PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Szkoda tylko, że te pasożyty z ARiMR czyli PSL nie odpowiadają za swoje błędy całym swoim majątkiem.

Nie głosuje na PSL, 2015-10-01 22:36:23

@JK zaraz,zaraz sąd administracyjny wojewódzki a potem naczelny sąd administracyjny i koniec o jakim rejonowym,okręgowym i apelacyjnym piszesz to są dla spraw cywilnych a decyzja o dopłaty jest administracyjna!!???

ekojajo, 2015-09-30 20:31:31

Agencja oszukała ponad 15 300 rolników. To Prezesem tego bałaganu powinien zająć się Prokurator. Zrobili jawne oszustwo na szkodę Polskich Rolników i dlatego rozliczmy ich tzn PSLowskich okupantów Polskiego Rolnictwa. 25 października stawiam na nich krzyżyk. Stop Frajerom. Z ludowym Pozdrowieniem pies im mor...e lizał

buhaha, 2015-09-30 20:27:39

Ja nie miałem tyle szczęścia, co opisany rolnik. W 2005 roku złożyłem kompletny wniosek o dopłaty dnia 15 marca, jako pierwszy w powiecie, a nie wykluczone, że jako pierwszy w kraju. Pamiętam zdziwioną minę urzędnika biura powiatowego, który widząc mój wniosek, spojrzał w kalendarz, mówiąc: "co to, już...?" Pomimo, że wniosek był kompletny i poprawnie wypełniony, to dopłat za 2005 rok nigdy nie otrzymałem. Sprawę przegrałem w sądzie administracyjnym, rejonowym i okręgowym. Z kasacji zrezygnowałem, bo już byłem bankrutem, no i zorientowałem się, że jestem za cienki, aby wygrać z mafią państwową, czyli najsilniejszą ze wszystkich mafii. W przeliczeniu na dzisiejsze realia, zostałem okradziony na ok. 40 tys, zł. Gospodarstwo do dziś nie może podźwignąć się z owej "klęski żywiołowej".

JK, 2015-09-30 17:14:14

Chodzi o to,że dyrektor ARiMR w Kielcach Magdalena Kędzierska jest z wykształcenia inżynierem budownictwa lądowego za pomocą Jarubasa partyjnego kolegi pracowała w KRUS w Kielcach,gdy Jarubas był tam z-ca dyrektora .A potem po dojściu PSL do władzy została bez kierunkowego wykształcenia obsadzona na stanowisku dyrektora ARiMR tylko dlatego,że była w PSL,znała Jarubasa z poprzedniej pracy,gdzie mu kawkę parzyła!
Teraz każdy rolnik,który ma wyższe wykształcenie rolnicze jest jej naturalnym wrogiem i zagrożeniem w dalszej karierze zawodowej.

ekojajo, 2015-09-30 15:25:00

no w KRUS mozna kawkę parzyć bo co tam sie robi jak grosze są wpłacane

rolnik, 2015-09-30 13:34:36

Sposób traktowania rolników przez ARiMR i Ministerstwo Rolnictwa przypomina polowanie z nagonką rozgrywane na polu minowym.
Niejasne i niespójne przepisy, dowolna interpretacja, pełna uznaniowość, nietransparentność większości procedur. zawiły i często utajniony sposób stanowienia prawa. Brak jasnej informacji w stosownym terminie.
Do tego brak jakiejkolwiek konsekwentnej polityki rolnej.
Doprowadzono do sytuacji w której KAŻDY rolnik, niezależnie od działania w dobrej wierze i rzetelnego JEST WINNY, do każdego można się o coś przyczepić i w zasadzie dowolnie ukarać.
Czas na zmianę.

baca56, 2015-09-30 11:34:51

ARiMR jako zbrojne ramię PSL-u wykorzystywana jest do nękania niepokornych rolników.Celem tej instytucji jest walka z rolnikiem na polityczne zlecenie.
Dobrze ,że jest takie orzeczenie i to w Kielcach w bastionie PSL-u i obłudnego Jarubasa,który przez dyr Kędzierską ( tą co w Krus-ie smaczną kawkę parzyła )niszczy świętokrzyskich rolników!

ekojajo, 2015-09-30 11:33:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jest mokro jak cholera ma się ocieplić czyli samosiewy będą szalały  Przez 10 dni zboże jare naprawdę powinno się odbudować czyli masz...

damian9871

Kiedyś to rozbierałem i jak dobrze pamiętam tam nie ma żadnych uszczelnień. Spasowane jest w miarę dokładnie i trzyma, u mnie po 4 latach...