PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

wygrałem przetarg na ziemię i co ? agencja w swym bałaganie nie była w stanie podpisać u notariusza ze mną umowy przez dwa lata pomimo iż Ja byłem gotowy od ręki...oczywiście policzyli mi za bezumowne i z kilku tysięcy złotych okradziono mnie w biały dzień w majestacie prawa strasząc sądem i kolejnymi kosztami ....gdzie jest sprawiedliwość ich wina ich burdel ich bałagan a moja ciężko zarobiona kasa przelana na ich konto !!!!! w trybunale nadzieja może jeszcze odzyskam szacunek do PAŃSTWA?????

OSZUKANY , 2016-07-07 23:54:20

Jeżeli tak rzecznik uważa to niech piszę skargę do TK a nie do ministra rolnictwa bo ten przecież sam taki projekt przygotowywał i wątpię aby coś tu zmienił.

arszczecin, 2015-08-26 12:26:12

Gdy w 92 r zakładano ANR planowano,że w ciągu 10 lat wyprzeda ziemię będąca w jej zarządzie i zostanie zlikwidowana. Ale stała się przechowalnią dla rodzin i znajomych polityków. Nikt nie będzie podcinał gałęzi na której siedzi.

Wizgis, 2015-08-26 08:22:02

nie wiem czy można tak uogólniać w czyich rekach jest ziemia po pgr. U mnie akurat ogrom ziemi przejal potem kupil syn bylego ministra. ale znam tez przypadki ze duzo ziemi trafilo do syna byleg dyrektora pgr, jednak w tym przypadku nie podejrzewalbym o jakies oszustwa

wujas, 2015-08-26 06:12:45

Do ukasz ,kochany ja bym tak tego nie uogólniał.Jestem z opolskiego skończyła mi się dzierżawa w 2007 i od tego momentu ciągle starałem się o kupno działki pisząc do oddziału ANR w Krapkowicach liczne pisma o dzierżawę,użyczenie lub sprzedaż.Mam jedną odpowiedz od nich ,że do końca 2011 r. wystawią ją do przetargu i mnie o nim poinformują.W zeszłym roku oddział ANR w Krapkowicach został zlikwidowany,a jeden z pracowników ma zarzuty o branie łapówek.W tym roku ANR Opole doszukało się po 8 latach mojej działki i zostałem obciążony za bezumowne użytkowanie 5 -ciokrotnym czynszem,pomino iż zabiegałem o jej kupno 8 lat.Na koniec mam taką konkluzję , że jak bym dał łapówkę to pewnie działka była by już moja dawno a ja Panie Ukasz nie byłbym dzisiaj oszustem, a jak kto woli, jak to mówi minister Sawicki frajerem.Ale,że wychowano mnie inaczej i brzydzę się łapówkami i nie idę na skróty dlatego pewnie w życiu mam ciężej .Wszystkim zainteresowanym polecam raport NIK o działaniu ANR, a wszyscy trzeźwo myślący niech się obejrzą dookoła siebie w czyich rękach jest ziemia po PGR-ch,które położył Balcerowicz.Ps.
takich przypadków jak mój w mojej okolicy są setki,więc o czym to świadczy kochany Ukaszu.

Maciej, 2015-08-25 21:30:11

ANR OKRADA KOPERTĘ ROLNIKÓW ZGŁASZAJĄC GRUNTY DO PŁATNOŚCI W ARIMR. TO DOPIERO ZLODZIEJSTWO I OKRADANIE KOPERTY ROLNIKÓW, JAKIM PRODUCENTEM ROLNYM JEST ANR. KOMU SPRZEDAJE PLODY ROLNE I KTO NADAL NUMER ROLNIKA ANR

ROLNIK, 2015-08-25 19:27:11

od kiedy rzecznik praw obywatelskich broni oszustów ?

ukasz, 2015-08-25 19:15:13

Wiekszosc przepisow nowej UKUR narusza konstytucyjne uprawnienia obywateli. UKUR zostal uchwalony wylacznie na potrzeby kampanii wyborczej i nic z niego nie pozostanie po 2-3 latach.

erste, 2015-08-25 16:30:42

A co w odwrotnej sytuacji, kiedy to ANR pobiera czynsz za nie swoje grunty?

maxi, 2015-08-25 15:46:10

Powinna być stukrotność czynszu...

Tak, 2015-08-25 14:02:28BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)