PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

A z jakiego nięsa są te kotlety na zdjęciu?

MG, 2015-11-27 09:43:51

Do cho .... lery to idzie to mięso do Chin czy nie bo zgłupieć można

@I, 2015-11-26 17:10:28

Eksport z UE wzrasta a oni mówią głupoty że nie ma popytu;/ ludzie opanujcie się a mówie tu o przwórcach! w sklepach nic a nic nie potaniało!!! cana za tucznika to masakra!!! nie wierze ze koszty przetwórstwa tak wzrosły;/ co prąd, woda, przyprawy do wyrobów aż tak poszły w góre że w sklepach wędliny nic nie przytaniały?!! to jest chory kraj!!!

hodowca, 2015-11-26 08:01:02

Środowisku naturalnym człowieka przebywa zbyt dużo świń i stąd takie trudne do wyjaśnienia zjawiska rynkowe.

Ja, 2015-11-25 17:49:54

no super a jak to się ma do cen tucznika którą otrzymuję rolnik. a z tego co pamiętam Niemcy w zeszłym roku co tydzień zabijali milion trzysta tysięcy, a w tym raptem milion. eksport rośnie ilość zabijanych świnek maleje, ceny w sklepie dla Polaka takie same jak wtenczas kiedy świnki były po sześć złotych.
no tak Unia szykuje znowu pieniążki na "przechowalnictwo" tylko po to aby przemysł mięsny mógł tanio kupić tucznika zarobić na przechowaniu po czym sprzedać z podwójnym zyskiem
ciekawe kto płacił za reklamę Pini-Polonia która przerabia przecież tylko polską wieprzowinę nie mówcie tylko że zapłacił za to polski hodowca w ramach promocji polskiego mięsa.
szkoda słów na to wszystko

bbb, 2015-11-25 15:13:59BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Nie wiedziałem, że Pałuczanin ma Krużewniki po sąsiedzku... ;)  Chociaż po zgrzewce wszystko jest możliwe, nie powiem. 

arszczecin

Jeden kraj, jedno prawo. A jakże inna sytuacja. U nas nikt by nie pierdnął. 5-6 producentów wieprzowiny w powiecie. Powiatowy by wybił i...