PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • Rolnik ku przestrodze 2015-07-23 15:07:40
  Do Bustowskiego
  Bustowski ty przestępco.
  May ty też jesteś przestępcą.
  Dla zainteresowanych odsyłam do skazującego Wyroku Sądu Rejonowego w Lwówku Śląskim II Wydziału Karnego za przekręty jakie robili Bustowski i May na  przetargach z agencją. Z tych czasów pozostały układy jakie masz teraz we Wrocławiu w agencji?
  Bustowski nie obrażaj rolników nazywając siebie rolnikiem i ich obrońcą.
  Masz gdzieś prawdziwych rolników i ich rzeczywiste problemy.
  Masz słabych doradców z ARiMR.
  Ciekawe co i kiedy zrobi prezes ARiMR gdy się dowie że zastępca dyrektora i kierownik od zwierząt z Wrocławia i jeszcze kilka innych marnych osób współpracują z tobą.
  Pewnie coś masz na nich że tak chętnie z tobą współpracują bo nikt z kroplą oleju w głowie, kto zna twoją historię i  motywy działania nie podałby ci nawet ręki.
  Czas pokaże twoją prawdziwą gębę.
 • Rolnik 2015-07-19 14:07:07
  ARiMR nie ma kosztów. ARiMR ma pseudo szkolenia. Pracownicy rozbijają publiczne auta nie ponosząc żadnych kosztów. Tak np pracownik uszkodził pojazd a jak zgłosiłem to Dyrektorowi Wojtaszkowi z Łódzkiego ARiMR to otrzymał upomnienie za zniszczone publiczne auto. Szkolenia to kpina. Żaden kierownik jakiego poznałem nie zna procedur. Ogólnie poziom 0. Merytorycznie nie przygotowani. Lenistwo i nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Zobaczymy jak wejdzie Europejski Trybunał Obrachunkowy i przetrzepie ten bajzel. Niebawem upblicznie dokumenty jak ARiMR wali w rogi Rolników. Kontrole są celowo robione żeby walić rolników w rogi. Protokoły są fingowane a żadna kontrola niema nic wspólnego z z Dyrektywami Komisji Europejskimi. Grają w gumy z Rolnikami aż przykro. PSL owi trzeba powiedzieć stanowczo nie i czerwona kartka
 • rolnik 2015-07-19 00:06:41
  Pasożyty społeczne to jest niestety całe PSL.
 • ekojajo 2015-07-18 20:15:49
  Specjalnie zatrudniają specjalistów od wygaszania Polski.Opowiadał mi kumpel,że w kampanii węglowej prezes kupił pokrowiec na garnitur za 33 tysiące z pieniędzy spółki,chodzi o celowe działanie,upadek i prywatyzacje za grosze!!!!!!.
 • Marcin 2015-07-18 19:35:40
  A mój kulega Kaźmirz jest najbardziej inteligentnym trybunem ludowym z PSL. Skończył 6 klas szkoły baletowej przy zakładach mięsnych
 • ekojajo 2015-07-18 19:14:02
  W oddziale kieleckim dyrektorem jest inżynier budownictwa ladowego,o rolnictwie wie tyle co ja o kosmosie,sekretarka musi jej najpierw pieczątke postawić,bo nie wie gdzie pismo podpisać!!!!!To celowa robota,sabotaż,aby na stanowiska przyjmowac zielonych nieudaczników,którymi można łatwo sterowac i którzy ślepo wykonują rozkazy,bo gdzie indziej pracy nie znajdą!!!!!!!
 • adamek 2015-07-18 18:04:12
  tego się można było spodziewać przerost zatrudnienia jest znaczny choć arimr obsługuje ogromna rzesze rolników i przedsiębiorców i budżetówkę to koszty działalności sa za wysokie wszystkiemu winne PSL obsadza stołki swoimi prawie 100 % to partyjni działacze psl jeżeli nie jesteś w psl to wylatujesz z pracy w moim biurze powiatowym zbijają bąki wychodzą na miasto kiedy chcą czy na szluga podpierają sciany arimr powinien zrobić porządek i ciac koszty poprzez redukcje zatrudnienia jedni trzymają się dla tego ze sa w psl a wiedzy zadnej nie posiadają na temat działań arimr czasami tylko jedna osoba w powiatówce cos wie gdzie nadzór
 • Marcin Bustowski 2015-07-18 17:32:23
  Panie Prezesie pisze pan pierdoły że Młody Rolnik ma nierentowne gospodarstwo!!!!!!!!!!! Ale młody Rolnik sam za siebie płaci. A Pan doprowadziłeś do 16 milionów strat. Prokurator się tobą powinien zająć. Jutro piszę zawiadomienie do Prokuratury za niegospodarność na szkodę ARiMR
 • Marcin Bustowski 2015-07-18 17:23:45
  A ile Ci oszuści wydali na pseudo szkolenia i pijackie imprezy. Za 3 miesiące nowa władza i tego Gyrossa postawimy z tą kliką przed wymiarem sprawiedliwości. Osobiście złożyłem skargę do Komisji Europejskiej a tych oszustów. Kiedy PSL jest u władzy to rolnika w dupe się robi. źle trafiłeś na mnie Prezesino i dziś wysłałem kolejną skargę na twoje oszustwa na szkodę rolników do Europejskiego Trybunału Obrachunkowego. Pokarzę na ile oszukaliście w skali Kraju ciężko pracujących rolników.

  PiS Cię rozliczy i tę całą klikę PSLowców
 • poli 2015-07-18 16:34:05
  a ile poszło na wypłaty i utrzymanie biur?
 • ekojajo 2015-07-18 15:50:18
  Instytucja do natychmiastowej likwidacji.Prezesi i dyrektorzy do rozliczenia pod sąd i odsiadka z nakazem ciężkiej pracy.Przez 8 lat każdy zatrudniony tam zsl-owiec przywłaszczył sobie z budżetu państwa ponad 1 mln złotych!(średnio!!!!)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.172.180
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!