PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Pani Zocho, w odpowiedzi na zawarte w komentarzu wątpliwości: Akademia Krakowska, miała (czy dalej ma - tego nie wiem) oddział Rolniczo-Techniczny w Rzeszowie i to ten zapewne wydział skończył p. Zalewski - ktoś kto przedstawia tutaj jego sylwetkę, zaoszczędził sobie po prostu wysiłku i tego nie zapisał.
Panie Pawle, brat p. Zalewskiego, nigdy, jako jeden z nielicznych wojskowych wyższego stopnia, nie był członkiem PZPR, choć, jak wszyscy się domyślamy, mógłby osiągać z tego tytułu znaczne korzyści. O jakim "komunistycznym wojskowym" pan pisze? :)
Panie agronomowicz, skąd informacje, że Pan Zalewski nie obronił dyplomowej pracy na ART? :D Pierwsze słyszę.. Ja wiem, że p. Zalewski za nic w świecie nie dostałby we wczesnych latach 90-tych zatrudnienia w holenderskim projekcie mleczarskim, gdyby nie przedstawił świadectwa uzyskania stopnia inżyniera z tematyki rolnictwa... ktoś tu chyba bawi się w małego krecika-szkodnika.. oj nieładnie, panie agronomowicz, bardzo nieładnie..

apologeta, 2016-01-20 18:15:07

Najpierw trzeba dać się wykazać człowiekowi,a dopiero potem rozliczać. Brat i jego życiorys nie ma z tym nic wspólnego.

gość, 2016-01-17 16:07:54

W Krakowie nigdy nie było Akademii Rolniczo - Technicznej, która to niby ukończył Szczepan Zalewski w 1983 r..

Zocha, 2016-01-16 09:32:59

Gratulacje! Jestem doradcą i liczę na szybszy transfer wiedzy, popieram wypowiedź Bartka. Dla piszącego ja-ry informacja - osoby posiadające uprawnienia doradcy rolnego uzyskały je zgodnie z prawem , jedna ścieżka dla wszystkich - konstytucyjna, po Żubra doradcy skaczą jedynie po uczciwie zdanym egzaminie. Później już nie mają na nie czasu - wspierają polskich rolników.

doradca_12, 2016-01-14 00:01:15

To są tacy fachowcy jak minister nadzorujący. Mają podobną historię wykształcenia, doświadczenia zawodowego, najczęściej jako zaopatrzeniowcy w piwo Żubr i przylgnęli do tego samego szefa, który wściekły na swego kolegę profesora (jest tylko dr) niszczy konstytucyjne struktury Państwa.

ja-ry, 2016-01-13 22:07:03

Przynajmniej ma wykształcenie i doświadczenie rolnicze, rozumie doradztwo i może wreszcie doradcy będą w odpowiednim czasie mieć odpowiednie informacje, liczę, że wreszcie doradztwo będzie na odpowiednim poziomie, nie tylko papierkowe, ale i fachowe. Oczekuję równego traktowania doradców państwowych i prywatnych, wśród których często ci ostatni dysponują bardzo wysokimi kwalifikacjami. Liczę, że wszyscy doradcy będą mieć taki sam równy dostęp do wiedzy i będą obciążani tymi samymi kosztami, nie tak jak w ostatnich latach.

Bartek, 2016-01-13 21:26:46

Tak dobrze poinformowani o życiorysie rodziny P. Zalewskiego może przedstawią życiorysy osób z PSL-u piastujących stanowiska dyrektorskie związane z rolnictwem np. licencjaty z politologii na " renomowanych uczelniach", mechanicy samochodowi itp.

Tomek, 2016-01-13 17:54:21

Ludzie się czepiają. Ważne, że ma kwalifikacje.
Pracuje u własnej żony w Centrum Szkolenia Praktycznego Consrol sp z o.o..
Ale to chyba nie jest działalność konkurencyjna ?
To dobrze są mianowani ludzie sławni.
Ludzie zazdroszczą sławy. A to dowód że był sławny .
http://www.wspolczesna.pl/artykuly-archiwalne/art/5228928,prokurator-mozna-odniesc-wrazenie-ze-fundacja-istnieje-po-to-aby-mogla-dzialac-spolka-consrol,id,t.html

Szarak, 2016-01-11 22:30:00

Zapomniał w życiorysie tylko podać, z jaką partią jest związany i informacji o swoim bracie, komunistycznym wojskowym i senatorze PIS !!!! Jeden wielki pokomunistyczny układ pisowski zamienia Polskę w ruinę. Poniżej życiorys brata...
Życiorys

W 1974 ukończył Technikum Samochodowe w Olsztynie, następnie studiował na Wydziale Mechanicznym Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.

W latach 1979-2003 pełnił zawodową służbę wojskową między innymi na stanowisku dowódcy 1 Łomżyńskiego Batalionu Remontowego im. płk. Mariana Raganowicza (JW Nr 1511) oraz dowódcy garnizonu w Łomży. Na emeryturze zajmował się działalnością gospodarczą (prowadził strzelnicę sportową) i turystyczną. Jest właścicielem Muzeum "Forty Piątnica" i wiceprezesem Stowarzyszenia Klub Fort.

W 2005 z listy Ligi Polskich Rodzin został senatorem VI kadencji z okręgu białostockiego. W trakcie kadencji należał do Senatorskiego Klubu Narodowego, uczestniczył w pracach Komisji Obrony Narodowej (jako jej wiceprzewodniczący) oraz Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą. W 2006 bez powodzenia kandydował na urząd prezydenta Łomży (uzyskał 7,72% poparcia, tj. 1514 głosów, zajmując 5. miejsce). W 2007 nie został ponownie wybrany do Senatu[1]. W wyborach samorządowych w 2010 bez powodzenia kandydował do sejmiku podlaskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości[2].

Paweł, 2016-01-11 17:58:37

A gdzie ta kadra wykształconych fachowców pis-u się podziała. Ten pan dyrektor SGGW nie ukończył,ART w Krakowie ukończył bez uzyskania tytułu zawodowego (czyli nie obronił pracy dyplomowej) i dopiero w Łomży w szkole gdzie wszyscy absolwenci dostają tytuł naukowy uzyskał inż mgr. Czarne chmury nadciąga nad doradztwo rolnicze. A myślałem że po wójcie Pcimia na prezesa ARIMR nic mnie już nie zaskoczy.

agronomowicz, 2016-01-09 09:51:24BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Konstancin-Jeziorna rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Takie "obszarnickie" podejście do tematu rolnictwa czasem daje efekt, że ten z setkami hektarów patrzy na tego z dziesiątkami...

lokizom

Dlatego prywatnie już nie zwiększamy produkcji a stawiamy na wygodę która i tak już jest na wysokim poziomie. W przyszłości nie chciałbym...