PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Powinno być jeszcze ubezpieczenie od nieuczciwych firm ubezpieczeniowych, które jak pojawi się szkoda, to twierdzą, że jednak tego ryzyka nie było w naszej polisie !!!, ale zawierając umowę i płacąc składkę wszystko było w zakresie. Kiedy ktoś się weźmie za te oszukańcze firmy ubezpieczeniowe. Przed zawarciem polisy ubezpieczeniowej, powinno się mieć jasno wypisany zakres punkt po punkcie i ewentualne wyłączenia, nikt nie jest prawnikiem i nie będzie zlecał ekspertyz prawnych przed podpisaniem umowy ubezpieczeniowej zastanawiając się czy ten bełkot ubezpieczeniowy ma sens i nie robi nas w jajco. Pozdrawiam.

Prosty rolnik i nigdy PSL., 2016-02-13 11:50:56

Redaktor nie odrobił zadania- od suszy albo były zaporowe stawki, albo ubezpieczalnie nie chciały ubezpieczać, bo za duże ryzyko

beniu, 2016-01-25 19:51:03

Jeśli ubezpieczenia mają obejmować wszystkie ryzyka występujące w rolnictwie to proponuję dodać ubezpieczenie od niskiej opłacalności, nieuczciwych urzędników i głupich polityków.
Ubezpieczmy się od wszystkiego to z dochodu nie zostanie nic.

T.B., 2016-01-25 19:13:59

Przecież w mediach było że tylko 86 osób było ubezpieczonych od suszy.

Ja, 2016-01-25 18:39:55

"Obecnie rolnicy na ogół zawierają umowy na jedno ryzyko występujące w rolnictwie, najczęściej jest to ubezpieczenie od suszy. "
Co to za bajki? Nie znam nikogo , ani nie slyszalem o kims kto ubezpieczyl od suszy

pawel, 2016-01-25 13:58:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Woda u mnie słabo właśnie leci. Daleko na zadupiu, to ciśnienie mierne. A najgorzej wieczorem, bo susza i raczej nie tylko ja w okolicy...

miwigos

Gdzie wy go tyle widzicie ,dajcie zdjęcie