PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Nie ma co narzekać. Trzeba się uczyć od lepszych. Jakoś nie słyszałem o Polaku, który
kupił grunty rolne w Niemczech. A słyszał może ktoś ? Najgorsze, że na głupotę wybierających i wybieranych w Polsce nie ma żadnej siły, by to zmienić.

wład, 2015-07-27 07:56:03

O dam ci taki malutki przykład wsiądź se do ekspresu w Gdańsku i wyjrzyj za okno od Tczewa do Malborka.... tysiące,tysiące ha samej pszenicy i ,idź se i kup tą ziemię tylko ona nie polaka ;)Powodzenia.

Paqwel, 2015-07-23 22:15:48

Krzysztof- Chłopcze a gdzieś ty chciał tą ziemia kupować? Agencja już wszystko wyprzedała dawno dawno temu. Chłopie nam to teraz rozsprzedają te ochłapy co to nikt normalny tego nie chce ,bo albo zalewowy torf albo 6rz i łot masz ziemię swoją.... Ja nie wiem gdzie wy to ziemia chcecie kupować ,chyba od tych kombinatów i landów niemieckich holenderskich i duńskich co to w Polsce mają po 5-15 tyś ha ....

Paqwel, 2015-07-23 22:05:30

ustawa jest dobra to wy jesteście źli takie z was manusy

ukasz, 2015-07-23 19:09:36

PSL-PO crazy !

Rx, 2015-07-23 18:29:48

dyskryminacja młodych w Ustawie o kształtowaniu ustroju rolnego

Projekt nowej Ustawy narusza prawa konstytucyjne ludzi młodych posiadających kwalifikacje rolnicze, którzy nie będą mogli założyć własnego gospodarstwa rolnego, bo są dyskryminowani w tej Ustawie poprzez wykluczenie ich z kręgu bezpośrednich nabywców ziemi rolnej od rolników indywidualnych?

Dlaczego w art.12.2 tej Ustawy uprzywilejowani są rolnicy indywidualni, a zabrakło młodych Polaków, którzy chcą dopiero utworzyć pierwsze gospodarstwo rolne?

Jak mamy nie wyjeżdżać z tego kraju, skoro młoda osoba pełna siły nie będzie mogła kupić ziemi rolnej z pominięciem biurokratycznych, niekoniecznie uczciwych przetargów Agencji Nieruchomości Rolnych?

Krzysztof, 2015-07-23 14:10:39

Ble ble ble. Na wymioty zbiera od tych wypocin Kalemby i Sawickiego. Ale już nie długo rolnicy wam podziękują za to wszystko.

quetzalcoatl, 2015-07-23 14:04:44BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

takie tam w ogórdku stare, ale ciekawe  

Marecki

Dokładnie. Ciepło w buty im się robi i próbują straszeniem, albo zaproszeniem na członka. A ja już kiedyś mówiłem, że członka z...