PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Brawo wyplata moze nastapi w kwietniu albo i w czerwcu i po co w czercu wysiewac nawozy jak powinno sie juz ziemioplody zbierac . Pierwsze truskawki czy tez kartofle . Peniadze sa potrzebne teraz na zakup srodkow ochrony i nawozow . Jak rozpoczynaly sie doplaty to zapewniano nas ze beda z roku na rok rosly i wyniosa tak jak u francuskich farmerow czy tez niemieckich 100% , a tu do dzis nic nie ma inaczej tylko te marne grosze . o ktore taka wojna sie toczy . Dajcie normalne ceny ziemioplodow i tucznikow , mleka i nie potrzebne nam wasze nedzne doplaty . Wyczytalam zeby zabrac tym co maja duzo hektarow . Jak maja duzo to i duzo inwestuja . Tam sie nie liczy 1 metr nawozu tylko tony . , wiec i tony kosztuja , Nie czarujmy sie . Zaden rolnik czy to maly czy duzy nie spi na pieniadzach .Taka jest prawda .Tak jak tu powiedzial moj przedmowca " niech nam wyplaca a oni niech czekaja na zwrot z Uni , co nas to obchodzi ze oni narobili burzy w sejmie i tylko sie obrzucaja blotem i przepychaja ze stolka na stolek . To nie nasza wina , tylko ich ze Unia wstrzymala doplaty .

rolnik, 2016-01-11 16:33:10

Do bustowskiego
To wszystko przez te "słupy" dolnośląskie z młodego rolnika podstawione przez maja i bustowskiego. Gdyby ich nie było agencja już dawno wypłaciłaby dopłaty bezpośrednie.

rolnik, 2016-01-09 23:13:45

Czy to znaczy że w styczniu nadal nie będą wypłącane dopłaty bezpośrednie?

Monika, 2016-01-07 12:23:04

Żądamy wypłat bezpośrednich, a winnych za bałagan ukarania...

bez polityki, 2016-01-07 10:35:49

ARiMR to państwo w państwie . Układ "wszystko dla swoich " działa sprawnie ,uznaniowo interpretuje przepisy.A za system informatyczny powinien odpowiedzieć były prezes Gross i min, Sawicki za brak nadzoru !!!.,Gdyż rolnicy nie otrzymają dopłat bezpośrednich w czasie od 1 grudnia 2015 jak było w latach ubiegłych !!!.

Bolesław Zybała , 2016-01-05 23:46:50

Śledztwo->znalezienie winnych -> ukaranie. I publiczne potępienie

Emil, 2016-01-05 19:50:55

Brawo czemu tylko Pan Rzecznik nie interweniował jak pisałem o tym do niego w 2014 roku w lutym. Dziś się obudzili???? Panie Rzeczniku dziś ARiMR przegrywa sprawy w Sądach za które Skarb Państwa płaci a i ARiMR musi wypłacić odsetki. Czy aby PSL celowo nie dokonał dywersji w 2014 roku w zakresie uzupełnień braków formalnych oraz w 2015 roku w zakresie Rolnika Aktywnego Zawodowo puszczając w 2015 roku dwie różne Instrukcje Obsługi Wniosków do Rolników. Czy Pani Dyrektor Renata Mantur z ARiMR Dział Płatności Bezpośrednich za to odpowie pytamy Ministra Rolnictwa i Prezesa Obajtka. Jakie konsekwencje poniosą osoby odpowiedzialne za przygotowanie Kampanii 2014 i 2015 oraz przygotowanie Instrukcji Obsługi Wniosków dla Rolników. Czy aby w tej sprawie nie powinno się skierować sprawy do prokuratury. Czy za zakupiony przez Prezesa System Informatyczny który nie działa odpowie Prezes Andrzej Gross z PSL. Wydał 55 milionów na bubel.
Pytamy publicznie Pana Ministra czy skieruje zawiadomienia do prokuratury???

Marcin Bustowski, 2016-01-05 14:17:24BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@arszczecin i @Marecki-PRZEPRASZAM najmocniej nie wiedziałem,ze to tak moze wygladać(te fotki to myśliwi wydeptali kukurydzę?) TU sa dwa...

arszczecin

takie tam w ogórdku stare, ale ciekawe