PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • ATEM 2015-10-11 18:03:06
  REFERENDUM JEST ZBĘDNE ,,,,,,,,,,,,,,,,,, NAUKA ŚWIATOWA WNIOSŁA ,, DO RZĄDU W 1996 r ,,,,,,,,,, O PRYWATYZACJĘ UWŁASZCZENIE ,,chcieli poronbić oczyszc zalnie na dymy i wszystko ,,,, dla nauki ważna jest wiedza polskich rolników i odbudują region by uczyli młodzież ,,,, za wiedzę i pracę polskich rolników i leśników dostajemy środki ,,,,,,,,tylko rolnicy i leśnicy nie korzystają ,,,,,,,, a dyletanci ,, ,,,,,,,,
 • Adaś 2015-07-02 10:03:38
  Tym co nakradli ziemi, trzeba ją odebrać. To może brzmi jak z manifestu Lenina ale ziemia należy do nas wszystkich i latyfundia powinny być odebrane złodziejom.
 • prawdziwy 2015-07-01 17:47:15
  Szanuje pana Wojciechowskiego bo to mądry i uczciwy człowiek. Takich ludzi nam trzeba!!!
 • Wolny polski rolnik kapitalista - fundamentalny katolik 2015-07-01 17:26:00
  Wszystko na świecie idzie ku prywatyzacji i prywatnemu kapitałowi, więc myślę, że te komunistyczne K.U.R.W.Y z PSLu zostaną kiedyś pognane i objechane batem po tych swoich K.U.R.E.W.S.K.I.C.H i lewackich grzbietach ! .
  Wydaje mi się, że już niedługo każdy posiadacz ziemi w Polsce odzyska swoje pełne prawo własności ! .

  ps. nie jestem za ekscentrycznym Korwinem-Mikke, ale warto poczytać jego libertariański i czysto kapitalistyczny program polityczny.
  Poza tym, polecam prace naukowe przedstawicieli tzw. Austriackiej Szkoły Ekonomicznej. Czyli Ludwika von Misesa i Hermana Hoppe ! - Przyjemnej lektury dla tych, którzy uważają, że prawo własności jest święte, nienaruszalne i niepodlegające regulacji ! Natomiast jeślibyśmy chcieli, aby w przyszłości nasze majątki ziemskie, znaczyły podobnie, co dziś znaczy pewne europejskie latyfundium ( chodzi o księstwo Liechtenstein - które tylko w skutek wybryku historii państwem się stało) poczytajmy prace Hermana Hoppe (wszystko dostępne na Allegro )
 • rola.wet 2015-07-01 16:12:06
  I tu pan Sędzia ma słuszność,mechanizmów ochrony Narodu jest dużo, ale trzeba chcieć znaleźć możliwości blokady szkodliwego oddziaływania z zachodu. Podobnie jest z zalewem chłamu żywnościowego, importem trzody z krajów zaatakowanych wirusową biegunką, a nawet niechcianych gości (uciążliwe kwarantanny wielomiesięczne, pochodzenie z nieznanych okolic czyli o nieznanym statusie epidemio i epizocjologicznym),szerokie korzystanie z prawa ekpulsji przy najmniejszym uchybieniu prawnym i obyczajowym.
  Ale kompradorscy zdrajcy zawsze mają argument że unia nakazuje, tak jak wcześniej gdy to podobno Moskwa żądała.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.151.24
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!