PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Co opowiada ta Kopacz ? jakie dotacje do mleka jeśli w krajach zachodnich mleko oddaja w kwocie ok.21 pensów? to kto i komu ma dokładać..Ceny mleka są podobne tak w Polsce,Hiszpanii czy UK więc nie ma co liczyć na krocie no może z 5-10 groszy ale czy to uzdrowi produkcje - szczerze wątpię.

dk, 2015-08-24 10:35:27

Rolnik chce pomocy od państwa ale jakby mógł to sprzedał by wszystko Putinowi ale on leje na wasze mleko nafaszerowane chemią i antybiotykami jak sie nie opłaca to czemu tkwicie dalej w tym śmierdzącym gównie i kiszonką uzależniliście się od tego smrodu,lubicie go to wasze perfumy,sens życia w oborze pełnym much i robali nie rozumiem.

metys, 2015-08-22 21:22:08

Polak przed szkodą i po szkodzie głupi. Kto to powiedział ?

wład, 2015-08-21 09:17:44

Na zachodzie europy ciąglę się zwiększa produkcję wszystkich gałęzi w rolnictwie a u nas wykończy się rolników...
Niech rząd się w końcu otrząsnie jak po stracie polskich banków.
Jeżeli nie będzie w kraju producentów żywności to Polska trzeli bankruta, będzie żebrać od zachodu o chleb i mleko !!!
Niech Sawicki zrówna dopłaty albo całkowicie je zabierze !!

Najlepszym rozwiązaniem byłaby ucieczka z UE. Skończyło by się pseudo rolnictwo oparte na dopłatach a prawdziwi rolnicy którzy wiedzą co robią dostali by więcej ziemi do efektywnej pracy.

specjalista_jakich_pelno, 2015-08-20 22:39:14

i Plan UE się ziszcza dt. zniszczenia Polskiego rolnictwa najpierw dali kiełbase tj. Propaganda mówiąca o modernizacji i dającej pieniądze na nowe maszyny MGR. Większość poszalała i walneła park maszynowy na max zwrot. Następnie stworzenie niby dochodowego i w miare pewnej branży mleczarskiej która stała b.dobrze i ceny zachecały do zwiekszania produkcji jak padlina lisa a nikt nie pomyślał o tym zeby mieć rezerwe KWOTY Mlecznej a tu pisikus KARA!! i we wiekszości kraju jest ona wieksza od ceny skupowanego surowca. Do tego dochodzi teraz susza i komornik gotowy i kolejny krok gdzie kolejny odsetek hodowców bydła odleci trzymając sie za rączke z hodowcami trzody chlewnej i tym samym PL staje sie jednym wielkim marketem w perspektywie kolejnych lat cieżkich lat.

realnyJanCZzS, 2015-08-20 21:36:12

Kupimy mleko we Francji, albo gdzie indziej w Unii i będzie dobrze...

ja, 2015-08-20 21:29:23BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...