PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Powinno być jeszcze ubezpieczenie od nieuczciwych firm ubezpieczeniowych, które jak pojawi się szkoda, to twierdzą, że jednak tego ryzyka nie było w naszej polisie !!!, ale zawierając umowę i płacąc składkę wszystko było w zakresie. Kiedy ktoś się weźmie za te oszukańcze firmy ubezpieczeniowe. Przed zawarciem polisy ubezpieczeniowej, powinno się mieć jasno wypisany zakres punkt po punkcie i ewentualne wyłączenia, nikt nie jest prawnikiem i nie będzie zlecał ekspertyz prawnych przed podpisaniem umowy ubezpieczeniowej zastanawiając się czy ten bełkot ubezpieczeniowy ma sens i nie robi nas w jajco. Pozdrawiam.

Prosty rolnik i nigdy PSL., 2016-02-13 11:50:56

Redaktor nie odrobił zadania- od suszy albo były zaporowe stawki, albo ubezpieczalnie nie chciały ubezpieczać, bo za duże ryzyko

beniu, 2016-01-25 19:51:03

Jeśli ubezpieczenia mają obejmować wszystkie ryzyka występujące w rolnictwie to proponuję dodać ubezpieczenie od niskiej opłacalności, nieuczciwych urzędników i głupich polityków.
Ubezpieczmy się od wszystkiego to z dochodu nie zostanie nic.

T.B., 2016-01-25 19:13:59

Przecież w mediach było że tylko 86 osób było ubezpieczonych od suszy.

Ja, 2016-01-25 18:39:55

"Obecnie rolnicy na ogół zawierają umowy na jedno ryzyko występujące w rolnictwie, najczęściej jest to ubezpieczenie od suszy. "
Co to za bajki? Nie znam nikogo , ani nie slyszalem o kims kto ubezpieczyl od suszy

pawel, 2016-01-25 13:58:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić