PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

No tak,, inwestujcie w chlewnie ,zachód będzie miał gotowe obiekty do przejęcia ..a my komorników na karku ,,albo ja mam nie równo pod deklem ,albo ten specjalista

maxio, 2015-11-27 18:35:28

Z górki panie specjalisto to już lecimy na łeb przeszło rok , a z dołka jaki nam zaserwowano to ciężko i nie wiadomo kiedy będziemy w stanie wyjść.Fajnie się mówi komuś kto deko handlu przedkłada nad kilo roboty o tym co go bespośrednio nie tyczy. Powodzenia ślepym i naiwnym wchodzącym w bagno unijnej propagandy.

OBSERWATOR, 2015-11-26 22:12:25

Julian, nie od dziś wiadomo, że produkcja w garażu pojedynczych sztuk jest mniej opłacalna niż w fabryce, która zalewa rynek takimi samymi lub podobnymi towarami. Wielkość produkcji jest dowolna, byle fabryka nie miała problemów logistycznych z dostawami surowców i wywozem towarów gotowych. Fabrykę od hodowli odróżnia pewien drobny szczegół - hodowca musi pozbyć się zwierząt gdy osiągną one odpowiedni wiek i wagę. Wyroby gotowe w fabryce mogą być magazynowane przez pewien czas.

Ja, 2015-11-26 21:24:49

Świetny artykuł ! Jak to mówią " mądrego to i dobrze posłuchać !" Ja tylko dodam od siebie żeby przyszły inwestor przed zainwestowaniem w chlewnie poszedł na wizytę do psychologa żeby sprawdzić czy z głowa jest wszystko porządku jak cena poniżej kosztów, zakłady w rękach zagranicznych ( w rękach naszej konkurencji) a pomór afrykański za oknem.
A moze Pan ekspert zainwestuje w świńskiej biznes?

Tez ekspert tylko niebujajacy w obłokach, 2015-11-26 19:39:32

Zapomniał pan ekspert dodać kwestie Afrykańskiego pomoru świń znajdą jednego dzika gdzieś w okolicy i całe stado do utylizacji . A co się on dziwi że jest sprzeciw społeczny wielkim obiektom --- przecież to śmierdzi i to bardzo .

zxc, 2015-11-26 09:57:38

Cyt. "Z drugiej strony, w dzisiejszych czasach produkcja świń opłaca się tylko wtedy, gdy zachodzi ona w odpowiednio wysokiej skali". Czyli ile tak na prawdę trzeba produkować rocznie aby to było opłacalne? Dlaczego jedni dostają 3 zł a inni 4 złote za kg tucznika?

Julian, 2015-11-26 09:53:59

Kupować u was,budować i iść się wieszać.

żeby sprzedaż była, 2015-11-26 08:43:59



BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

U mnie "korekta"pierwszej tydzień temu-w poniedziałek "walnę" drugą

jarki

Jak tam druga dawka azotu wysiana czy jeszcze zwlekamy ? Wydaje się że już czas póki wilgoć w ziemi jeszcze jest