PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

P O L A C Y !!!!!

O to nadszedł Dzień Chwały: zdradziecko-zdemoralizowane lewactwo odeszło w niebyt, a parszywa Platforma Obywatelska (właściwie Patologia Obywatelska) oszukująca Naród stała się niczym !!!!!

Tylko jeszcze trzeba przywrócić media publiczne Narodowi, a te wszystkie zaprzańce i hieny dziennikarskie wywalić z hukiem na bruk i zbity ryj za sprzeniewierzenie się Polakom poprzez manipulowanie informacjami i oszustwa na masową skalę !!!!!

Wy wszystkie mendy dziennikarskie zapamiętajcie sobie: za sprzeniewierzenie się Polakom w jątrzeniu, oszukiwaniu, prowokacjach zapłacicie wysoką cenę !!!!!

Byliście śmierdzącym gównem, a nie dziennikarzami obiektywnymi, a te wasze gazety, telewizje i radia to były szamba, w których się tarzaliście i szmaciliście codziennie od 8 lat !!!!!

Dużo Polaków nie zdaje sobie jeszcze sprawy jak WIELKIE RZECZY, dla dobra Polaków, będą się działy już wkrótce po największym w historii zwycięstwie po 1989 roku jednego ugrupowania, tj. PiS nad skompromitowaną PO, SLD, PSL itp. palikociarnią w wyborach prezydenckich i parlamentarnych !!!!!

A dla przegranych "rządzących" dotychczas Polską będzie "płacz i zgrzytanie zębów", zresztą na ich własne życzenie, za sprzeniewierzenie się Polakom i zdradę ich interesów !!!!!

A zakłady karne w całej Polsce dla zasłużonych bandytów, zdrajców, aferzystów i złodziei czekają w gotowości - i nie ma, że boli !!!!!!

Ale POpaprańcom gula chodzi i sracz...i dostają, że już nie oni będą decydować (oby już nigdy) o losach Polski, którą rujnowali przez 8 lat !!!

Efekty rządów Platformy O.:
- rekordowa ilość bezdomnych,
- rekordowa ilość ludzi żyjących w ubóstwie,
- rekordowa ilość bezrobotnych,
- rekordowa ilość afer,
- rekordowa ilość samobójstw,
- rekordowa ilość założonych podsłuchów,
- rekordowa ilość wejść służb specjalnych do domów o 6:00.

Wy PO-ch... i PO-k... - ino spróbujcie zniszczyć akta to z PIERDLA nie wyjdziecie do usranej śmierci za SABOTAŻ I ZDRADĘ !!!

uewe, 2015-11-13 11:44:09

@pppr
Jak zauważysz że podniósł się poziom gruntu to będzie 👌
A jeśli na poważnie to tu http://forum.farmer.pl/forum/171-nawozy-i-nawozenie/

jarki, 2015-11-10 18:29:24

Proponuje skorzystać z kalkulatorów firm nawozowych i tak w rok się nie da ,mi zeszło 5 lat !!

gumiś, 2015-11-10 17:32:24

Ile zastosować P&K aby z zasobności niskiej podnieść do średniej.

pppr, 2015-11-10 15:18:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jest mokro jak cholera ma się ocieplić czyli samosiewy będą szalały  Przez 10 dni zboże jare naprawdę powinno się odbudować czyli masz...

damian9871

Kiedyś to rozbierałem i jak dobrze pamiętam tam nie ma żadnych uszczelnień. Spasowane jest w miarę dokładnie i trzyma, u mnie po 4 latach...