PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Twoje myślenie panie biznesmenie przemysłu mięsnego , zgubi cię tak jak PO jej rządy.A dobrze wiesz dlaczego to mięso kupujesz i ludzi trujesz ,antybiotykami i stymulatorami wzrostu ,bo dobrze chłonie wodę jak gąbka i można dużo zarobić . A że smaku nie ma to dla ciebie mały problem , liczy się kasa . Potłuczone twoje myślenie panie avigdor !!!!!

OBSERWATOR, 2015-08-18 08:16:36

@OBSERWATOR
Może jakieś konkrety, jakieś logiczne argumenty? O co chodzi z tą chemią w tuszach? Zdradzisz co tak na prawdę jest w tym duńskim/niemieckim mięsie wieprzowym? Antybiotyki? Rtęć? Dioksyny? Mykotoksyny? A może najzwyczajniej gadasz jak potłuczony?

avigdor, 2015-08-16 20:26:11

avigador -piepszysz gupoty jak byś był agentem niemieckich i duńskich farmerów.Takie bajki to opowiadaj na forum miastowym , którzy nie znają tematu i , życzę ci smacznego przy konsumci wyrobów z mięsa importowanego , wszystko w jednym czli jedna chemia !!!!

OBSERWATOR, 2015-08-14 13:41:44

polska zdrowa zywność to propagandowy mit

wiem bo jem, 2015-08-13 12:30:07

Przestańcie z tymi mitami "polskiego zdrowego mięsa od chłopa małorolnego". Zostawcie taką retorykę ruskim władzom, która jak wy ostentacyjnie podkreśla jakie to niezdrowe i przesiąknięte chemią są polskie jabłka. Polscy przetwórcy mięsa cenią importowaną wieprzowinę bo jest tania i ma doskonałe parametry jakościowe i rzeczywiście jest weterynaryjnie przebadana. No i co bardzo istotne parametry te są powtarzalne, a nie tak jak w dostawach od małych producentów - jedna świnia o takiej mięsności druga o zupełnie innej, jedna zarobaczona druga uświniona.

avigdor, 2015-08-13 11:18:43

A co nie smakuje Niemieckie i duńskie padło ,przecież wszyscy się tak tym zachwycali ,i cieszyli jak zniszczą Polskie hodowle od chłopa ,,,na wschodzie kraju panuje zmowa cenowa zakładów przetwórczych ,główny zakład Ł.....ów ustala ceny ,a sam kupuje tirami mięso z Litwy ,Łotwy itd..

rolnik, 2015-08-13 10:51:23

Bzdura świń na skupach brakuje nie słuchajcie propagandy

@I, 2015-08-12 16:22:07BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

adam289

Mój wózek paletowy mam chyba od zawsze ponad 20 lat, spisywał mi się dobrze ale bateria coraz słabiej trzymała, koszt nowej to...

ikcomas

Mavrik Vita już jest mieszalny - przynajmniej tak zapewnia producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Biscaya to chyba jak idzie...