PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

tak Kumor czekamy na was w miescie-już was tam odpowiednio powitamy wodą i solą

partia miejska, 2016-01-03 13:53:51

BYK. Głosowali ale mam pytanie czy Pis miał w tym czasie większość w sejmie? Nie. Zobacz sobie w archiwum Sejmu ile z PSL oraz PO głosowało przeciwko ubojowi !. Mam nadzieję że polityka rolna pójdzie w dobrym kierunku. Bo zostanie tylko wyruszyć pod Sejm i na drogi by upomnieć w końcu po swoje. I zapytać jak tak dalej pani premier żyć!

Kumor , 2016-01-02 18:06:17

Kumor. Czy ty masz amnezję czy zrobili ci pranie mózgu? Przecież to pis głosował przeciwko ubojowi rytualnemu a nie po czy psl.

byk, 2016-01-01 10:57:07

Kumor - masz rację! nic ująć.

Frodo, 2015-12-31 18:09:10

Można wysyłać mięso do Krajów Arabskich panie Sawicki ?! Można tylko trzeba było chcieć np. Odgrodzić sie od Białorusi oraz Ukrainy problem z Asf by się zmnieszył poźniej wybić dziki gdzie występuje choroba tylko trochę chęci i ruszyć tyłek a nie myśleć jak nagrody sobie przyznawać dla siebie i kogo znajomego przyjąć do pracy oraz by jak dla siebie najwięcej zgarnąć za dopłaty np. dopłata do pomidorów . Nie mogliście dopłatę podzielić do pomidorów na pół z roślinami wysokobiałkowymi ? ! Nie bo dużo osób z PSL i PO miało zasadzie pomidorów. Mieliście rolników za nic i zniszczyliście rolnictwo. Większość produktów rolnych poniżej opłacalności. Rolnicy was docenili przy wyborach.

Kumor , 2015-12-31 12:02:35BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Jakaś magiczna siła to tu przeniosła... Kiedyś dużo go używałem, bo miałem okazje do tego. Zaczęło się od podstawówki, literatura, potem znajomi,...

miwigos

Jeszcze pamietasz ten język ,ja już nie

Marecki

https://youtu.be/UuVrdTAIJTY