PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

P O L A C Y !!!!!

O to nadszedł Dzień Chwały: zdradziecko-zdemoralizowane lewactwo odeszło w niebyt, a parszywa Platforma Obywatelska (właściwie Patologia Obywatelska) oszukująca Naród stała się niczym !!!!!

Tylko jeszcze trzeba przywrócić media publiczne Narodowi, a te wszystkie zaprzańce i hieny dziennikarskie wywalić z hukiem na bruk i zbity ryj za sprzeniewierzenie się Polakom poprzez manipulowanie informacjami i oszustwa na masową skalę !!!!!

Wy wszystkie mendy dziennikarskie zapamiętajcie sobie: za sprzeniewierzenie się Polakom w jątrzeniu, oszukiwaniu, prowokacjach zapłacicie wysoką cenę !!!!!

Byliście śmierdzącym gównem, a nie dziennikarzami obiektywnymi, a te wasze gazety, telewizje i radia to były szamba, w których się tarzaliście i szmaciliście codziennie od 8 lat !!!!!

Dużo Polaków nie zdaje sobie jeszcze sprawy jak WIELKIE RZECZY, dla dobra Polaków, będą się działy już wkrótce po największym w historii zwycięstwie po 1989 roku jednego ugrupowania, tj. PiS nad skompromitowaną PO, SLD, PSL itp. palikociarnią w wyborach prezydenckich i parlamentarnych !!!!!

A dla przegranych "rządzących" dotychczas Polską będzie "płacz i zgrzytanie zębów", zresztą na ich własne życzenie, za sprzeniewierzenie się Polakom i zdradę ich interesów !!!!!

A zakłady karne w całej Polsce dla zasłużonych bandytów, zdrajców, aferzystów i złodziei czekają w gotowości - i nie ma, że boli !!!!!!

Ale POpaprańcom gula chodzi i sracz...i dostają, że już nie oni będą decydować (oby już nigdy) o losach Polski, którą rujnowali przez 8 lat !!!

Efekty rządów Platformy O.:
- rekordowa ilość bezdomnych,
- rekordowa ilość ludzi żyjących w ubóstwie,
- rekordowa ilość bezrobotnych,
- rekordowa ilość afer,
- rekordowa ilość samobójstw,
- rekordowa ilość założonych podsłuchów,
- rekordowa ilość wejść służb specjalnych do domów o 6:00.

Wy PO-ch... i PO-k... - ino spróbujcie zniszczyć akta to z PIERDLA nie wyjdziecie do usranej śmierci za SABOTAŻ I ZDRADĘ !!!

uewe, 2015-11-13 11:44:09

@pppr
Jak zauważysz że podniósł się poziom gruntu to będzie 👌
A jeśli na poważnie to tu http://forum.farmer.pl/forum/171-nawozy-i-nawozenie/

jarki, 2015-11-10 18:29:24

Proponuje skorzystać z kalkulatorów firm nawozowych i tak w rok się nie da ,mi zeszło 5 lat !!

gumiś, 2015-11-10 17:32:24

Ile zastosować P&K aby z zasobności niskiej podnieść do średniej.

pppr, 2015-11-10 15:18:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA