PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

34fr masz 100% racji, zachód kombinuje tylko dla siebie, a tu wszyscy
zapatrzeni w te nikomu niepotrzebne dopłaty, które tak głęboko podzieliły społeczeństwo

abc, 2015-08-09 10:34:28

bruno jestes ... nie bede cię obrażał kto ma mczy ten widzi. Unia ;-stOcznie polskie do likwidacji niemieckie nie ma problemu doplaty rolnicze dwa razy wieksze w starej uni niż u nas -jak konkurować? w polsce dotowli cerfury i lidle miliard euro by wykonczyć sklepikarzy a podatki firma odprowadza do kraju gdzie ma siedzibę tworzą prawo pod siebie nawet ze ślimaka zrobili rybę krzywizna banana i inne glupoty a ty mowisz unia - to jest projekt na wielki przekrę pozorniedają a w rzeczywistośći okradają nas większość krajow m a problemy jak grecja pompują wydmuszkę czyli kredyty wiedząc ze sa rozkradane a pozniej krach przejmuja wielki majątek za grosze- kto ma oczy ten widzi kto ma uszy ten slyszy !!

34fr, 2015-08-09 06:51:06

Odnawialne źródła energii w obecnym kształcie prawa je regulującego to kpina z konkurencyjności i mnożenie patologii. Nakazowy odkup energii po cenie odgórnie ustalonej wyższej niż rynkowa w dłuższej perspektywie oznacza droższy prąd dla wszystkich. Nic na siłę i dosyć podlizywania się Niemcom i niemieckim firmom produkującym wiatraki. Ekologia w dużej mierze to farsa, większość dużych firm z krajów forsujących te przepisy ma swoje odziały w Chinach i innych krajach azjatyckich gdzie produkują nie licząc się z żadnymi normami byle tylko zbić koszty i jak najwięcej zarobić.

T.B., 2015-07-26 18:33:54

Cezar - biedny boś głupi na umyśle, głupi boś biedny na umyśle

Prawny Sektor, 2015-07-26 17:09:18

Jestem za PIS to jedyna partia która widzi problem elektrowni wiatrowych i ludzi mieszkających w pobliżu tych inwestycji. Nikt nie mówi, że ludzie tracą majątek swego życia, biorą kredyty na budowę domu a jak powstanie farma wiatrowa to wartość tych działek i budynków jest zerowa. Gdzie jest PSL ? ta partia wszystkim kojarzy się z lobbingiem wiatrakowym podobnie ma się rzecz z PO. Nie lubię PIS-u ale w tym temacie mają rację w 100% i zabiorą większość głosów dla PSL i PO

Cezar, 2015-07-21 18:38:47

W tle na fotce chemtrails :)

synek, 2015-07-21 14:28:29

w 2003 r. większość Polaków głosowała za przyłączeniem do unii europejskiej, aktualnie ta sama unia narzuca na nas obowiązek tworzenia odnawialnych źródeł energii a Polacy zapomnieli już że głosując za akcesją zobowiązują się spełniać pewne odgórnie narzucane obowiązki.
W tej chwili sytuacja wygląda tak że atomu nie chcemy, wiatraków nie chcemy, elektrowni wodnych nie chcemy, elektrowni węglowych też nie. Pozostaje rower i dynamo ewentualnie kaganek.

Bruno, 2015-07-21 14:18:13BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Oglądam od lat kawa+agrobiznes-oprócz forum to mój główny dostawca informacji do lech-polu dziś się nie dało...

jarki

Cena na matif z przed dwóch lat niestety