PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Gdy ksiądz pogładzi dziecko po głowie to zaraz pedofil!!!!! prawda, że skrajny przykład. A jak Maliszewski podejrzany o matactwa i fałszerstwa , to po co się zajmować "taką błahą sprawą" - ot cała filozofia. Na tej filozofii oparł się "okrągły stół" i tak to Polskę rozebrano.
Mam nadzieję, że już niedługo się POcieszą - na jesień znikacie.

tata, 2015-07-07 09:42:48

Krzak, spróbuj jeszcze złożyć wniosek ze sfałszowanym podpisem i po terminie. Zobaczysz, co na to pociotki - i czy w ogóle zdołasz to zrobić.

wtedy pogadamy , 2015-07-07 07:48:30

Ile ten proces kosztuje, a jakie było nadużycie? Dla mnie jest to żenada! Bo:
1. Małżeństwo Maliszewskich miało prawo do dopłat! To jest chyba fakt oczywisty!
2.Czy Pani Maliszewska oskarżała męża o podrobienie podpisu?
3.Wątpliwym jest termin złożenia wniosku?
Z Agencją miałem i mam ciągle jakieś przeboje to ciągle im się nie zgadzają pomiary, które od kilku lat są takie same. Wynika to w mojej ocenie, ze słabego przygotowania pracowników ( pociotków PSL) Różnice wynikają z ,,dopuszczalnych" błędów pomiarowych popełnionych przez pracowników ARiMR. Z tego tytułu byłem oskarżany przez prokuraturę i przesłuchiwany przez policję. Aktualnie toczy się postępowanie o karę za nieterminowe złożenie wniosku przez internet, mimo potwierdzenia przyjęcia. Prawdopodobnie sprawa skończy się w sądzie? I znowu organy te będą miały przez kilka lub kilkanaście miesięcy zajęcie.

A. Krzak, 2015-07-07 07:12:45

Mylisz się kolego Andrzej. Ryba psuje się od głowy. Tego pana obowiązuje prawo tak samo jak każdego z nas. Jest POSŁEM na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, wykonuje zawód zaufania publicznego, pełni służbę poselską wobec narodu, powinien być nieskazitelny. Mam nadzieję, że Sąd wyda sprawiedliwy wyrok nie zbaczając na lokalne wpływy PSL. Ach te świńskie oczy.

suweren, 2015-07-06 17:03:43

Czy naprawdę w Polsce,wymiar sprawiedliwości,nie ma poważniejszych spraw?
No normalnie wstyd i tyle!!!

Andrzej, 2015-07-06 13:33:48BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Czy ja wiem czy odpuszczą, znów ma być mrozki i wegetacji nie ruszy w marcu. Jakoś kiepsko widzę żeby rzepak miał zakwitnąc naa...

Pałuczanin81

Też dziś lustracja w padającym śniegu- całe rzędy w zaniżeniu terenu(koleinach od siewu) zdechnięte wzdłuż-co za przyczyna?nadmiar...