PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W lasach państwowych też robi się niesamowite przekręty
Niedaleko mnie leśniczy wyprzedawał na boku budulec w ogromnych ilościach
Jego pracownicy z przyzwoleniem sprzedawali drewno opałowe

jarki, 2015-07-03 08:44:09

Gospodarka leśna jest jak każda produkcja rolna! Czy jest ona dobrze prowadzona przez Lasy Państwowe? Oto jest pytanie zasadnicze? Po wojnie znaczną część lasów prywatnych upaństwowiono. Czy te lasy były źle prowadzone? Czy nie mogą współistnieć lasy państwowe i prywatne? Czy nie jest potrzebna konkurencja w produkcji drewna? Wydaje mi się, że nad tymi pytaniami należy się zastanowić i dopiero wtedy podejmować decyzje. Dla niektórych partii potrzebne są następne apanaże ze sprzedaży dla innych możliwość obsadzenia swoich wiernych pretorianów i rodzinę. Pora aby gospodarką zajmowali się fachowcy zgodnie z prawami ekonomicznymi a nie partyjni dyletanci. To oni doprowadzili do bankructwa Polskę Ludową i są również na dobrej drodze aby zrobić to samo z Rzeczpospolitą Polską.

A. Krzak, 2015-07-03 08:23:10

Pisiaki kręcą tak samo jak z ubojem rytualnym.

prawy i sprawiedliwy , 2015-07-02 22:53:51

bezczelni złodzieje i łapówkarze

stop bolszewii, 2015-07-02 17:29:57

Co tam PSL-owce słychać w Elewarze?

Waza, 2015-07-02 16:45:13

Koalicja PO/PSL mówi np tak: mogą być zmiany w podatkach ale nie ma realnej możliwości ich obniżenia bo przecież przydupasom władzy ani sobie apanaży i przywilejów nie obetniemy. Możemy rozmawiać ze związkowcami przynajmniej do wyborów ale nie liczcie na realną poprawę warunków dla pracowników i godziwe stawki minimalne. Rolnicy dostają przecież kasę z łuni i to generalnie jest ich zdaniem powód umywania rak od wszelkich problemów a zwłaszcza zapewnienia opłacalności produkcji. Może być jakieś tam referendum ale pytania my ustalamy i to w kwestiach drugorzędnych. Słowem tylko przeciąganie jałowej dyskusji tzw. dialogu, gra na czas i byle do wyborów przetrwać a poza tym arogancja i buta pełną gębą - to towarzystwo już nie nauczy się szanować ludzi ale ludzie to mogą ukrócić.

smoku, 2015-07-02 16:04:00

Mam już dosyć tego PSL, nic dla ludzi wszystko taj jak chce PO i komor. Referendum o pierdoły może być a o istotne sprawy dla obywateli już nie.

oli, 2015-07-02 15:16:28

A w referedum większość narodu będzie za prywatyzacją lasów . A to PIS się zdziwi , wtedy za prywatyzacje lasów odpowie PIS czy jak to się pisze. Wyjdzie szczudło z worka

las, 2015-07-02 15:16:14

psl razem z po-spekulantami chcieli sprzedać polskie lasy a teraz jak zwykle odwracają kota ogonem jesteście jedną wielka mafią ktora niszczy i wyprzedaje majątek narodowy wszystkich polakow!!

witold, 2015-07-02 14:52:46BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rozprza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rozprza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Wrocław rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jak zacznę liczyć to się okaże że lepiej będzie wydzierżawić za 2,5 :(  

jarki

Pytam z ciekawości bo yamato zawsze zamieniałem na tebu+topsin    2 godziny temu, przem napisał: @jarki wg...