PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

O czym myślała autorka pisząc o "wrodzonej odporności" Termin takiego samego ,typu jak "mapa drogowa", którym tak chętnie posługują się politycy i tak zwani dziennikarze, zamiast powiedzieć prosto i zrozumiale plan.Proszę nie zaśmiecać naszego języka. Poza tym akrylamid powstaje w procesie obróbki termicznej z skrobi a nie jest w ziemniaku jako takim.

Jurek_m, 2016-02-05 16:10:29

Chcielibyście za pomocą średniowiecznych metod rolniczych wyżywić szybko wzrastającą populację ludzkości. Zmiany genetyczne w produkcji rolniczej wielu osobą przeszkadzają ale ze zmian genetycznych które pomagają zwalczać ludzkie choroby i przedłużyć im życie chętnie skorzystają. A przecież można spojrzeć na ziemniak jako na "organizm" atakowany przez różne choroby. Jeżeli można go na nie uodpornić to dlaczego tego nie robić. Ciekawe jeżeli głodny miałby do wyboru jeść ziemniaki GMO a umrzeć z głodu to co by wybrał ? Rozumiem że ekolog śmierć a ja bym zjadł taki ziemniaczek z cebulką podsmażany na maśle.

Pablos, 2016-01-24 23:50:18

GMO = śmierć!

FX, 2016-01-20 09:24:01

Skala tzw. postępu w rolnictwie od żywności najlepszej do najgorszej : żywność tradycyjna prosto od chłopa, schemizowany szajs, tani mocno schemizowany szajs, mocno schemizowany i wysoko przetworzony przereklamowany szajs, długo, długo nic i ....... nadal nic, kolejne 100 parseków i co widzimy, tak to właśnie amerykańskie GMO.

smoku, 2016-01-19 22:40:55BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Ok dzięki, planuje dzisiaj jak się pogoda nie popsuje ale boję się dodać bór do środka na robaki.

jarki

O tej porze odpuść sobie makro składniki zwłaszcza azot Jeśli chcesz to przy cieplejsze pogodzie pokrop nieco Tanim mikro + dodatkowo bór i...

mieto35

Mógłbym jeszcze teraz przy okazji dokarmiania robaczków bo mszycy to jest ogrom , dodać nawóz npk...