PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Północna część woj. Lubelskiego - wysychają rzeki, a w rowach melioracyjnych, nawet na tzw. bagnie, jest błoto i nie pomagają już tamy bobrów. Do tego watahy dzików urządzały sobie schadzki na polach położonych przy lesie. Dzisiaj o dziewiętnastej chodziły po ściernisku 4 młode sztuki i nie bały się zbytnio...

ja, 2015-08-06 22:28:23

Proponuję z taką "wiedzą" o dziennikarstwie, jego zasadach i przebiegu konferencji prasowych samemu zacząć pracować w tym zawodzie. Sukces gwarantowany:-)

w poszukiwaniu inteligencji, 2015-08-06 15:59:39

"Konferencja" to spotkanie grupy ludzi w celu omówienia konkretnego zagadnienia.
Niestety konferencja polegała na tym że Sawicki powiedział co chciał a nikt go nawet nie zapytał skąd takie rozbieżności . Boicie się go czy macie inny w tym interes by pójść na ogłoszenie wymysłów Sawickiego ? To media mają pytać za obywateli a nie przepisywać co im PAP nakaże . Rozumiem że z tym człowiekiem trudno rozmawiać bo jest w otoczce samozachwytu ale pytanie należy zadać a jak nie odpowie to poinformować wtedy nikt nie będzie miał pretensji do Farmera tylko podczas wyborów oceni "frajera"

zdezorientowany, 2015-08-06 15:50:18

PAP napisał to samo, co Farmer, bo minister tak mówił. PAP pisze po to, aby inne gazety to też podały. La widać Farmer też był na tej konferencji i napisał to samo, skoro to samo słyszał.
A co do suszy: ja nie czytałem, żeby tu ktoś pisał, że suszy nie ma. Masz w tym tekście na początku: "Jak powiedział..." W innych tekstach dużo było o suszy, ale tobie chyba gorąco...

w poszukiwaniu inteligencji, 2015-08-06 15:05:04

To może Farmer jako media zadały by pytanie Sawickiemu jak naprawdę jest a nie przepisywały z PAP informacje jako prawdę objawioną . Czy jeśli jutro Polska Agencja Prasowa napisze że suszy nie było ,nie ma i nie będzie także przyjmiecie to jako pewnik i opublikujecie ?
Przecież wyraźnie napisałem że jest zamęt odnośnie suszy i zamiast to wyjaśnić to polemizujecie z osobą która nie ma na to wpływu . Nie sztuką jest robienie artykułu wytnij/wklej tylko przedstawienie prawdy . PAP jest rządowa i przez rząd opłacana więc napisze nawet o tym że Sawicki nazwał rolników frajerami w dobrej wierze a wy to opublikujecie jako prawda ?

zdezorientowany, 2015-08-06 14:54:48

refleksyjnie, ale treści przy powtarzaniu nie dodasz, a tobie zdaje się o treść chodziło w tym szukaniu medium, czyż nie, mosze?

w poszukiwaniu inteligencji, 2015-08-06 14:42:39

Jednym słowem redakcja farmera to wszystko bezrefleksyjnie powtarza. No to świetnie, czego więcej oczekiwać od medium rolniczego.

moses, 2015-08-06 14:34:54

Ty to na pewno nikogo nie przegonisz z inteligencją - PAP pisał to samo, więc skoro i Farmer to powtarza, to widać minister tak mówił. Ale ty możesz oczywiście zwalać na redaktora, który to spisał. Gratulacje

w poszukiwaniu inteligencji, 2015-08-06 13:24:13

Czegoś tu nie rozumiem wczoraj na tym samym portalu podano że "IUNG: Największy deficyt wody na Lubelszczyźnie " i deficyt wody sięga -180 mm do -199 mm . Dziś czytam " Najlepsza sytuacja jest w województwach: lubelskim .... " ???????????????? Kto redaguje ten portal ? jeśli podawana są przeciwstawne informacje . Czy Farmer stara się przegonić inteligencją betoniarkę ? :)

zdezorientowany, 2015-08-06 12:54:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Jakaś magiczna siła to tu przeniosła... Kiedyś dużo go używałem, bo miałem okazje do tego. Zaczęło się od podstawówki, literatura, potem znajomi,...

miwigos

Jeszcze pamietasz ten język ,ja już nie

Marecki

https://youtu.be/UuVrdTAIJTY