PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

REFERENDUM JEST ZBĘDNE ,,,,,,,,,,,,,,,,,, NAUKA ŚWIATOWA WNIOSŁA ,, DO RZĄDU W 1996 r ,,,,,,,,,, O PRYWATYZACJĘ UWŁASZCZENIE ,,chcieli poronbić oczyszc zalnie na dymy i wszystko ,,,, dla nauki ważna jest wiedza polskich rolników i odbudują region by uczyli młodzież ,,,, za wiedzę i pracę polskich rolników i leśników dostajemy środki ,,,,,,,,tylko rolnicy i leśnicy nie korzystają ,,,,,,,, a dyletanci ,, ,,,,,,,,

ATEM, 2015-10-11 18:03:06

Tym co nakradli ziemi, trzeba ją odebrać. To może brzmi jak z manifestu Lenina ale ziemia należy do nas wszystkich i latyfundia powinny być odebrane złodziejom.

Adaś, 2015-07-02 10:03:38

Szanuje pana Wojciechowskiego bo to mądry i uczciwy człowiek. Takich ludzi nam trzeba!!!

prawdziwy, 2015-07-01 17:47:15

Wszystko na świecie idzie ku prywatyzacji i prywatnemu kapitałowi, więc myślę, że te komunistyczne K.U.R.W.Y z PSLu zostaną kiedyś pognane i objechane batem po tych swoich K.U.R.E.W.S.K.I.C.H i lewackich grzbietach ! .
Wydaje mi się, że już niedługo każdy posiadacz ziemi w Polsce odzyska swoje pełne prawo własności ! .

ps. nie jestem za ekscentrycznym Korwinem-Mikke, ale warto poczytać jego libertariański i czysto kapitalistyczny program polityczny.
Poza tym, polecam prace naukowe przedstawicieli tzw. Austriackiej Szkoły Ekonomicznej. Czyli Ludwika von Misesa i Hermana Hoppe ! - Przyjemnej lektury dla tych, którzy uważają, że prawo własności jest święte, nienaruszalne i niepodlegające regulacji ! Natomiast jeślibyśmy chcieli, aby w przyszłości nasze majątki ziemskie, znaczyły podobnie, co dziś znaczy pewne europejskie latyfundium ( chodzi o księstwo Liechtenstein - które tylko w skutek wybryku historii państwem się stało) poczytajmy prace Hermana Hoppe (wszystko dostępne na Allegro )

Wolny polski rolnik kapitalista - fundamentalny katolik, 2015-07-01 17:26:00

I tu pan Sędzia ma słuszność,mechanizmów ochrony Narodu jest dużo, ale trzeba chcieć znaleźć możliwości blokady szkodliwego oddziaływania z zachodu. Podobnie jest z zalewem chłamu żywnościowego, importem trzody z krajów zaatakowanych wirusową biegunką, a nawet niechcianych gości (uciążliwe kwarantanny wielomiesięczne, pochodzenie z nieznanych okolic czyli o nieznanym statusie epidemio i epizocjologicznym),szerokie korzystanie z prawa ekpulsji przy najmniejszym uchybieniu prawnym i obyczajowym.
Ale kompradorscy zdrajcy zawsze mają argument że unia nakazuje, tak jak wcześniej gdy to podobno Moskwa żądała.

rola.wet, 2015-07-01 16:12:06BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

maslak88

Czym można zwalczyć tasznika wiosną w rzepaku? Czy w ogóle się da?

lokizom

@miwigos Teraz już wiesz dlaczego chcą wycofać tebukonazol, wszyscy go produkuja a to nie jest na rękę tym największym