PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • jarki 2015-10-30 22:10:38
  No proszę święty Wojciech nam się trafił ‼
 • Wielkopolan 2015-10-30 22:03:55
  Mojzesowicz wróć na ministra bo ci nic nie zrobią a ty chociaż porządek zaprowadziłeś a my więcej dopłat dostaliśmy do różnych dziedzin naszej działalności.A miasto miało więcej polskie zdrowej żywności a nie jak teraz Duńskie Niemieckie tylko nie polskie bo polskie wysyłają do uni starej
 • agitator 2015-10-29 01:17:41
  Ty pisiak wybory już się skończyły bierz się do roboty czekam na 500 na moje dzieci.
 • Nie głosuje na PSL 2015-10-28 22:32:15
  Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie, którzy nie głosowali na psl. Szkoda, że się prześlizgnęli o 0,13% (to tylko 20.000 głosów). Mam nadzieję, że za cztery lata psl nie osiągnie 3% (bez koryta nie będzie głosów urzędników i ich rodzin).
 • arszczecin 2015-10-27 16:33:24
  @kissmy, nie ważne co mówią, co wiedzą, ważne co zrobili.
  wykopali rów pomiędzy nami a miastem, patrz ilu tu tłuków w nas biło. popatrz na wypowiedzi m.in Kłopotka który mówi " chlopy opamiętajcie się, macie tysiaka na łba kto tyle zarabia". patrz co w tym temacie zrobił sawicki w czasie euro2012, i spoty promujące jego osobę. popatrz na ignorancję ,
  Gdyby przyszli, pokajali się że Panowie spieprzyliśmy, ale zmienimy to i to ...
  ale oni zaklinali rzeczywistość. Wielki rozwój, a jak patrzę po sąsiadach to widać zmęczenie i niepewność. Tu nie ma kasy!!! I nie widać nadziei.

  Mam w sąsiedniej wsi kolegę. Cholerny społecznik, dla sołectwa zrobił wiele, schodził niejedne buty.Ma 30 kilka ha, kilka świń, myślał o bydlakach mięsnych. Chce się rozwijać. Już nie bida, ale jeszcze nie klasa średnia. Ojcowiznę rozwinął 3 krotnie.
  Miał przez miedzę działkę, z 15 ha łąk, od kilku lat prosił o dzierżawę. A jest jednym z 2 rolników w sołectwie. Skończyło się tak że ziemię wziął jakiś poznaniak.
  Kissmy, to jest właśnie psl

  Niech upadnie. Niech powstanie. Z innymi ludźmi opartymi nie na zslu. Z wartościami Witosa

  @jarki, dlatego trzeba tworzyć związki. silne. Nie czekać aż je będą robić mojżesze, oddolnie się organizować.
 • smoku 2015-10-27 12:18:17
  A jaki to niby ten historyczny dorobek, czyżby służalstwo wobec czerwonych a później wobec każdej rządzącej partii po 89 r no i w końcu wobec łuni a raczej zawłaszczenie profitów z niej płynących, ta pazerność stała się jej nowym obliczem - ta partia i ci ludzie mają to wpisane w geny, w umysły PSL, to taki stan świadomości- nachapać się i ustawić na 3 pokolenia do przodu siebie i swoich. Przedwojenny i Mikołajczykowski PSL to było jej przeciwieństwo a to są odszczepieńcy, ewianci i sprzedawczyki jakich mało. Dostali lekkiego pstryczka w nos tymi wyborami a zasługiwali na mocnego kopa bo lud okazał się nad wyraz łaskawy. Tuzy peslowskie znowu będą grzać tyłki na poselskich ławach a co gorsza będą nadal decydować kto dostanie łuniją kasiorę bo np tworzy grupy, a reszcie pozwolą łaskawie wegetować - słowem niestety rozumu to ich raczej nie nauczy ale obym się mylił.
 • kissmy... 2015-10-27 10:41:42
  Siekierski, Kalinowski, Sawicki, Pawlak - to są całkiem dobrzy reprezentanci wsi, nie ważne co mówią, istotne co wiedzą, syf zrobił się niestety nie tylko w kierownictwie, ale od samego dołu jest tęgi rozgardiasz, a bardzo szkoda historycznego dorobku tej partii
 • jarki 2015-10-27 10:24:20
  Wynik psl to nauczka za frajerstwo czarę goryczy przelały białkowe
  W psl byli przedsiębiorcy bo oni mają pieniądze a powinni być rolnicy
  Choć prawdą jest że jako jedyni mieli posłów z jakimś pojęciem o rolnictwie
  Ilu "znawców" rolnictwa jest w pis😈 na drogi wyjdziemy niedługo 😁
  Dzisiejsze czasy są takie że nie będziemy już mieli parti chłopskiej
  Będzie przylepek pslu do liberałów lub Wojciechowski i spółka do radykałów
  Co leprze czas pokaże oby nie z deszczu pod rynnę ⁉
 • rolnik 2015-10-27 09:56:45
  grabarzem psl jest SAWICKI i piechociński , jeden na kolanach przed kopaczką , drugi OSZUKAŁ na wysokobiałkowych i POMIDORACH dla swoich , a OSZUKANYCH i olanych / protesty/ należy przyjąć że sawicki zrobił to albo z głupoty/ pazerności / albo celowo ,,,,, jak obstawiacie ? tak czy siak ,macie racje nalezy sie ORGANIZOWAĆ ,ci już nic nam nie zapewnią ,,,,,,
 • arszczecin 2015-10-26 21:39:28
  kissmy co ty piszesz? Tam na rolnictwie znała sie wiekszość posłów? To weź łaskawie wejdz na stronę sejmową i popatrz ilu tam było rolników.
  U mnie w okręgu psl miał na liście 1 rolnika z dopiskiem przedsiębiorca budowlany, 8 urzędników ( urzędnik, urzędnik samorządowy ) a kandydatów na liście 16.
  Ten witosowy Psl jest nam potrzebny. Ten piechocińskowy niekoniecznie.
  Izba wojewódzka robiła spotkanie gdzie byli zaproszeni tylko kandydaci 1 parti. Izby powiatowe robiły spotkania gdzie przy stole prezydialnym zasiadali tylko kandydaci psl, i nazywano to szkoleniem z modernizacji. Armir robiła listy obecności, kasa poszła.
  Starczy. Organizujmy się abyśmy za 3 lata nie musieli wychodzić na ulicę...
 • Rolnik 2015-10-26 21:26:39
  Musi powstać samoobrona z nie mocy ,otoczona inteligencją młodych, a buraków oddalić, niech wstydu ludziom pracującym w rolnictwie nie przynoszą.
 • rolnik6666 2015-10-26 20:53:08
  nie da sie byc partią wiejską i jednoczesnie miejską jak popiera sie miastowego to jest sie przeciw wsi i odwrotnie z prostej przyczyny miatowe chcieliby zeby rolnik robił 24 godziny na dobe a zywnosc oddawał miastowym za darmo .po drugie wieś a rolnicy to dwie rózne rzeczy u nas we wsi domów jest 120 a rolników 5 ciu to trzeba by zobaczyc jak tych pieciu głosowało a nie cała wies zeby mówic za kim byłi rolnicy
 • agronomowicz 2015-10-26 20:43:48
  Od małej myszki (premier) po cysarza (prezes) wszyscy dojdą z gospodarza.
 • kissmy... 2015-10-26 20:16:46
  słaby wynik psl na wsi to moim zdaniem strategiczny błąd wyborców z terenów wiejskich; nepotyzm i kumoterstwo czyli rodzina na swoim to grzech nie tylko tego ugrupowania, należy jednak zauważyć, że na rolnictwie znała się większość posłów, trudno oczekiwać wielkiej rewolucji w oczyszczenia struktur po takim wyniku, a straty będą dotkliwe (czystka w agencjach w ciągu 24h), z tego co proponował psl (po 1,7zł dla każdego obywatela) jako jedyny mógł się wywiązać, a teraz dostaniem po 100zł od PiS, 300zł od Kukiza i jeszcze Swetru zabierze biednym i rozda bogatym (zgadnijcie kto za to wszystko zapłaci:), taki los rolnika - zawsze pod wiatr
 • charlie 2015-10-26 19:29:26
  zobaczyć minę sawickiego w wieczorze powyborczym -BEZCENNE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.0.22
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!