dla wszelkiego zachodniego, niemieckiego i żydowskiego kapitalu. Kolonialiści zaś będą mieć taniego polskiego niewolnika. Jak chciał ten z wąsikiem zbrojnie to ta ze wzdętym brzuchem osiągnie za parę groszy dotacji, zaś pomogą jej polscy sprzedawczycy. Ta "demokracja" tajna vide ACTA, TTIP wreszcie się ujawniła w całej swej ohydzie. Jeszcze powspomina chłop polski Gomułkę i Gierka oddanych interesowi polskiego narodu patriotów opluwanych teraz przez koszerno-banderowską zgraję ; ale "to se ne wrati"
  Kompradorscy z PO są takimi samymi zdrajcami jak szczekacze z PIS co szczekali ale głosowali z postkomuchami jak makrela nakazała a ryży cisnął.
  Znów będzie rolnik polski mógł poczytać sobie Placówkę, wspomnieć Ślimaka i cichutko zanucić Rotę (bo za głośne - nie rzucim ziemi skąd nasz ród- pójdzie siedzieć, osadzony przez żandarma z "bratniej pomocy" -obejrzyjcie obraz Rugi pruskie Górskiego, wszystko wraca jednak - ale na gorsze)
  Śmiałem się z sąsiada który przed podpisaniem przez Millera cyrografu przestrzegał mnie,on prosty chłop na kilkunastu morgach, mnie doktora z wieloma hektarami. Ale to on okazał się mądrym i przewidującym człowiekiem, a ja głupkiem, choć uczonym.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.240.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!