PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Debile wprowadzają nabór dla nikogo.Idiota nie potrafi napisać prostego rozporządzenia (już je debil musi poprawiać). Durnie wmawiają ludziom, że dwa tygodnie wystarczą na wypełnienie prostego formularza. A warunki przystąpienia zrobili takie, że lepiej omijać tą pomoc z daleka. Jak mawiał mój dziadek LEPIEJ Z MĄDRYM ZGUBIĆ NIŻ Z GŁUPIM ZNALEŹĆ.

zach, 2015-08-21 20:27:20

Zapowiedziano od razu potrzebę jego nowelizacji, tak aby w 2015 roku wyjątkowo o pomoc mogły ubiegać się osoby, które rozpoczęły prowadzenie gospodarstwa jako kierujący (jedną z przesłanek jest wystąpienie o dopłaty) w okresie poprzedzającym wejście w życie nowelizowanego rozporządzenia z 13 lipca 2015 r., lecz nie wcześniej niż 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o przyznanie pomocy i spełniają pozostałe warunki.

Prace nad nowelizacją rozporządzenia nie zostały zakończone.

z tekstu, 2015-08-21 17:14:43

mało kto uzyska 15 pkt. wiec składających wnioski nie będzie zbyt wielu, przynajmniej w moim regionie.

parody, 2015-08-21 16:52:49

Pytania o premie dla młodych rolników z PROW 2014 - 2020 - info ze strony ARIMR.

"Wiele osób, kieruje do ARiMR pytania o to czy jeżeli składali wnioski o dopłaty bezpośrednie, czy też ubiegali się o przyznanie pomocy z działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 lub mają zarejestrowane na siebie zwierzę gospodarskie to czy mogą ubiegać się o przyznanie premii młodym rolnikom w tegorocznym naborze. Uprzejmie informujemy, że w wymienionych wyżej przypadkach taka osoba nie może otrzymać pomocy na samodzielne rozpoczęcie gospodarowania. Wynika to z tego, że złożenie wniosku o dopłaty bezpośrednie, czy też inny rodzaj wsparcia rozdzielanego przez ARiMR z budżetu UE lub budżetu krajowego1 lub posiadanie zwierzęcia gospodarskiego2, a także prowadzenie specjalnego działu produkcji rolnej3 traktowane jest jak prowadzenie gospodarstwa jako kierujący, a to wyklucza możliwość skorzystanie z premii dla młodego rolnika."

Wiec jak to jest wniose o doplaty wyklucza MR czy tez nie. Zakladam ze nie wyklucza, ale po co stare info na stronie ARIMRu???????

Do MP - wniosek o doplaty wyklucza MR czy nie?, 2015-08-21 16:31:17

A dlaczego wydluzono z 3 do 4 lat staż pracy w rolnictwie? Niby nic wielkiego, ale zrobiono to po cichu, w zaden sposob nie uzasadniajac!

robert, 2015-08-21 16:19:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Do mnie jeszcze nie dojechali,bo to już wielkopolska ,ale są juz blisko