PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Gleba, gleba, jeszcze raz gleba. Jak będzie materia organiczna, a nie oddawanie słomy za darmo!! albo za parę złotych firmom skupującym to strzał w kolano. Zadbajcie o pH, zadbajcie o wiedzę co w tym polu jest.

Rolnik sam w dolinie, 2016-01-27 12:09:50

Wydaje mi się, tak na logikę, że pole, uprawiane przez każdego rolnika, kążdego z nas, nie jest miejscem równowagi, a miejscem walki o każdą dt plonu... Miejscem równowagi jest las. Każda chemia, każdy nawóz sztuczny to ingerencja w danym celu. Na końcu natomiast stoi bilans zysków i strat. Ale tu się zgadzam, zdrowy rozsądek potrzebny, zarówno przy nowościach, jak i przy "tradycyjnym rolnictwie"

Tomek. , 2016-01-27 11:29:09

Jak pisał jeden z satyryków ,, by równowaga nie została zwichnięta, podnosząc suknię spuszczała oczęta" I taką właśnie równowagę mogą zachwiać różnego rodzaju probiotyki i tzw. maść na szczury. Nadmiarem tych różnych ,,rewelacyjnych" substancji można zrobić wiele złego. We wszystkim potrzebny jest umiar i zdrowy rozsądek.

A.Krzak, 2016-01-26 20:52:42BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Niestety nie, bo Sapek z ekipą miał wpaść, ale węgla do grilla mi zabrakło i odmówił ;) Może w połowie przyszłego tygodnia się uda,...

Daymon

@Marecki to jeszcze nie posiane... U mnie już w gruncie ale pod kołderką rośnie.