PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Opinie ekspertów Izby są nic nie warte bo są rozbieżne z naszymi interesami
Izbą zbożowo-paszową rządzi kargil a to nasz wróg publiczny
Wykupił większość paszarni teraz dyktuje warunki
Mało tego sprowadza soję a POLSKIE białko na w d....

jarki, 2015-10-28 14:09:56

polska patologia, jest jeszcze parę postów bez twojego (jakże merytorycznego) komentarza, albo przestań pracować na święte krowy i też wyjedź.

harman, 2015-10-28 10:07:00

Zawsze mają jakąś śmieszną wymówkę np. we wrześniu rolnicy sprzedawać mieli bo potrzeba na zasiewy , w październiku mieli sprzedawać duże gospodarstwa bo potrzebne miejsce na kuku , teraz czytam że mali muszą sprzedać bo trzydziestoletni pług który od nowości stał na dworze w tym roku musi być schowany w magazynie zboża , zapewne w grudni oznajmią że rolnicy muszą sprzedać bo kasa potrzebna na gwiazdkę , w styczniu na kredyt a w lutym na budowę kosmodromu :) . Panowie z IZP zawsze byli śmieszni ale teraz to już są komiczni :)
Ja mam swoją teorię i uważam że we wrześniu sprzedawał każdy komu się nie zmieściło w magazynie a w październiku szła tylko kukurydza a teraz każdy tylko czeka na przystępną cenę .

rolnik, 2015-10-28 08:43:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Byłem dzisiaj zobaczyć , i raczej przetrwał , nawet nie stracił wszystkich liści ,  chociaż trzeba poczekać aż całkiem ziemia puści ....

ikcomas

Dawałeś na zamarznięte i nie odtajało wystarczająco żeby się wchłonęło i teraz się wkurzasz na wszystkich. Ja się pytam dlaczego, bo można było...