PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • rolnik6666 2015-12-28 21:46:22
  peowców to mozna jeszcze zrozumieć bo to miastowe a kazdy wie ze miastowy zawsze chce rolnika zniszczyć ale psl owców to zupełnie nie rozumiem -podobno rolnikami są a zachowują sie jak najgorsze miastowe .tej zdrady rolnicy wam nigdy nie wybaczą
 • terko 2015-12-26 14:33:21
  Popatrzcie jacy dobrzy OSTRZEGAJĄ przed oddawaniem za darmo polskiej ziemi ?? przekretach przy przetargach ? kolesiostwu ? bucie i pysze PSL bez miary mobbingowaniu , obsadzaniu stanowisk swoimi z rodzin ?? Klekaniu KLĘCZONAM _ Piechocińskiego w podzięce za dostep do złotego koryta ? Przed czym nas ostrzegacie ??? !!! Trzeba było byc lojalnym wobec SWEGO KRAJU a nie obiecywac Żydom Bóg wie czego i oddawać im co oni chca i swój Naród truć GMO . Spadajcie na drzewo . Jesteście NIEGODNI zwać sie POLAKAMI bo jestescie ZDRAJCAMI WŁASNEJ ZIEMI > TEGO NIKT NIDGY W ŚWIECIE NIE ROBIŁ !!! Czego sie teraz wypłakujecie na piersiach wrogów co chcieli nasz Naród unicestwić ... LIS na skarge do Niemiec , PETRU na skargę do Banksterki swiatowej Komorowski do ruskich Do jasnej ch .... kim oni kim wy jestescie !!!! ???? Odpowiedzcie mi !!!
 • terko 2015-12-26 14:22:09
  Powiedzieliście niedawno ,że jeśli PIS chce przeprowadzać zmiany lub ogłaszac referendum to musi najpierw mies swój Sejm I co BOLI ???? Co chcieliście to macie i skąd te żale Buzia w kubeł i przegryzac swoją porażke złapanego na goracym uczynku ZŁODZIEJA Rzeczypospolitej !!!!
 • arszczecin 2015-12-25 13:21:31
  Jarki wiemy że tęsknisz za bronkiem, markiem i Januszem. To była ekipa.
 • jarki 2015-12-25 13:00:23
  @west
  "dobra zmiana"
  z Antonim Zbigniewem Mariuszem i Jarkiem na czele
  Jesteś niepoprawnym optymistą w polityce 😁
  Aa prezydent przecież on jest wyjęty z kapelusza przez wodza lV RP
 • west 2015-12-25 08:38:09
  O ile PO-PSL obsadzało stołki w białych rękawiczkach stwarzając pozory przejrzystości za co byli krytykowani przez wszystkich to PiS idzie na żywioł w myśl zasady ,,Teraz k...a my".
  I to mi się nie podoba bo w kampanii mówili o dobrej zmianie, czyli w domyśle będziemy przestrzegać procedur, nasi ludzie będą dobierani według kompetencji a nie według klucza partyjnego i znajomości. Sami na siebie kręcą bat.
  Największym rozczarowaniem jest Prezydent wydawało się że młody, wykształcony człowiek będzie wstanie urwać się z partyjnej smyczy.
 • jaa 2015-12-25 01:12:34
  Jeszcze dobrze miesiąc nie minął, a tzw. opozycja pyskuje na maksa. O stołki się boją i swoje prywatne interesy.
  Ja tam czekam aż Pis się zaweźmie i znikną plantatorzy dopłat - tzn. takie cwaniaki co nakupiły ziemi za psi grosz, ziemia leży odłogiem, a oni siedzą w Warszawie i pobierają dopłaty np. na łąkę w ekologii albo na zagajnik krótkiej rotacji brzozy, bo brzoza rozsiewa się sama...
 • rolnik 2015-12-24 17:47:58
  Niedługo połączenie stanowisk Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości. Zbychu teraz zaszaleje !
 • rozsadny 2015-12-24 17:05:29
  No prosze nawet west przestal pisac na psl, szybko przejrzeliście co znaczy jarek a to dopiero poczatek. Bylo myslec przy urnach tera diabel tego nie zatrzyma.
 • kissmy... 2015-12-24 14:09:28
  ze skrajności w skrajność;] a tego warto teraz unikać, PiS ma młodych, zdolnych i świetnie wykształconych członków, pytanie brzmi dlaczego nie pozwala im rządzić? nawet Morawiecki nie ma nic do powiedzenie i ze swoich słów rozsądku musi się wycofywać, są też całe rzesze osób (kompetentnych i gotowych do pracy), które sympatyzują z PiS ale teraz się tego wstydzą, bo jeśli już władza ustawodawcza i wykonawcza będzie ponad prawem to niestety przestanie być bezpiecznie i przyjemnie
 • west 2015-12-24 11:53:19
  znane są powszechnie wątpliwości o nieskazitelnej postawie rodu Kaczyńskich w czasach PRL i samego Jarosława Zbawiciela posłużę się cytatem w którym w syntetyczny sposób opisane są cudowne chwile w jego życiorysie. W dobie gdy tak łatwo środowisko PiS niszczy wszelkie autorytety i bohaterów solidarności a sami otaczają się ludźmi wątpliwej reputacji i przeszłości. Dodam że sam zainteresowany nigdy nie odniósł się do tych zarzutów i nie wystąpił na drogę sądowa przeciw autorom tych opinii, pewnie boi się że sąd je potwierdzi. Wesołych świąt i miłej lektury :

  1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
  2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie, gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce
  3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
  4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.
  5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.
  7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?
  8) Umorzenie długu PC w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PISowskiego ministra
  9) Cud - fałszywa, lojalka umorzona w 2008r z powodu przedawnienia. Inni przed Sądem musieli udowadniać niewinność.
  10) Cud - Rajmund Ojciec spoczywa w zapomnianym rejonie cmentarza. Przeszkadzał w karierze.
  11) Cud - tytuły naukowe przyznane, lecz ich prace nie do wglądu -zakazane? Publikacji naukowych nie zauważono.
  12) Cud dwunasty, były prezydent zero zasług leży na Wawelu! Widziano Piłsudskiego i kilku królów jak przewracali się w grobie!
  13) Cud! Mimo mobilizacji sił pisorydzykobolszewickich mediów i agitacji Kościoła Jaro nie zostaje Prezydentem RP!
  14) Cud! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych,wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne dolary.
  15) Cud! Lech Kaczyński internowany w dniu stanu wojennego,trafia do bydgoskiego Fordonu.Za kilka dni po internowaniu zapada na tajemniczą chorobę i trafia do szpitala gdzie internowanie odbywa w luksusowych warunkach do jakich rodzina Kaczyńskich była przyzwyczajona.Nigdzie nic nie można przeczytać na temat tej tajemniczej choroby.
  16) Cud! Rajmund Kaczyżski zmarł 17 kwietnia 2005 roku.Został pochowany bez rozgłosu i ceremonii jaka się przynależy żołnierzowi AK.Dlaczego synusiowie tak cichutko go pochowali,bez mediów,bez sztandarów i hymnów,przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej.
  17) Cud! W PiSowskim IPN brak dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989.Kto tam posprzątał i czego tak bardzo się wstydził ten wielki PiSowski patriota?
 • Sorus 2015-12-24 10:56:24
  @West - jak nie znasz życiorysu rodziców Kaczyńskiego - to sobie daruj. Sam zapewne jesteś dzieckiem resortowym i to pewnie resortu siłowego... Poczytasz, zapoznasz się, to pogadamy. A tak, to spadaj na Madagaskar.
 • west 2015-12-24 09:06:54
  tu nie chodzi o samą zmianę bo ta niewątpliwie musi nastąpić, każdy ma prawo dobrać sobie własnych współpracowników. Tu chodzi o to że PiS jest do niej nie przygotowane, po prostu brak fachowców, dlatego by się nie kompromitować znoszą wymóg konkursu i wymogi kwalifikacyjne.
  @czas na dobrą zmianę teraz właśnie będą mogły zasiadać w agencjach osoby bez wiedzy i wykształcenia w tym kierunku, zobacz nowego prezesa ARiMR no pozazdrościć fachowca.
  @tommy najlepszym przykładem resortowego dziecka jest sam J.Kaczyński więc nie obrażaj tym stwierdzeniem szefa wszystkich szefów.
  Nie oszukujmy się wszystkim dotychczasowym rządom chodziło wyłącznie o posadki dla swoich ludzi i spijanie śmietanki los zwykłych ludzi mieli i mają w głębokim poważaniu.
 • jjj 2015-12-23 22:00:22
  Chyba bardziej przejrzyście-mianowanie aniżeli ustawiane konkursy!!!!!
 • bezpartyjny 2015-12-23 18:42:26
  Zmiana, to zmiana, a czy dobra, czy zła ocenimy po kilku latach, ale żadna zmiana, to jeszcze gorzej. Poplecznicy PO PSL krytykują z góry wszelką zmianę, @Pislamista, a jak ty chciałbyś wprowadzać jakąkolwiek zmianę z obcymi ludżmi, skoro oni tych zmian nie chcą?
  Pacanie zapamiętaj, że jeśli chcesz wprowadzić jakieś zmiany, to musisz to robić ze SWOIMI LUDZMI, KTÓRZY CI W TYM POMOGĄ, inaczej du.a ze zmian!!!!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.144.24.41
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!