PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@Kubanek
I tobie się wydaje, że kosztowo efektywne rolnictwo pozaunijne nie znajdzie sposobu na to żeby otworzyć sobie rynek UE? TiPP, umowa o wolnym handlu pomiędzy UE a Ukrainą? Słyszał ty? Polscy rolnicy powinni szukać sposobu na to żeby skutecznie konkurować na wolnym rynku z takimi producentami, a nie chować się, zasłaniać barierami taryfowymi. Ponad 10 lat raju, z sowitym wsparciem strukturalnym, czas pokazać polscy rolnicy co potraficie na wolnym międzynarodowym rynku. na pewno części z was się uda, a części nie, takie życie.

mazowsze, 2015-09-21 15:38:02

Że w tych wszystkich gremiach które tak ochoczo nagłasniają media nie ma normalnego głosu normalnego Polaka, ci "fachofcy" to tylko balast dla Polski.

markopolo,Polak z dziada pradziada., 2015-09-21 15:18:38

balazs się szykuje na Ukraine tu już drogo nie????????????

paweł, 2015-09-19 21:07:56

Racja, zgadzam się z przedmówcami. Problem w tym, ze Ukraina ma już od dawna wielkie latyfundia, każdy kto był i widział te wielkie połacie ziemi, ten wie, że porównywanie Polski do Ukrainy to żart. Nawet między Polską wschodnią, Lubelskim, gdzie rolnictwo jest tradycyjne, a zachodnią Ukrainą, różnice są znaczne.
Ukraina w ogóle nie powinna myśleć o wchodzeniu do UE, zresztą z przyczyn o których mowa, nikt jej do UE nie wpuści. Ukraina, podobnie jak Rosja to kraj, o rolnictwie podobnym do amerykańskiego czy kanadyjskiego, australijskiego. Ogromny producent, który jest w stanie zalać całą UE, tanią żywnością, powodując bankructwo większość rolników w krajach starej UE.

Kubanek, 2015-09-19 09:29:43

no jasne, przecież czemu starzy ukraińscy komuniści mają mieć gorzej niż polscy...

qwerty, 2015-09-18 18:56:55

Jasne, niech Ukraińcy zrobią podobnie. Niech doduszą małych, żeby powstały latyfundia jak w Polsce. Polityka rugowania drobnych rolników zakończy się jak zawsze, rewolucją, tylko musi wszystko dojrzeć.

Adaś, 2015-09-18 17:50:54BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Arimr nie ma nic do tego. Gdyby miał ziemię z KOWR można pomieszać, ale tu??? Co arimr obxgodzi omacnica

przem

czy jest możliwość zgłoszenia "sąsiada" np. do ARiMR za zostawienie ścierni QQ do tej pory?  Badyle po 40 cm, istna uczta dla...