PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

grzevpp# miliardy ludzi nie głoduje

paqwel, 2016-01-16 12:34:22

Niedługo kryzys rozleje się po całym świecie. Tania ropa to jej eksporterzy nie mają za co kupować żywności. To samo z chinami, gdzie już widać oznaki zadyszki: pierwsze cięcia to ograniczanie importu żywności. Rosyjskie embargo: kolejny kamyczek dla naszego rolnictwa.
Jeżeli Ukraina wejdzie na rynek unijny ze swoimi produktami żywnosciowymi to już na pewno możemy liczyć na wysokie ceny. Co z tego, że miliardy ludzi głodują, kiedy oni i tak nie zjedzą naszej żywności. Bo co można kupić jeśli zarabia się jednego dolara dziennie - importowaną żywność z Polski: śmiech na sali. No i jeszcze nasz kochany rząd dla którego wszyscy są be tylko oni są najlepsi. Ciekawe jak długo jeszcze tak pojadą rozpychając się łokciami i wszystkim narzucając swoje zdanie. W najlepszym wypadku to niedługo będziemy mieli drugą Grecję, a nie wcześniejsze emerytury. A 500 złotych to może wystarczy na pół litra.
Tak więc, jeżeli to wszystko się nie odkręci to i mali i duzi producenci pójdą z torbami. A upadek dużego bardziej wszyscy odczują niż gdyby upadł ten niszczony obecnie na siłę mały.

grzevoo, 2016-01-15 19:22:31

dopuki jest embargo rosyjskie doputy bedzie bida w tym sektorze a w szczegulności u rolnika co to ze duży ma więcej mleka jak ma większe koszty produkcji tak samo bide klepie jak ten mały te wasze prognozy nie przekładają sie na rzeczywistość

rolnik, 2016-01-15 16:14:16

info z pierwszej chwili ponoc ar_owi krowy mleczne przestały jajka nieść

ukasz, 2016-01-15 15:53:57BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...