PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

To wszystko co się teraz dzieje było zaplanowane przez byłą władzę . Tak jeszcze pare miesięcy i będziemy na kolanach błagać zeby PO i PSl wróciło do rządzenia. Oni wiedzieli co robią tworząc taki system z wypłatami ,, nie do szybkiego " opanowania przez PiS. Wytrzymajcie jeszcze trochu panowie Rolnicy . Przypomne Wam że to co teraz się wyprawia to jest kumulacja 8 lat rządów koalicji PO i PSL . Raczej nie da się naprawić obecnego stanu rzeczy w pół roku. Prawda jest taka że staliśmy się uzależnieni jak urzędnicy od władzy koalicji PO i PSL .

aaaa, 2016-01-07 21:52:40

chiny pograza caly sektor rolny , a do tego pis ze swoja dziwna logika (specjalnie nie pisze prawo i sprawiedliwosc gdyz ta partia nie ma nic wspolnego z tymi slowami)

przemo, 2016-01-07 19:58:33

racja,duzo ludzi nie ma kasy bo nie ma dopłat i bede zmuszeni sprzedac zboze po takiej cenie jaka jest a szalu nie ma

marley, 2016-01-07 17:36:39

Nowy rok a dopłat nie ma i każdy zboże wypycha , bo z czegoś trzeba dług zapłacić .Susza wymarznięcia i do tego jeszcze pis , kto to wytrzyma ???????????????????

podupadły rolnik , 2016-01-07 15:58:10

Zresztą jak co roku :) . Ostatni jak przekraczałem przejście w Hrebennem to widziałem jak jeden Ukrainiec przewoził to zboże w baniaku i mówił że to kutia na święta to chyba o ten import ci chodzi :) no rzeczywiście jest czego się bać :)

g...prawda, 2016-01-07 15:38:37

pójdą w dól Ukraina już wysyła zboże

taka prawda, 2016-01-07 14:46:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

Rolnicy przechodzą na VAT wyłącznie podczas dużych inwestycji nikt w "normalnych" warunkach nie przejdzie na Vat bo ma taki...

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...