PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Dzięki pani Merkelowej i tuskowi nie mamy już floty rybackiej, a nawet łowiska zostały nam zabrane; dlatego kupując filety śledziowe, albo ryby wędzone widzimy jakiej są wielkości......ot takie tam przebiórki - w latach minionych przekazywano to na przemiał na mączkę rybną....., i dziwić się tutaj, że ruskie odrzucają polskie konserwy?

rybak, 2015-08-14 12:37:13

@obserwator a polska żywność jaka jest?taki syf jak na zachodzie

fakt, 2015-08-14 07:24:36

A ile procent tego eksportu to tylko przerzucanie faktur między powiązanymi firmami czyli wydmuszkami jednego właściciela w celu osiągnięcia jak nie wyłudzenia określonych korzyści, dopłat itp no ale chwalenie się sukcesem jest dziś na fali kampanii wyborczej.

smoku, 2015-08-13 21:38:05

Jaki eksport ,,doprowadzili nasze rolnictwo do bankructwa,, import ciągle rośnie ,a z nim kolejki do przychodni onkologicznych, ,taka jest zdrowa zachodnia żywność ,,chemia ,chemia ,chemia,,obudzicie się z ręką w nocniku ....

obserwator, 2015-08-13 21:11:59

Jaka wysoka jakość jak jabłka maczane w chemikaliach przed wysyłką a wcześniej pryskane 22 - 24 krotnie a szprotki śmierdzące i obślizgłe jak mówią najnowsze wiadomości.

pit, 2015-08-13 16:22:25BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)