PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

trojszyk pojawił się już we wrześniu wystarczy tylko trochę wilgoci i ciepło aby go nie było musi być idealnie suchy magazyn i wcześniej przed żniwami profilaktyka .

imen, 2015-12-02 15:02:56

Czy naprawdę nie da się w żaden sposób zablokować tego trolującego idioty? Po adresie ip, może wymagać logowania do dodawania postów, a zawieszać konta użytkownikom, którzy tylko obrażają innych i nic więcej nie robią na portalu, podejrzewam, że w życiu też bo wymagało by to oderwania się od komputera i może o zgrozo pracy.
Człowiek chciałby poczytać komentarze może dowiedzieć się co myślą czy czasem co radzą inni bardziej doświadczeni, a najpierw trzeba się przedrzeć przez wypociny jakiego zawistnego głupka podpisującego się różnymi nikami najczęściej wklejającego to samo byle jak i byle gdzie. Nawet do tego nie potrafi się porządnie zabrać.
Ja mam za darmo, a on płaci żałosne. Chłopcze gdybyś wiedział ile ja w roku odprowadzam do budżetu to byś się zgarbił.
Oczyszczalnie ścieków pewnie też Ty mi założyłeś bo sądząc po poziomie postów lubisz się taplać w szambie.

Jasio, 2015-12-02 09:04:38

Chłop potęgą jest !!!

Do roboty dziadu !!!, 2015-12-01 20:06:38

No już się pokazują. W sobotę zauważyliśmy, że się grzać zaczyna zboże- okazało się że jest robactwo ;/ Dzisiaj firma przygotowała fumigacje, długo se nie pożyją :D

Podlasianin, 2015-12-01 17:09:02BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Istnieje droższe hobby, myślistwo. 

radomir20

Moja babcia mieszka na Pomorzu niedaleko jest stadnina. Trzymają tam konie.Miałem lata temu okazję być tam i muszę przyznać, że...