PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

adi ale nic ciebie nie wzrusza taki los niemieckich farmerów, przecież jak oni dadzą sobie radę skoro im ponoć tyle co nam płacą w skupach, to nie wyobrażalne a co do podatków to prędzej nam dołożą jeszcze niż coś zmniejszą bo przecież ktoś musi utrzymywać armię urzędników, prawników, doradców, analityków a w końcu polityków z tych różnych urzędów, agencji i innych zarządzających w pocie czoła nie swoja kasą i produkujących te wszystkie nonsensowne papierki

smoku, 2015-08-25 18:18:57

Żebyśmy mogli produkować taniej jest tylko jedno rozwiązanie - radykalna obniżka podatków. Im mniej trafi do tego pazernego rządu tym więcej zostanie w naszych kieszeniach.

adi, 2015-08-25 16:07:42

A "nasze" władze, media ciągle wciskają nam, że u wroga też wszystko w skupach takie tanie jak u nas i że mamy cenowo z nimi konkurować więc mamy taniej produkować i sprzedawać hoc niby nasza żywność lepsza. Mówią też, że ziemi nam nie wykupią bo tam też bieda jak u nas tylko czemu w takim razie u nas tak mało nowych ciągników schodzi, może tam są tańsze nie tylko ciągniki ale i środki do produkcji, może wsparcie państwa jest większe, może skupujący mniej pazerni a siła nabywcza ludzi 3 razy większa. Łunia miała dać wszystkim równe szanse, równe warunki konkurencji - chyba już nikt w te pierdoły nie wierzy.

smoku, 2015-08-25 14:03:04BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Pabianice rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Łódź rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Łódź rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Darłowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Taka masakra wszędzie gdzie jęczmień na polu  Często po zimie wyglądało to lepiej 

jarki

Mnie też ciągle się nasuwa analogia do sezonu 2010/11  Najgorszego w moich bolączkach rzepaczanych