PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

POgonić kłamliwy i peselowski układ.

tata, 2015-10-22 07:48:17

a ja się zapytowuję jak spółka rolników duńskich dorobiła się około 20 tys. ha zarządzanych przez firmę POldanor w Przechlewie woj. pomorskie? Jak spółka duńska z siedzibą w Obojnie k/ Pyrzyc też podobnej ilości hektarów? A polskich rolników co chcieli kupić po kilkadziesiąt hektarów zamyka się w więzieniach, podobno w demokratycznym państwie, rządzonym przez koalicję Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego!!!!!!

Rolnik z Polski, 2015-10-21 20:24:54

Jeśli Pan Wojciechowski wybierze się kiedyś na przetarg i będzie chciał nabyć ziemie to zobaczy jak to wygląda , ile będzie musiał " panom" zapłacić odstępnego albo co usłyszy jak nie będzie chciał zapłacić . I wtedy poprosimy o rzetelną ocenę , teraz to populizm przed wyborami

marek, 2015-10-15 09:30:02

A ja swoją ziemię sprzedam tylko obcokrajowcowi i pojadę w świat.

ślimak, 2015-10-14 21:43:29

Na jakie grupy społeczne wzięłaś Ewka azymut ?? Górnicy , lekarze , a może mieszkańcy miast i politycy PO Te ostatnie POPIETRAM Z toba na czele DO PAKI MARSZ

terko, 2015-10-14 14:45:32

Kmiecie skoro oszukiwali to niech w pierdlu siedzą ....... Żywią i Bronią ?? sraty taty - oszukują i kradną ......

kubuś , 2015-10-14 12:20:33

@goro każdy rolnik jest członkiem izby rolniczej. Na mocy ustawy.

Fakt, 2015-10-13 08:47:40

ustawiali na sete!pieprzenie ze nie można schować miedzy bajki!faktem jest ze prowodylom się upiecze a zolmieze będą garowac! jest tam gość czy dwóch coto cierpia za pedalow!pisza ze izby rolnicze stoja za nimi a jak ku..wa maja niestac jak ROBERT T. WACLAW W. a wcześniej KRZYSZTOF M.sa jej członkami i przedstawicielami i lapy tam pchali!teraz probuja odwrucic uwagę na slupow dunow itp. niema koniec bezprwia!

goro, 2015-10-13 07:41:20

Niech siedzą w pace obszarnicy zakichani, myślą że im się wszystko należy a reszta społeczeństwa będzie na nich robić obciąć dotacje do zera to ziemia stanieje i nie będzie na nią popytu jak 15 lat temu to się nażrą nią świnie nienażarte w końcu.

pit10, 2015-10-13 06:15:32

Macie ogląd sytuacji, dlatego rolnicy NIE GŁOSUJCIE NA FRAJERÓW Z PSL

Nie głosuje na PSL, 2015-10-13 00:38:01

Abyście wszyscy mieli taką solidarność jak zachodniopomorscy rolnicy. Abyście kiedykolwiek potrafili, chcieli, spróbowali. 100 ludzi wystarczy, silnych gotowych do poświęceń i wyrzeczeń, i mając nawet przeciw sobie większość sejmową można zmienić ustawę.
Zrobili to kosmalowcy. Zrobiła to Solidarność. Trzeba chcieć. Trzeba ruszyć. Inaczej się nie da. Bedziecie mieli przeciw sobie cały hejt internetu. Wszystkich najmądrzejszych, ale WARTO. WARTO chcieć .

Można też usiąść przed komputerem mądrzyć się i narzekać jednocześnie. Można patrzeć obojętnie. Można ignorować. Można nie widzieć. Można.

Rodzinom dotkniętym "Wypadkami Pyrzyckimi" życzymy spokoju.
To dla Waszych rolników byliśmy dziś w Szczecinie. Aby każdy z Nich wiedział że Chłopy Razem.

#brawo zachodniopomorscy rolnicy, 2015-10-12 22:22:07

prawda jest taka, że popełnili w świetle prawa przestępstwo, z drugiej strony jeżeli się porozumieli to chwała im za to ale jednak to przestępstwo,znam kilku rolników z tych Pyrzyckich okolic i z całym szacunkiem ale są szaleni ludzie dzierżawy po kilka ton płacą kijem Wisły się nie zawróci ziemia która trafiła w dzierżawę ok 20 lat temu trafiła do tych , którzy ją chcieli w tamtym czasie a jeżeli się dzierżawa skończy to wtedy można działać a nie niszczyć dzierżawców bez względy czy to Nasi czy Duny, ceny ziemi zrobiły się irracjonalne nie gwarantując w ciągu 20-30 lat zwrotu nakładu poniesionego na jej zakup ale jest to wina tylko i wyłącznie tych co płacą za nią tyle ile płacą, pisowcy będą robili szum i nadzieje a za ziemie i tak trzeba płacić bo nikt za darmo ziemi nie da a dzierżawy do końca umowy trzeba respektować i czekać na ziemi z zasobu tylko ile wtedy będzie kosztowała? rolnicy rozsądek, ekonomia, miłość do ziemi i chęć do pracy to trzeba połączyć z sobą!

johnn, 2015-10-12 22:15:46

te, obronca niemcow, (...) Ci tam ktory niemiec nie melioruje?

polo, 2015-10-12 21:59:27

brawo lolo,w tym kraju tylko kradzież się opłaca a ty terkow masz swoje interesy z hymnem na ustach,myslisz ze inni to frajerzy bez mózgu?bierz sie do roboty a nie snij o PGR-rze,juzniedługo tzw PiS pokaze co potrafi jak sie rozpoczna rozruchy w mieście bo Duda i Kaczyński nic nie dbaja o ludzi z miasta,za to maja koło siebie mnóstwo miernot i szemrane towarzystwo,trybunału ludowe gotowe do wydawania wyroków?jak za rewolucji francuskiej?

nie kradnij, 2015-10-12 21:04:59

Nie znacie pyrzyckich rolników. To nie chłopki tylko sekta cwaniaczków z Kosmalem na czele. Poczekajcie jak Kaczyński dojdzie do władzy a kosmal zostanie senatorem pis. Szkoda że strajki i postulaty w szczecinie były układane tylko pod sytuacje na pyrzycach. A gdzie byli jak duńczycy przyjechali uprawiać to co ugorem stało a inni siedzieli i w nosie dłubali. Co innego jak się dopłaty pojawiły wtedy zaczeło się opłacac uprawiać te liche pyrzycki gleby I czy II klasy. W wielkopolsce nie mają takiego problemu z obcokrajawcami bo obcokrajowcy nie pchali sie tam gdzie ta ziemia była uprawiana. Za to jak dun uprawił, niemiec zmeliorował bo takie mają zwyczaja to teraz trzeba im to rypnąć. Sam jestem z zach.pom. i pyrzyckich znam b. dobrze

Lolo, 2015-10-12 20:39:46BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@jarki-CO tu masz wyrwane z kontekstu? Chyba,że chcesz uniknąć odpowiedzialności,jak sam Kaczyński :)

men2face

11 godzin temu, jarki napisał: Oba stare próbowałem w grochu  Chlorotalonil ze strobi idzie w pszenicy jest...