PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jednym słowem ANR nie działa zgodnie z intencją i celem do jakiego została powołana , koniec kropka. A mamy niby to PANSTWO PRAWA. Koń by się uśmiał.

rolnik, 2015-11-02 18:05:04

http://omon.pl/biznes-i-finanse/545-polska-kuwejtem-europy-jestesmy-najbogatszym-krajem-swiata-zobacz-o-jakie-zloza-toczy-sie-iii

cvt, 2015-08-31 06:08:57

Tak to znika najbardziej urodzajna ziemia z tzw. pierścienia Wrocławia. W planach PRL miała stanowić naturalną otulinę miasta. Dzisiaj stanowią ją hale fabryczne.zagranicznych inwestorów. Sprzedaż tych terenów pod inwestycje nie jest powodem do chluby, ale - zwłaszcza dla rolników - dowodem wyprzedaży polskiej ziemi obcemu kapitałowi. Polska już nigdy jej nie odzyska, ale za to skorzystają urzędnicy Agencji, która w swojej nazwie ma przymiotnik "rolna". Tylko że z rolnictwem ma już niewiele wspólnego, za to chlubi się 50 tysiącami hektarów, jakie przeznaczyła pod inwestycje. Hasło "po nas choćby potop" idealnie pasuje do polityki prowadzonej przez PO. Ta partia tuż przed wyborami zyskuje coraz więcfej ujemnych punktów.

Dubrownik, 2015-08-28 20:02:22

ale zuchy z ANR !!!!! Ho, ho, ho . Im większe ceny tym większa kieszeń :)))

kuba, 2015-08-28 15:39:28BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Daymon

tylko że one nie widziały azotu,tyko lubofoska przed posadzeniem

grzegorzsoł

 U mnie podobne objawy występują   na  miejscach gdzie  była  pryzma  obornika, przenawożenie azotem przy...