PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Niech się leczą. U mnie właśnie ziemniaki usychają, bo zboża uschły wcześniej.

Adaś, 2015-07-24 09:48:47

no cóz dyrektor szpitala zarabia 30000 miesiecznie a pielegniarka 1500 ale srednia wysoka -jednego razu ogladam sobie telewizor i widac jak u nich za oknem leje deszcz a (...) prezenter w tym samym czasie gada ze pamuje słoneczna pogoda -jak obserwuje kury w kurniku to one maja wiekszy rozum niż te miastowe pseudoeksperty

rolnik6666, 2015-07-23 21:02:33

no to super na sam koniec wegetacji zbóż zażegnaliśmy suszę

kujawy, 2015-07-23 20:46:20

IUNG jak wszystkie instytuty buja sobie w obłokach za publiczna kasę więc musi tworzyć kolejne raporty wg zapotrzebowania władzy - straty max. 30% mają być wiadomo dlaczego to i są a że na polach pustynia to ich mało obchodzi.

smoku, 2015-07-23 16:01:08

To wszystko jest nie poważne jak w stwierdzeniu " Operacja się udała tylko pacjent umarł " Tak samo jak jest deficyt wody ale suszy nie ma . Jak panowie z IUNG w tej chwili nazwą obecną sytuację ? Pół suszą ,prawie suszą czy suszą cząstkową ?. Susza jest faktem a panowie bawią się wartościami granicznymi które można przesuwać w zależności od potrzeb . Za tydzień okaże się że KBW nadal jest nie przekroczone aż przyjdzie deszcz zlewny wtedy panowie zajrzą do deszczomierzów i stwierdzą że w sumie poziom opadów jest ponad przeciętny i suszy w tym roku nie mogło być :) lub podliczą suszę w grudniu razem z zimowym śniegiem :) .
Teraz pytanie do Panów z IUNG skoro uważacie że suszy nie ma to proszę odpowiedzieć dlaczego w Lubelskim na waszych polach doświadczalnych kukurydza nie zakryła ziemi i widać w niej wędrujące sarny ? Według was suszy nie ma więc kto zawinił że takie słabe plony ? Kto za to odpowiada ? Wywalić dyrekcję za złe gospodarzenie bo na suszę zegnać przecież nie możecie :) .

Władek t-25, 2015-07-23 15:27:48

kamień z serca, deficyt wody większy a zagrożenie suszą mniejsze, więc faktycznie można się spodziewać dynamicznego wzrostu plonu roślin, które straciły ostatnie części zielone miesiąc temu

kissmy..., 2015-07-23 14:13:34BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rozprza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rozprza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Wrocław rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jak zacznę liczyć to się okaże że lepiej będzie wydzierżawić za 2,5 :(  

jarki

Pytam z ciekawości bo yamato zawsze zamieniałem na tebu+topsin    2 godziny temu, przem napisał: @jarki wg...