PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

""obyatele eksperci" żenada

kotala, 2015-07-08 21:02:37

Ile biorą za to że siedzą i pierdzą w stołki, tak jak poprzednik podać cały skład"ekspertów", to powinna być informacja jawna.Jak raz się pomylą znacząco, wypad .Nie zgadzam się z "pytam" że oni się mijają z prawdą, jak ktoś sie mija z kims / czyms to znaczy ze obiekt mijany widzi, ci "eksperci" prawdy nie widzieli, prawda w tym temacie jest na polu, nawet slepy namaca ile i jakie jest ziarno w tegorocznych kłosach.

markopolo,Polak z dziada pradziada, 2015-07-08 20:57:40

dokładnie..no ale co maja teraz pow jest susza ze zboza bedzie duzo mniej?? nie pow bo nikt im w zniwa nie sprzeda a o to chodzi by zarobic na biednym rolniku dosyc ze pogoda nie pomaga to jeszcze ludzie ...nikt teraz glosno o tym nie mowi ze cena w grudniu pszenicy bedzie duza ..a bedzie na pewno widac to po polach calego regionu

maly, 2015-07-08 15:20:28

To nie jest prognoza tylko manipulacja cenami .Podają wyssane z palca cenny sprzyjające skupom a nie rolnikom . Kto im to wywróżył ? Wróż Maciej ? Skoro cena na giełdach jest za pszenicę powyżej 800 zł za kontrakty we wrześniu i taką cenę będzie można uzyskać w portach to dla czego miernoty podają cenę nie przekraczającą 700 zł/t ? Panie JK skoro pan pisze odważnie o prognozie ARR to może niech pan wymieni z imienia i nazwiska kto zasiadał w lipcowym posiedzeniu ekspertów , bo może się okazać że w tym posiedzeniu brał udział Tański , Kowalski itd. a są to osoby które mówiąc elegancko " mijający się z prawdą " więc jeśli podaje się jakieś dane warto podać źródło bo inaczej staje się pan manipulatorem rynku a nie redaktorem czy sprawozdawcą . Fakty są takie że użytkownicy tego forum bardziej dokładnie przewidują rynek niż profesor z habilitacją więc ponawiam prośbę o dokładne podawanie kto co mówi by eliminować potencjalnych kłamców a nie jak za komuny "zrobiliźsmy" "budowaliśmy" a do dziś nikt nie wie kto i co za komuny robił . Życzę profesjonalizmu .

pytam, 2015-07-08 11:20:13BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Barts wszystkie masz takie,bo ja lepsze i gorsze od twojego

Pałuczanin81

Taki mój (patrz temat nawożenie)-jest MOC (z gęstego siewu)