PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Opinie ekspertów Izby są nic nie warte bo są rozbieżne z naszymi interesami
Izbą zbożowo-paszową rządzi kargil a to nasz wróg publiczny
Wykupił większość paszarni teraz dyktuje warunki
Mało tego sprowadza soję a POLSKIE białko na w d....

jarki, 2015-10-28 14:09:56

polska patologia, jest jeszcze parę postów bez twojego (jakże merytorycznego) komentarza, albo przestań pracować na święte krowy i też wyjedź.

harman, 2015-10-28 10:07:00

Zawsze mają jakąś śmieszną wymówkę np. we wrześniu rolnicy sprzedawać mieli bo potrzeba na zasiewy , w październiku mieli sprzedawać duże gospodarstwa bo potrzebne miejsce na kuku , teraz czytam że mali muszą sprzedać bo trzydziestoletni pług który od nowości stał na dworze w tym roku musi być schowany w magazynie zboża , zapewne w grudni oznajmią że rolnicy muszą sprzedać bo kasa potrzebna na gwiazdkę , w styczniu na kredyt a w lutym na budowę kosmodromu :) . Panowie z IZP zawsze byli śmieszni ale teraz to już są komiczni :)
Ja mam swoją teorię i uważam że we wrześniu sprzedawał każdy komu się nie zmieściło w magazynie a w październiku szła tylko kukurydza a teraz każdy tylko czeka na przystępną cenę .

rolnik, 2015-10-28 08:43:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Udało mi się popryskać borem + Mo i mikro Jak choć 50% wchłonie to będzie OK

jarki

Może być problem bo to mały region Gdyby tak powiedzmy Bawaria się zbuntowała Czy jakiś znaczący region we Francji to byłoby coś Maluśkich jakoś...

Marecki

Jakie dajecie propozycje na jutrzejszy zjazd baranów w sprawie ceta? Liczę na to, że Walonia zostanie przy swoim, a kanadyjski premierek niech...