PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Północna część woj. Lubelskiego - wysychają rzeki, a w rowach melioracyjnych, nawet na tzw. bagnie, jest błoto i nie pomagają już tamy bobrów. Do tego watahy dzików urządzały sobie schadzki na polach położonych przy lesie. Dzisiaj o dziewiętnastej chodziły po ściernisku 4 młode sztuki i nie bały się zbytnio...

ja, 2015-08-06 22:28:23

Proponuję z taką "wiedzą" o dziennikarstwie, jego zasadach i przebiegu konferencji prasowych samemu zacząć pracować w tym zawodzie. Sukces gwarantowany:-)

w poszukiwaniu inteligencji, 2015-08-06 15:59:39

"Konferencja" to spotkanie grupy ludzi w celu omówienia konkretnego zagadnienia.
Niestety konferencja polegała na tym że Sawicki powiedział co chciał a nikt go nawet nie zapytał skąd takie rozbieżności . Boicie się go czy macie inny w tym interes by pójść na ogłoszenie wymysłów Sawickiego ? To media mają pytać za obywateli a nie przepisywać co im PAP nakaże . Rozumiem że z tym człowiekiem trudno rozmawiać bo jest w otoczce samozachwytu ale pytanie należy zadać a jak nie odpowie to poinformować wtedy nikt nie będzie miał pretensji do Farmera tylko podczas wyborów oceni "frajera"

zdezorientowany, 2015-08-06 15:50:18

PAP napisał to samo, co Farmer, bo minister tak mówił. PAP pisze po to, aby inne gazety to też podały. La widać Farmer też był na tej konferencji i napisał to samo, skoro to samo słyszał.
A co do suszy: ja nie czytałem, żeby tu ktoś pisał, że suszy nie ma. Masz w tym tekście na początku: "Jak powiedział..." W innych tekstach dużo było o suszy, ale tobie chyba gorąco...

w poszukiwaniu inteligencji, 2015-08-06 15:05:04

To może Farmer jako media zadały by pytanie Sawickiemu jak naprawdę jest a nie przepisywały z PAP informacje jako prawdę objawioną . Czy jeśli jutro Polska Agencja Prasowa napisze że suszy nie było ,nie ma i nie będzie także przyjmiecie to jako pewnik i opublikujecie ?
Przecież wyraźnie napisałem że jest zamęt odnośnie suszy i zamiast to wyjaśnić to polemizujecie z osobą która nie ma na to wpływu . Nie sztuką jest robienie artykułu wytnij/wklej tylko przedstawienie prawdy . PAP jest rządowa i przez rząd opłacana więc napisze nawet o tym że Sawicki nazwał rolników frajerami w dobrej wierze a wy to opublikujecie jako prawda ?

zdezorientowany, 2015-08-06 14:54:48

refleksyjnie, ale treści przy powtarzaniu nie dodasz, a tobie zdaje się o treść chodziło w tym szukaniu medium, czyż nie, mosze?

w poszukiwaniu inteligencji, 2015-08-06 14:42:39

Jednym słowem redakcja farmera to wszystko bezrefleksyjnie powtarza. No to świetnie, czego więcej oczekiwać od medium rolniczego.

moses, 2015-08-06 14:34:54

Ty to na pewno nikogo nie przegonisz z inteligencją - PAP pisał to samo, więc skoro i Farmer to powtarza, to widać minister tak mówił. Ale ty możesz oczywiście zwalać na redaktora, który to spisał. Gratulacje

w poszukiwaniu inteligencji, 2015-08-06 13:24:13

Czegoś tu nie rozumiem wczoraj na tym samym portalu podano że "IUNG: Największy deficyt wody na Lubelszczyźnie " i deficyt wody sięga -180 mm do -199 mm . Dziś czytam " Najlepsza sytuacja jest w województwach: lubelskim .... " ???????????????? Kto redaguje ten portal ? jeśli podawana są przeciwstawne informacje . Czy Farmer stara się przegonić inteligencją betoniarkę ? :)

zdezorientowany, 2015-08-06 12:54:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Mavrik Vita już jest mieszalny - przynajmniej tak zapewnia producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Biscaya to chyba jak idzie...

Pałuczanin81

Przeglądałem stronę Monsanto i wygląda, że nie mają już odmian populacyjnych?