PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Oczywiście że Unia wyda zgodę.Nii po to podpisuje tajne TTiP z USA by teraz strzelać sobie w stopę. Nie bez powodu podwyższono dopiero co dopuszczalną dzienną dawkę glifosatu do spożycia. Dziwnym zbiegiem okoliczności ( umowa z Monsanto) podwyższono również dawkę aspartamu.

Dżejms, 2016-02-01 16:35:46

Z pewnością zakres badań chemikaliow powinien być zwiększony. Ale z glifosatem to juz przesadzili. Tyle lat był na rynku bez GMO. Srodek jest skuteczny, ale po co produkować odporne na niego uprawne aby stosować go na tak wielką skalę jak teraz. Producent sam dobija się jak skorpion. Szybki krotki zysk. Badania wskazywały ze rakotworcze były dodatki do glifosatu a nie sama substancja. Dlatego powinni zmodyfikować wymagania rejestracyjne aby unikać takich wypadków. Ale jeśli tak jest z glifosatem to moze to dotyczyć wszystkich środków- brak właściwych badań, które wskażą co jest toksyczne a co nie. Coś jednak się prześlizgnęło przez EFSA

inia, 2016-01-22 15:24:19

Moi drodzy, ludzie z Azji i in. nie przychodza tu pracowac ale żyć na koszt Europejczykow. Im wystarczy namiocik i micha ryzu. A Europa rozdaje kasę na zycie przyjezdnym, dla ktorych jest to szczyt osiagnieć , sa zadowoleni, syci, wypoczęci, rozmnażają się jak króliki - to jedyne ich zajęcie, bo Europejczyk pracuje na ich byt (papu, dach nad głową)

olaf, 2016-01-22 15:17:15

Niemcy juz to przewidzieli! Za chwilę zakażą stosowania wszystkich herbicydów i zaciąg ludzi z Azjii zrobili. Każdy grake dostanie i na przód!

eko, 2016-01-15 09:13:19BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... ja dawałem w malinach bormax+optysil+fosfiron(fosfor w postaci fosforynu) i nic się nie zapychało... a fosfor to chyba tez się kłóci...

lokizom

Pamiętajcie że Bormax zawsze ostatni dolewamy