PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • Rolnik ku przestrodze 2015-07-23 15:20:06
  Uwaga na przestępców - Bukowski i May.
  Dla zainteresowanych odsyłam do skazującego Wyroku Sądu Rejonowego w Lwówku Śląskim II Wydziału Karnego za przekręty jakie robili Bustowski i May na  przetargach z agencją. Z tych czasów pozostały układy jakie masz teraz we Wrocławiu w agencji?
  Bustowski nie obrażaj rolników nazywając siebie rolnikiem i ich obrońcą.
  Masz gdzieś prawdziwych rolników i ich rzeczywiste problemy.
  Masz słabych doradców z ARiMR.
  Ciekawe co i kiedy zrobi prezes ARiMR gdy się dowie że zastępca dyrektora i kierownik od zwierząt z Wrocławia i jeszcze kilka innych marnych osób współpracują z tobą.
  Pewnie coś masz na nich że tak chętnie z tobą współpracują bo nikt z kroplą oleju w głowie, kto zna twoją historię i  motywy działania nie podałby ci nawet ręki.
  Czas pokaże twoją prawdziwą gębę.
 • herszt 2015-07-15 10:44:16
  Brawo, brawo brawo !!!
 • smoku 2015-07-13 22:09:04
  Dopłaty to absurd sam w sobie a najczęstszy argument ich zwolenników to, że żywność by natychmiast podrożała zwyczajnie nie trzyma się kupy - o ile pamiętam przed ich wprowadzeniem wcale droższa nie była a ceny środków do produkcji rolnej i maszyn były znacznie niższe. W dodatku nie było takiej przepaści między tym co chłop dostaje a cenami pośredników i w sklepach. Dziś ceny zbytu są tak niskie, że rozwój jakikolwiek bez wielkich dopłat do inwestycji jest ekonomicznie niemożliwony czyli łunia przejęła całkowitą kontrolę na tym kto ma się rozwijać a kto zwijać i wgląda na to, że tylko o to im chodziło od początku. Przecież dawanie kasy zółtodziobom to kolejny absurd, a brak doświadczenia to czynnik ryzyka przekreślający każdy zdrowy biznes-plan. Bo to są decyzje stricte polityczne a nie ekonomiczne, żałosne kupowanie sobie głosów wyborców za łunijną kasę. Ktoś powie przecież są branże, które i bez łunijnego wsparcia jakoś sobie radzą i owszem może właśnie dlatego jakoś sobie radzą i może dlatego, że jest ciągle popyt na ich produkcję np drobiarstwo.
 • mżawka 2015-07-13 21:19:54
  kiedy przestaną rozdawać pieniądze za darmo a rolnicy będą zarabiali na swoich produktach,bo teraz to urzędnicy decydują kto na wsi jest bogatszy a kto biedniejszy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.196.110.222
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!