PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

34fr masz 100% racji, zachód kombinuje tylko dla siebie, a tu wszyscy
zapatrzeni w te nikomu niepotrzebne dopłaty, które tak głęboko podzieliły społeczeństwo

abc, 2015-08-09 10:34:28

bruno jestes ... nie bede cię obrażał kto ma mczy ten widzi. Unia ;-stOcznie polskie do likwidacji niemieckie nie ma problemu doplaty rolnicze dwa razy wieksze w starej uni niż u nas -jak konkurować? w polsce dotowli cerfury i lidle miliard euro by wykonczyć sklepikarzy a podatki firma odprowadza do kraju gdzie ma siedzibę tworzą prawo pod siebie nawet ze ślimaka zrobili rybę krzywizna banana i inne glupoty a ty mowisz unia - to jest projekt na wielki przekrę pozorniedają a w rzeczywistośći okradają nas większość krajow m a problemy jak grecja pompują wydmuszkę czyli kredyty wiedząc ze sa rozkradane a pozniej krach przejmuja wielki majątek za grosze- kto ma oczy ten widzi kto ma uszy ten slyszy !!

34fr, 2015-08-09 06:51:06

Odnawialne źródła energii w obecnym kształcie prawa je regulującego to kpina z konkurencyjności i mnożenie patologii. Nakazowy odkup energii po cenie odgórnie ustalonej wyższej niż rynkowa w dłuższej perspektywie oznacza droższy prąd dla wszystkich. Nic na siłę i dosyć podlizywania się Niemcom i niemieckim firmom produkującym wiatraki. Ekologia w dużej mierze to farsa, większość dużych firm z krajów forsujących te przepisy ma swoje odziały w Chinach i innych krajach azjatyckich gdzie produkują nie licząc się z żadnymi normami byle tylko zbić koszty i jak najwięcej zarobić.

T.B., 2015-07-26 18:33:54

Cezar - biedny boś głupi na umyśle, głupi boś biedny na umyśle

Prawny Sektor, 2015-07-26 17:09:18

Jestem za PIS to jedyna partia która widzi problem elektrowni wiatrowych i ludzi mieszkających w pobliżu tych inwestycji. Nikt nie mówi, że ludzie tracą majątek swego życia, biorą kredyty na budowę domu a jak powstanie farma wiatrowa to wartość tych działek i budynków jest zerowa. Gdzie jest PSL ? ta partia wszystkim kojarzy się z lobbingiem wiatrakowym podobnie ma się rzecz z PO. Nie lubię PIS-u ale w tym temacie mają rację w 100% i zabiorą większość głosów dla PSL i PO

Cezar, 2015-07-21 18:38:47

W tle na fotce chemtrails :)

synek, 2015-07-21 14:28:29

w 2003 r. większość Polaków głosowała za przyłączeniem do unii europejskiej, aktualnie ta sama unia narzuca na nas obowiązek tworzenia odnawialnych źródeł energii a Polacy zapomnieli już że głosując za akcesją zobowiązują się spełniać pewne odgórnie narzucane obowiązki.
W tej chwili sytuacja wygląda tak że atomu nie chcemy, wiatraków nie chcemy, elektrowni wodnych nie chcemy, elektrowni węglowych też nie. Pozostaje rower i dynamo ewentualnie kaganek.

Bruno, 2015-07-21 14:18:13BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...