PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Szkoda tylko, że te pasożyty z ARiMR czyli PSL nie odpowiadają za swoje błędy całym swoim majątkiem.

Nie głosuje na PSL, 2015-10-01 22:36:23

@JK zaraz,zaraz sąd administracyjny wojewódzki a potem naczelny sąd administracyjny i koniec o jakim rejonowym,okręgowym i apelacyjnym piszesz to są dla spraw cywilnych a decyzja o dopłaty jest administracyjna!!???

ekojajo, 2015-09-30 20:31:31

Agencja oszukała ponad 15 300 rolników. To Prezesem tego bałaganu powinien zająć się Prokurator. Zrobili jawne oszustwo na szkodę Polskich Rolników i dlatego rozliczmy ich tzn PSLowskich okupantów Polskiego Rolnictwa. 25 października stawiam na nich krzyżyk. Stop Frajerom. Z ludowym Pozdrowieniem pies im mor...e lizał

buhaha, 2015-09-30 20:27:39

Ja nie miałem tyle szczęścia, co opisany rolnik. W 2005 roku złożyłem kompletny wniosek o dopłaty dnia 15 marca, jako pierwszy w powiecie, a nie wykluczone, że jako pierwszy w kraju. Pamiętam zdziwioną minę urzędnika biura powiatowego, który widząc mój wniosek, spojrzał w kalendarz, mówiąc: "co to, już...?" Pomimo, że wniosek był kompletny i poprawnie wypełniony, to dopłat za 2005 rok nigdy nie otrzymałem. Sprawę przegrałem w sądzie administracyjnym, rejonowym i okręgowym. Z kasacji zrezygnowałem, bo już byłem bankrutem, no i zorientowałem się, że jestem za cienki, aby wygrać z mafią państwową, czyli najsilniejszą ze wszystkich mafii. W przeliczeniu na dzisiejsze realia, zostałem okradziony na ok. 40 tys, zł. Gospodarstwo do dziś nie może podźwignąć się z owej "klęski żywiołowej".

JK, 2015-09-30 17:14:14

Chodzi o to,że dyrektor ARiMR w Kielcach Magdalena Kędzierska jest z wykształcenia inżynierem budownictwa lądowego za pomocą Jarubasa partyjnego kolegi pracowała w KRUS w Kielcach,gdy Jarubas był tam z-ca dyrektora .A potem po dojściu PSL do władzy została bez kierunkowego wykształcenia obsadzona na stanowisku dyrektora ARiMR tylko dlatego,że była w PSL,znała Jarubasa z poprzedniej pracy,gdzie mu kawkę parzyła!
Teraz każdy rolnik,który ma wyższe wykształcenie rolnicze jest jej naturalnym wrogiem i zagrożeniem w dalszej karierze zawodowej.

ekojajo, 2015-09-30 15:25:00

no w KRUS mozna kawkę parzyć bo co tam sie robi jak grosze są wpłacane

rolnik, 2015-09-30 13:34:36

Sposób traktowania rolników przez ARiMR i Ministerstwo Rolnictwa przypomina polowanie z nagonką rozgrywane na polu minowym.
Niejasne i niespójne przepisy, dowolna interpretacja, pełna uznaniowość, nietransparentność większości procedur. zawiły i często utajniony sposób stanowienia prawa. Brak jasnej informacji w stosownym terminie.
Do tego brak jakiejkolwiek konsekwentnej polityki rolnej.
Doprowadzono do sytuacji w której KAŻDY rolnik, niezależnie od działania w dobrej wierze i rzetelnego JEST WINNY, do każdego można się o coś przyczepić i w zasadzie dowolnie ukarać.
Czas na zmianę.

baca56, 2015-09-30 11:34:51

ARiMR jako zbrojne ramię PSL-u wykorzystywana jest do nękania niepokornych rolników.Celem tej instytucji jest walka z rolnikiem na polityczne zlecenie.
Dobrze ,że jest takie orzeczenie i to w Kielcach w bastionie PSL-u i obłudnego Jarubasa,który przez dyr Kędzierską ( tą co w Krus-ie smaczną kawkę parzyła )niszczy świętokrzyskich rolników!

ekojajo, 2015-09-30 11:33:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Szybko spada już 7 

miwigos

Tylko pozazdrościć,aktualnie -5 i silny wiatr