PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

trojszyk pojawił się już we wrześniu wystarczy tylko trochę wilgoci i ciepło aby go nie było musi być idealnie suchy magazyn i wcześniej przed żniwami profilaktyka .

imen, 2015-12-02 15:02:56

Czy naprawdę nie da się w żaden sposób zablokować tego trolującego idioty? Po adresie ip, może wymagać logowania do dodawania postów, a zawieszać konta użytkownikom, którzy tylko obrażają innych i nic więcej nie robią na portalu, podejrzewam, że w życiu też bo wymagało by to oderwania się od komputera i może o zgrozo pracy.
Człowiek chciałby poczytać komentarze może dowiedzieć się co myślą czy czasem co radzą inni bardziej doświadczeni, a najpierw trzeba się przedrzeć przez wypociny jakiego zawistnego głupka podpisującego się różnymi nikami najczęściej wklejającego to samo byle jak i byle gdzie. Nawet do tego nie potrafi się porządnie zabrać.
Ja mam za darmo, a on płaci żałosne. Chłopcze gdybyś wiedział ile ja w roku odprowadzam do budżetu to byś się zgarbił.
Oczyszczalnie ścieków pewnie też Ty mi założyłeś bo sądząc po poziomie postów lubisz się taplać w szambie.

Jasio, 2015-12-02 09:04:38

Chłop potęgą jest !!!

Do roboty dziadu !!!, 2015-12-01 20:06:38

No już się pokazują. W sobotę zauważyliśmy, że się grzać zaczyna zboże- okazało się że jest robactwo ;/ Dzisiaj firma przygotowała fumigacje, długo se nie pożyją :D

Podlasianin, 2015-12-01 17:09:02BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

Pewnie około 10 sierpnia jak desykacja go wykończy,  pszenica jara to nawet nie myślę kiedy będzie. Dobrze że mam Arkadie to grzyby...

jarki

To ten rzepak z samosiewów tak się trzyma ??