PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ale to nie koniec głównych "osiągnięć" ekipy Platformy Obywatelskiej. Ostatnie lata to stopniowe, acz konsekwentne ograniczanie potencjału Polski na arenie międzynarodowej. Ważną rolę odegrali tutaj niemieccy politycy, którzy przez kilka lat hodowali sobie Tuska poprzez wręczane mu medale, honory, wyróżnienia i poklepywanie po plecach. Kiedy już go odpowiednio urobili, to wstawili na eksponowane europejskie stanowisko, mimo braku znajomości angielskiego czy francuskiego. Ważne jednak, że zna niemiecki, dzięki czemu może przyjmować bezpośrednie instrukcje płynące z Berlina. Tusk w tym czasie zdążył ograniczyć potencjał Polski na arenie międzynarodowej do roli satelity polityki zagranicznej Niemiec. Dzisiaj mało kto liczy się z nami, bo każdy wie, że kluczowe decyzje za Warszawę podejmuje Berlin.

siew, 2015-08-04 17:51:40

tym 11 to powinni dać nagrodę ministra (złotego buraka ) zapłacić za frajer 1 mln to trzeba mieć buraka zamiast rozumu a była sobie strona http://www.kwotymleczne.com/ swego czasu kwota po od 0,5 do 20 groszy ale który sie interesował mając niepełne średnie albo 36 miesięczny kurs dla młodego głupiego rolnika pozdro 300 }:)

Lewar, 2015-08-04 17:37:52

a ty tzw informatyk krowy oporzadziłeś?wszyscy mamy byc rolnikami?a kto dla ciebie maszyny bedzie robił?do roboty a nie pisac głupoty na forum

mazowsze, 2015-08-04 07:53:23

tralala

wies, 2015-08-04 07:49:58

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH KOCHANI ŻE KARY BĘDZIECIE PŁACIĆ TO NIE WINUJCIE NIKOGO TO BYŁO USTALONE JAK POLSKA PRZYSTĘPOWAŁA DO UNIJ BYŁO WIADOMO KARA TO KARA UNIJA TO RYGOR I TAK SAMO Z PROW PRUBUJE SIĘ JAKOŚ OBEJŚC RUŻNE PRZPISY USTAWY NIE MOŻNA LEKCEWAŻYĆ ROZPORZĄDZEJ UNIJNYCH ŚWIADOMIE SAMI SOBIE JESTEŚCE WINNI I POLSKI RZĄD Z KARAMI NIE MA NIC WSPÓLNEGO BO RZĄD TEŻ DO UNJI ZWRACA PIENIĄDZE .Przykro teraz jest płacić bo było wesoło jak mleko było drogie i dużo było wypłaty za ponad limit sprzedane .Ja kwotę kupowałem tyle i kwota była tyle sprzedałem .Robert.Gr. Borzęcin powiat Brzesko Małopolska

rolno, 2015-08-04 06:37:22

warszawiak-klient najbardziej roszczeniowa grupa spoleczna to nie rolnicy tylko Nauczyciele

margo, 2015-08-03 18:47:51

@warszawiak-klient: mój drogi, gupiś. Nikt nie piardnie za rolnikiem. Myślisz, że ktoś się dołoży chłopkowi do tego, że ma karę zapłacić ? Jak rolnictwo to taki łatwy chleb - zostań rolnikiem.

warszawiak-informatyk, 2015-08-03 18:31:55

Za komuny pamietam za nadprodukcje mleka i innych towarow byly nagrody i wczasy teraz unijny rezim pod ktury dostala sie Polska nas kara

android, 2015-08-03 17:01:38

nie Polska zapłaci karę tylko klienci ja zapłaca w cenach lub poprzez zwiekszenie podatków za pazernych rolników którym ciagle mało-najbardziej rozszczeniowa grupa w Polsce

warszawiak-klient, 2015-08-03 15:52:31

Nie prudnik płace są tak niskie bo państwo, łunia mnożą tzw. sztuczne byty czyli kolejne urzędy, stanowiska, bo wszędzie jest kolesiostwo, nepotyzm i łapówkarstwo a uczciwy człek choć pracuje żyje w często właściwie z dnia na dzień bo dla państwa każdy obywatel to kanciarz i oszust. za to złodziej jest chroniony nawet jak go przyłapią na gorącym uczynku a często jeszcze nagradzany jeśli ma plecy wpływowych kolesiów. Przykład susza, każdy chłop powie że jest i nie ma dyskusji ale nie trzeba definicji naukowej, setek pomiarów, interpretacji, wyliczeń, komisji, protokołów, wniosków słowem ton papieru bo państwo woli napędzić klientów do banków, które i tak pomogą tylko tym którzy tej pomocy nie potrzebują a chcą tylko tani pieniądz dostać. W razie czego mówią później kupimy żywność z zachodu czy ze wschodu to co to za pomoc - to nie pomoc to jest zwykły sabotaż państwa a później rechoczą przy kolacyjkach za naszą kasę jaki to teoretyczny kraj i oburzają się jeszcze na to, że ktoś to nagrał i to ubublicznił.

smoku, 2015-08-03 14:19:57

do Prudnik:Jesteś zwykłym (...),bez pojęcia o otaczającej cię rzeczywistości.

trzeźwy, 2015-08-03 13:54:35

dlaczego płace sa tak niskie?bo pracownicy dotuja rolników swymi podatkami

Prudnik, 2015-08-03 13:22:49

No my tu kary mamy płacić a co 3 polskie dziecko niedożywione do szkoły idzie. Czy ser żółty i biały i szklanka mleka nie zaspokoiły by głodu? A może jakaś zupa mleczna?
A ceny przetworów mlecznych? W Niemczech kostka masła 250 dkg, 1 Euro. Niemiec za godzinę roboty 10 kostek sobie kupi. U nas 4 zł za 200 dkg, czyli za godzinę zdecydowana większość pracujących fizycznie Polaków kupi sobie max. 2 kostki 250 dkg.
Można tak w nieskończoność porównywać, ale podobno tak ma być wg naszych decydentów.

Mleczniak, 2015-08-03 12:47:38

i bardzo dobrze się stało, że kary się posypią. siadasz do stołu w sylwestra, to nie wiesz, czy jesteś w świetlicy czy w oborze, bo tak wali od bambrów. Przy stole jeden temat: ile krowa da mleka, jaki dochód, a limity niech ch... strzeli, bo co nam Unia zrobić może. Produkowało u mnie wielu ponad limit, kozaczyli po wsi, nos wyżej głowy, a teraz chodzą jak połamani. Jeśli jest ograniczenie do 50 km/h, to ponad jest wykroczenie. Skoro miał jeden z drugim limit, to mógł się go trzymać, a nie jakieś jęki teraz. Ciekawe z czego niektórzy pospłacają kredyty, bo coś mi się wydaje, że nawet przy cenie 1,50 za litr nie dadzą rady pokryć kosztów, ale to ich sprawa. Przynajmniej komornik będzie miał co robić, a już ostatnimi czasy okazji pojawiło się sporo. Sam wyhaczyłem ładnego zetorka 5245 za 15 tysi, ale cóż life is brutal and full of zasadzkas.

Mleczarz, 2015-08-03 11:22:20

A ja kary nie zapłacę, mam małe gospodarstwo własną kwotę wykonałem co do dnia resztę odstawiałem na znajomego, dużym bambrom dobrze myśleli,że mogą sobie doić ile chcą, że kar nie będzie, ja za mleko dostaje max 1zł, a ci duzi dużo więcej teraz zapłacą kare to im mleko też wyjdzie za taka samą kwotę co mi i tym którzy dostawali mniej ( cena nie powinna być od ilości tylko od jakości )

peter, 2015-08-03 09:45:37BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Konstancin-Jeziorna rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Lepiej bym tego nie ujął 

imen

Pracować tylko na złom i ziemie to jak chodzić pracować w biurze dla krzesła i komputera który tam stoi. Praca może sprawiać satysfakcję i...