PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

nie Spectrum a Spectre j James Bond.

Macko, 2015-11-09 13:21:56

Atrazyne idzie kupić ale poza ladą.

Informator, 2015-11-09 12:36:34

Problem tego środka będzie polegał na tym że będzie można zestawić taki lub podobny o połowę taniej z większą skutecznością i możliwością mieszanie odpowiadającej zachwaszczeniu . No ale zapewne część się nabierze na tą chemię bo taka <<nowa ,:niemiecka >> firmowa :)
Oddajcie antrazynę i skończy się naciąganie rolników na drogie słabo działające środki . Po antrazynie nie było problemów nawet z miotłą w zbożach na drugi rok no ale w imię nowoczesności i zarobku korporacji niemieckich zakazano jej stosować w całej UE .
Smutne i prawdziwe i jak tu konkurować z krajami które sieją GMO, pryskają antrazyną , nie posiadają kwarantanny na stonkę kukurydzianą , atestów na opryskiwacze , paliwo mają po 2 zł za litr itd. a nasza UE da na to miejsce 500 zł dopłat które odbierze w większych podatkach ,składkach i dobrej praktyce rolnej . Precz z kołchozem !

antrazynowy bóbr, 2015-11-09 11:09:50BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Adamski

@miwigos Cerplon też wraca do orki po latach-pod burak i po buraku to nie zamierzam zmieniać Cerplon jest słaby w uprawie bezorkowej. To nie jest...

Adamski

A czy te dziwne nietypowe chwasty, to nie efekt bezorkowj uprawy,tak sądzi mój znajomy i zaczyna orać raz na 3-4 lata Prawidłowa uprawa...

lokizom

U mnie w zbożu nawet w tym roku nie ma miotły, a uprawa bezorkowa